Luc Besson w Polsce!


sławny francuski reżyser Luc Besson pojawił się we wtorek, 15 grudnia, w Warszawie. artysta takich filmów, jak "Leon zawodowiec" czy "Piąty element" przyjechał do nasz w związku z promocją swojej najnowszej produkcji "Artur i odwet Maltazara" , kontynuacji przeboju "Artur i Minimki" .

Takeshi Kitano ("Lalki", "Hanna-bi"), który na festiwalu w Cannes pokazał swój najpóźniejszy błona fotograficzna o yakuzie zatytułowany "Autoreiji", przygotowuje telewizyjną adaptację opowiadania "Saipan mandat kiść Ressha". Niedzielny wieczór upłynął w telewizji pod znakiem ćwierćfinału "Tańca z gwiazdami". Do walki stanęły kwartet panie - zabawę zakończyła Olga Bołądź. Gościem specjalnym show był Mrozu. powodzenie filmu Orena Peliego na teksańskim festiwalu South by Southwest (SXSW) zapewnił mu powodzenie publiczności na całym świecie. Czy jednakowo stanie się z "Monsters", kolejnym niskobudżetowym horrorem?24 maja ukaże się dziewiczy album grupy Soulfly. Z tej okazji już w przyszłym tygodniu kapela ruszy w trasę po Europie. Lidera będzie aczkolwiek można zobaczyć także z innym zespołem. Megan Fox zrezygnowała z występu w kolejnych częściach serii "Transformers" - poinformował rzecznik aktorki. Czy jej następczynią zostanie Gemma Arterton ("Książę Persji: Piaski czasu")? W najbliższy czwartek, 7 stycznia w warszawskiej Cafe Kulturalna i dzień później w krakowskim klubie Forty Kleparz wystąpi formacja levity.

Dobiega końca najgłośniejszy przebieg w historii polskiej piłki nożnej. Jeden z głównych oskarżonych - Ryszard Forbrich ps. "Fryzjer" - napisze swoją biografię, która przeniesiona zostanie na ogromny ekran, zapowiada "Dziennik Gazeta Prawna".

Juliusz Słowacki wyprorokował nam Słowiańskiego Papieża; w jakiś tajemniczy sposób pomógł też Janowi Pawłowi II zrealizować jego misję, jako Piotra naszych czasów - mówił metropolita krakowski kardynał Stanisław Dziwisz w trakcie piątkowej mszy na Wawelu z okazji 200. rocznicy urodzin poety. własny Hip-Hop znowu zagości w Holandii. 28 listopada O.S.T.R. wystrąpi w Den Haag (Hadze).

ekipa 2 Unlimited pracuje nad nowym materiałem i przygotowuje się do dużej trasy koncertowej. Amerykańsko-kanadyjski wokalista Rufus Wainwright zaapelował do swoich fanów, by w trakcie brytyjskiej trasy koncertowej nie klaskali w czasie wykonywanych przy użyciu niego utworów. Kalifornijski hiphopowiec Snoop Dogg wyraził ochotę współpracy ze szkocką gwiazdą programu "Britain's Got Talent"."Jedyny i no tak wyjątkowy" - tak o koncercie grupy Coma w Arenie Ursynów w Warszawie (9 grudnia) mówi wokalista tego zespołu Piotr Rogucki. Wówczas zostanie nagrane zupa DVD Comy. Miley Cyrus dołączyła do grona gwiazd pomagających mieszkańcom Haiti dotkniętych tragicznym trzęsieniem ziemi. 24 lipca, drugiego dnia Pozytywne Wibracje Festival w Białymstoku, odbędzie się energetyzujący popis włoskiego duetu Gabin.

Kevin Spacey zagra w chińskiej czarnej komedii


aktor i reżyser pojawi się na planie chińskiej produkcji zatytułowanej "Inseparable".

nagonka festiwalu w Toronto?


Ken Loach, Jane Fonda, Danny Glover, Wallace Shawn i muzyk David Byrne napisali list do organizatorów festiwalu filmowego w Toronto. Artyści sprzeciwiają się izraelskiej propagandzie na imprezie, która odbędzie się w dniach 10-19 września.

Elton John już będący w porządku


Elton John wyszedł ze szpitala.

Najmniejsze Projekcje Świata


W warszawskim kinie Atlantic w sobotę, 3 lipca, rozpocznie się cykl imprez pod hasłem Najmniejsze Projekcje Świata. Co miesiąc, przy okazji każdego spotkania odbędą się pokazy oraz ustalenia m.in. z reżyserami, aktorami, scenografami czy kompozytorami, w których uczestniczyć będzie mogło tylko 10 kinomanów, wybranych drogą losową.

krajowy film o subkulturze emo


Jak donosi "Rzeczpospolita", praca nad "Sala samobójców" Jana Komasy - inspirowanym kulturą emo filmem o dojrzewaniu, dobiega końca.