Duch Jacksona wstąpił w małego chłopca


To był jego show. Na festiwalu w Santa Monica w Kalifornii ograniczony dziecina zaczął spontaniczne tańczyć... rozkręcał się powoli, wszelako z każdą kolejną sekundą wprawiał w osłupienie i zachwyt leżący wokół go tłum. Naśladowców Michaela Jacksona było dużo... Ale to ten młodzik jest (lub będzie) królem popu!

Estonia wejdzie 1 stycznia 2011 roku do Europejskiej Unii Walutowej - zadecydowali w poniedziałek obradujący w Luksemburgu ministrowie finansów państw strefy euro. Na Camp Nou przyjechała bardzo mocna Valencia i... wyjechała z bagażem trzech bramek. Wszystkie, w ciągu jednej połowy, zdobył Argentyńczyk Lionel Messi i "Duma Katalonii" została liderem hiszpańskiej Primera Division. Były prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow ocenia, że współczesna Rosja jest daleka od ideału, o którym marzył, gdy w 1985 roku inicjował pieriestrojkę. W jego opinii, obecne władze na Kremlu odeszły od zapoczątkowanych dzięki niego demokratycznych reform.Zdążyłem już przeczytać triumfalistyczne komentarze - domyślają się Państwo, z jakich pochodzące kręgów - że moskiewska rada prasowa położyła skraj wszelkim wątpliwościom, pełnia wyjaśniła i skompromitowała "teorie spiskowe", że, wręcz, wszyscy, którzy zgłaszali wątpliwości, powinni się schować, rozsypywać głowy popiołem i więcej się nie odzywać, że grzech załogi i czy też jej bezpośrednich przełożonych jest już stosownie udowodniona. Bezpłatne kwatera w willi znajomego przypadkiem bezapelacyjnie sporo częstować się Pawła Grasia. Jego zeznaniom podatkowym przyjrzy się oświęcimska skarbówka. - Zakończy je model decyzji określającej wielkość zobowiązania podatkowego - poinformowała zastępczyni naczelnika placówki Danuta Korycik. Najważniejszy amerykański generał David Petraeus odwiedził Polskę. Generał przyjechał rozmawiać o misji w Afganistanie i doświadczeniach z frontu, z rąk prezydenta Lecha Kaczyńskiego odebrał też dwa odznaczenia, w tym "Gwiazdę Iraku".

Prokurator z Komitetu Śledczego pod ręką Prokuraturze Generalnej Federacji Rosyjskiej Andriej Griwcow, zatrzymany w sobotę pod zarzutem przyjęcia łapówki, próbował wymusić 15 mln dolarów - sprostował w niedzielę komitet Śledczy.

Dziesiątki uzbrojonych mężczyzn zaatakowało chińską kopalnię w Peru. duet osoby nie żyją, a dwa inne uznano za zaginione. - ponad cztery miliardy złotych oszczędzają rocznie emeryci - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". Ich portfele to przeto raz po raz bardziej pazerny odrobina dla firm. najście operatorów komórkowych, banków, biur podróży a poniekąd sklepów internetowych już ruszyła.

W sześciodniową wędrówka Koleją Trannsyberyjską i to ani w ząb za darmo? Możesz się już w nią wybrać na skutek Google, bez wychodzenia z domu. dopiero co na taki przedsięwzięcie wpadli personel rosyjskiego oddziału Google, którzy sfilmowali całą trasę Kolei Transsyberysjkiej i umieścili w internecie. Axel Witsel, którego bez ogłady faul zakończył się poważną kontuzją Marcina Wasilewskiego, może do końca roku nie zagrać w piłkę. Prokurator chce by taką karę nałożyła na zawodnika Standardu Liege komitet Dyscyplinarna Belgijskiej Federacji. Ukraińskie władze apelują do polityków i mediów o nierozpowszechnianie niepotwierdzonych informacji na myśl zachorowań na grypę, które mogą przyczynić się do paniki między społeczeństwa.Amerykanie, by być pewnymi awansu do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata w RPA muszą w środowym meczu z Algierią zwrócić zwycięstwo. zespół z Afryki również nie jest bez szans, ale powinna wygrać co bynajmniej dwiema bramkami. Co ósmy z pracujących Polaków zdaje sobie sprawę, ile swoich pieniędzy odkłada na emeryturę - wynika z sondaży przygotowanego na zlecenie "Rzeczpospolitej". Z tego samego badania wynika, że chcielibyśmy emerytury takiej, jak zarobki z ostatnich lat - czy też i więcej. To ulubione punkt poznańskich rowerzystów, którzy lubią ekstremalną jazdę. tu się ścigają, trenują rowerowe skoki, szarżują. notorycznie kończy się to upadkami, okazjonalnie są one wszelako tak tragiczne w skutkach. Dla piętnastolatka wtorkowy skok był ostatnim w życiu.

Próbny lot myśliwca piątej generacji


Nowy, niewykrywalny dla radarów rosyjski myśliwiec piątej generacji pomyślnie odbył swój pierwszy lot - poinformowała rzeczniczka producenta firmy Suchoj, Olga Kajukowa.

Nitras: Sikorski chce robić


Bronisław Komorowski jest człowiekiem, jaki urząd prezydenta chce przeciwnie sprawować, tymczasem Radosław Sikorski z tym urzędem wiąże pewne realne plany - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM europoseł PO Sławomir Nitras.

Udawała nieletnią, mąż okazał się pedofilem


Cheryl Roberts z Bridgend w Wielkiej Brytanii została nagrodzona za akcję, która pomogła schwytać pedofila, którym był jej mąż – informuje Sky News.

Komorowski ucieka Kaczyńskiemu


Niecałe trzy punkty procentowe dzielą Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego po przeliczeniu głosów z 71 proc. lokali wyborczych - wynika z cząstkowych danych Państwowej Komisji Wyborczej. pretendent PO prowadzi z 40,13 proc. głosów. dyrektor PiS depcze mu po pietach z poparciem na poziomie nieledwie 37,42 proc.

pochówek Michaela Jacksona odłożony


Michael Jackson nie zostanie pochowany 29 sierpnia, czyli w dniu, w którym skończyłby 51 lat. pogrzeb przełożono bezapelacyjnie na 3 września. O przesunięciu daty poinformował Ken Sunshine - rzecznik rodziny Jacksonów, nie wyjasniając powodów.