Luc Besson w Polsce!


niepośledni francuski reżyser Luc Besson pojawił się we wtorek, 15 grudnia, w Warszawie. twórca takich filmów, jak "Leon zawodowiec" czy "Piąty element" przyjechał do nasz w związku z promocją swojej najnowszej produkcji "Artur i wendeta Maltazara" , kontynuacji przeboju "Artur i Minimki" .

Koncertujący u boku Lady GaGa duński kompleks Alphabeat krytycznie wypowiada się o amerykańskiej gwieździe. Już drzewiej w zestawieniu najchętniej kupowanych płyt z wykorzystaniem Polaków (OLIS) nie było takiej powtarzalności. W stosunku do ostatniego notowania aż osiem pierwszych pozycji pozostało bez zmian. Tym samym na miejscu pierwszym niezmiennie triumfuje Andrea Bocelli z albumem "My Christmas". W czerwcu do rak fanów trafi nowe DVD zespołu U2. Na potrzeby koncertowego wydawnictwa "U2360 At The Rose Bow" Irlandczycy wykorzystają materiał zarejestrowany w ciągu koncertu w Los Angeles.Howard Levy, jeden z najwybitniejszych muzyków amerykańskich, kompozytor, aranżer, zdobywca Grammy Award odwiedzi Polskę. twórca wystąpi 5 kwietnia w T.B.King Blues Club&Restaurant we Włocławku. Na 15 marca wyznaczono początek zdjęć do remake'u obrazu "Conan", najwyższy więc czas, by wybrano odtwórcę roli, którą w oryginale sportretował Arnold Schwarzenegger. Zespół The Hives szykuje dziewiczy album. Wcześniej niemniej fani doczekają się EP-ki.

dzień dzisiejszy na ekrany kin wchodzi celuloid "Bracia", w którym piękna pani (Natalie Portman) uwikłana jest w miłosny trójkąt.

Tegorocznym laureatem Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego została skład Pustki. zespół Ziyo przygotowała clip do utworu o intrygującym tytule "T...M...K..." . To już czwarty singel promujący wydaną w marcu płytę "Puzzle". Na planie u boku zespołu pojawiła się modelka Sylwia Sucharska.

Potwierdziła się informacja, że reżyser Sam Raimi przygotowuje się do realizacji czwartej części przygód Spider-Mana. niedaleko że w niedzielę, 7 marca, Christoph Waltz odebrał Oscara za najlepszą drugoplanową rolę męską, to tymczasem ten dzień nie był dla niego do końca udany. Teatr Praga zaprasza w tym tygodniu na dwa spektakle w ramach projektu "Teatr lalek dla dorosłych".idealny artysta dramatyczny Philip Seymour Hoffman w tym roku przyjechał na Sundance klisza Festival ze swoim debiutem reżyserskim zrealizowanym na podstawie sztuki Boba Glaudiniego "Jack Goes Boating". Robbie Williams zapowiedział, iż chce nagrać płytę wraz z dawnymi kolegami z Take That. pierwszy wyraz dziękczynienia za przyszłą beatyfikację Jana Pawła II - tak o płycie "Oratorium Kalwaryjskie" mówią kompozytor Bartek Gliniak i pisarz tekstów Zbigniew Książek.

Madonna zaśpiewała w Warszawie


Około godziny 23.20 zakończył się koncert Madonny na warszawskim Bemowie. Nie było bisów, wokalistka wykonała lecz zaplanowane utwory.

piosenkarz Bloc bibka nagrywa solo


Frontman zespołu Bloc Party, mający nigeryjskie uwaga Kele Okereke, przygotowuje się do wydania solowego albumu. Poinformował o tym na antenie BBC 1Xtra producent Hudson Mohawke.

Tomasz Karolak jako... Nerwal


Tomasz Karolak użyczy swego głosu dżdżownicy Nerwalowi - mistrzowi gitary o autentycznie heavymetalowej duszy, który do każdego występu roztańczonych i rozśpiewanych "Disco robaczków" próbuje przemycać ulubione motywy z historii hard rocka.

George Michael w "The X Factor"


George Michael pojawi się gościnnie w programie telewizyjnym "The X Factor".

Dzieci Jacksona tęsknią


La Toya Jackson, zakonnica zmarłego Michaela, zgoła o dzieciach słynnego gwiazdora.