Luc Besson w Polsce!


znakomity francuski reżyser Luc Besson pojawił się we wtorek, 15 grudnia, w Warszawie. twórca takich filmów, jak "Leon zawodowiec" czy "Piąty element" przyjechał do lokalny w związku z promocją swojej najnowszej produkcji "Artur i zemsta Maltazara" , kontynuacji przeboju "Artur i Minimki" .

Salma Hayek podziękowała swemu ekranowemu partnerowi Johnowi C. Reilly'emu za wsparcie, którego udzielił jej w toku realizacji filmu "Cirque Du Freak: The Vampire's Assistant". artysta dramatyczny uważał, że meksykańskiej gwieździe do twarzy z ekranowa brodą. Marek Niedźwiecki wraca do Trójki po dwuletniej przerwie. Dziennikarz pracował dzięki ten Chronos w Radiu Złote Przeboje. coraz przez parę dni szwajcarskie władze nie zwolnią Romana Polańskiego z aresztu do jego luksusowej willi w Alpach, dokąd ma przebywać w areszcie domowym - poinformował w poniedziałek konsul plenarny Francji w Zurychu Jean-Luc Faure-Tournaire.Jeden z najlepszych polskich filmów ubiegłego roku od dziś w OnetVOD. To absolutna premiera, ponieważ na DVD "Wszystko co kocham" ukaże się nie prędzej 3. czerwca! Działacze walczący o prawa zwierząt zrzeszeni w organizacji PETA zaapelowali do gwiazdora r'n'b Ushera, aby nie kupował nowych futer, by zastąpić te, które zostały skradzione z jego samochodu nim świętami Bożego Narodzenia. 20 czerwca w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie wystąpi Serj Tankian, wokalista znakomity z grupy architektura Of A Down. towarzyszyć mu będzie Orkiestra Polskiego Radia.

Władze Rio de Janeiro zaproponowały Woody'emu Allenowi realizację kolejnego filmu w "karnawałowej stolicy świata" - poinformowała miejscowa periodyk "Folha"

8 grudnia przypadnie 5. rocznica tragicznej śmierci gitarzysty Pantery i Damageplan, Darrella "Dimebaga" Abbotta. Z tej okazji brytyjski magazyn "Metal Hammer" przygotował specjalną kompilację. komisja Organizacyjny na swym ostatnim przed festiwalem w Gdyni posiedzeniu podjął decyzję o zakwalifikowaniu do konkursu głównego filmu "Las" w reżyserii Piotra Dumały.

Po dwóch wyprzedanych do ostatniego miejsca koncertach zespołu Archive w warszawskiej Stodole natomiast krakowskim Studio brytyjska szyk wystąpi 19 stycznia 2010 roku w poznańskim Eskulapie. Studio Columbia ustaliło datę premiery obrazu "Men in Black 3". Kontumacja superprodukcji trafi do kin 25 maja 2012 roku. 24 listopada na kanale Planete rozpocznie się nadawanie cyklu "O ewolucji człowieka". Filmy oparte są na fabularyzowanych rekonstrukcjach zdarzeń i wywiadach z ekspertami i naukowcami. Przedstawiamy krótkie opisy dzieł, które będzie można obejrzeć w ramach cyklu.Edyta Jungowska to energiczna, pełna nieposkromionego temperamentu i zadziorna aktorka z wielkim poczuciem humoru. Kto mógłby tym samym lepiej przeczytać książki o Pippi Langstrump? Już zaraz na półki sklepów muzycznych trafi najnowsza, czwarta już krążek Kasi Cerekwickiej "Fe-male". Krążek zawiera 10 utworów traktujących o relacjach damsko-męskich. Will Smith zagra w filmie "Faceci w czerni III", kolejnej produkcji o przygodach tajnych agentów, którzy zajmują się mieszkającymi na Ziemi przybyszami z innych planet. Obraz zryw w technologii 3D.

zgadywanka "Piosenka jest włości na wszystko" już po raz dalszy


Między 27 a 28 listopada odbędzie się druga wydanie ogólnopolskiego konkursu wokalnego "Piosenka jest dobra na wszystko" oraz koncert finałowy w Teatrze na Woli.

Śląski Forrest Gump


Ciepły, wzruszający, ujmująco zabawny. Mówią o nim "śląski Forrest Gump", w związku z tym w pierwszej kolejności zobaczą go właśnie Ślązacy. "Benek" w reżyserii Roberta Glińskiego w kinach już 4 czerwca.

Werner Herzog przewodniczący jury na Berlinale 2010


Werner Herzog, ekskluzywny niemiecki reżyser, został przewodniczącym jury 60. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

"Nic osobistego": premiera zgodnie z planem


Premiera filmu "Nic osobistego" w reżyserii Urszuli Antoniak, zaplanowana na 16 kwietnia, odbędzie się zgodnie z planem.

Powrót Aerosmith? Muzycy zespołu chcą grać


Joe Perry ma nadzieję na rychły powrót Stevena Tylera do Aerosmith, ponieważ czuje, że zawiedli fanów zawieszając działalność zespołu.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego