morale Jacksona wstąpił w małego chłopca


To był jego show. Na festiwalu w Santa Monica w Kalifornii ograniczony pędrak zaczął spontaniczne tańczyć... rozkręcał się powoli, choć z każdą kolejną sekundą wprawiał w osłupienie i zachwyt otaczający go tłum. Naśladowców Michaela Jacksona było dużo... Ale to ten synek jest (lub będzie) królem popu!

Kłopotów organizacyjnych z mundialem w RPA bieg dalszy. Okazuje się, że bilety na zbliżające się mistrzostwa świata wcale nie sprzedają się jak świeże bułeczki. - Mój mąż jest lekarzem i chciał być przy sekcji zwłok Krzysztofa, ale nie pozwolono mu. Prokurator mówił, że są w strasznym stanie - w "Rozmowie Rymanowskiego" powiedziała Danuta Olewnik. Poinformowała też, że w dokumentach prokuratury jest mrowie luk świadczących o zaniedbaniach w procesie ustalania tożsamości zwłok jej brata i w związku z tym rodzina zdecydowała się na ekshumację. Korea Północna zagroziła dzień dzisiejszy ostrzelaniem sprzętu Korei Południowej, jeśli zainstaluje ona na granicy megafony emitujące komunikaty antypółnocnokoreańskie, natomiast podjęciem poważniejszych kroków w razie eskalowania napięcia przez Seul.Szokująca kampania antynikotynowa, która porównywała palaczy do ofiar gwałtu okazała się zanadto szokująca. Akcję przerwano. Państwowa komisja Wyborcza odrzuciła konkluzja o rejestrację komitetu wyborczego byłego posła Samoobrony Zdzisława Jankowskiego - informuje portal gazeta.pl. Instruktorzy narciarstwa z włoskiej prowincji Trydent protestują przeciwko obecności Polaków, Czechów i Węgrów, którzy uczą tam jeździć na nartach - informuje "Corriere della Sera". Włosi twierdzą, że instruktorzy ze Wschodu sami nie potrafią jeździć.

Trwa okupacja szkoły podstawowej nr 1 w Rumi (pomorskie). Rodzice uczniów tej szkoły rozpoczęli protest wieczór i planują go prowadzić co w żadnym razie do poniedziałku. Domagają się rozbudowy placówki.

Ogromna kostka lodu, a w niej człowiek. niejaki izraelski mag postanowił odebrać mowę swoich rodaków - zamierza uchować się w tych ekstremalnych warunkach aż do wybicia 2010 roku i tym samym pobić rekord najdłuższego pozostawania w lodowej kabinie. Wśród 27 ekologów z międzynarodowej organizacji Greenpeace zatrzymanych za wtargnięcie na teren elektrowni atomowej Forsmark pod Sztokholmem jest ośmiu obywateli własny - poinformowała szwedzka policja.

W stojący na płycie lotniska w stolicy Meksyku stalowy ptak uderzył piorun. cztery osoby obsługujące maszynę zostały ranne. portal Onet.pl głosami naszych internautów wyłoni polskiego gra polityczna mijającego roku. Którzy politycy najbardziej się wykazali, którzy zawiedli, którzy utrzymują się w czołówce popularności, a którzy z niej wypadli? O tym zdecydują internauci Onet.pl. Zaczynamy wielkie wybory - przed nami przedostatnia sonda. Tym jak jeden mąż wybieracie finalistów spośród polityków związanych z lewicą. W przyszłym tygodniu odbędzie się dysputa premiera Donalda Tuska z internautami. Jej tematem będzie oprotestowany dzięki nich wzorzec ustawy, która wprowadza rejestr Stron Niedozwolonych. podczas gdy do głębi odbędzie się konferencja nie wiadomo. Wiadomo, że internauci mają sami przebrać swoich przedstawicieli, którzy wezmą udział w spotkaniu.- Jestem facetem, nie będę za to przepraszał, ale obiecuję, że - przed chwilą jako gościu - chciałbym jak najwięcej polskiej kobiecie ulżyć - mówił Bronisław Komorowski na rozpoczynającym się w piątek drugim Kongresie Kobiet Polskich. Marszałek Sejmu przekonywał, że popiera ideę parytetów na listach wyborczych. Czy rzeczoznawca doktor z Olsztyna ukrył dowody ze sprawy Krzysztofa Olewnika? - wacek "Dziennik gazeta Prawna". żurnalista tej prasa dotarł ponieważ do treści opinii, z której wynika, że opiniodawca pominął w swoim raporcie jeden z wyników badania DNA porwanego biznesmena. Sprawę bada gdańska prokuratura. bezpieczniak Tomek wraca. Tym razem dzięki PO. W jednym z ostatnich numerów partyjnej gazetki "POgłos" opublikowane wizytówkę agenta o pseudonimie Tomasz Małecki - informuje portal tvp.info. Według Marka Suskiego z PiS to dekonspiracja i powinna się tym zająć prokuratura.

Będzie pozostały premier, nawet jeżeli Tusk przegra


Jeśli Donald Tusk wystartuje w wyborach prezydenckich, to niezależnie od tego, czy wygra czy też nie, premierem będzie ktoś dalszy - mówi w RMF FM wysłannik PO Jarosław Gowin. I wymienia kandydatów do schedy po szefie rządu: Jacek Rostowski i Jan Krzysztof Bielecki. lecz - jego zdaniem - inny jest w żadnym razie prawdopodobny.

Nowy sposobność do wystawienia mandatu


Cieszyńska ochrona Miejska będzie kontrolować, czy na domach są umieszczone tabliczki z numerami adresowymi. jeżeli ich zabraknie, trzeba się zliczać z mandatami.

"Ludo k****!"


Debiut w polskiej reprezentacji Ludovic Obraniak puder wymarzony. Dwa strzały - dwie bramki i wygrana Polaków nad byłymi mistrzami Europy. Taka skuteczność i doskonałe dyrygowanie grą biało-czerwonych była możliwa m.in. wskutek szybkiej nauce podstawowych zwrotów piłkarskiego abecadła w języku polskiego.

konstytucja a' la platforma


PO ma już schemat zmian w konstytucji. Ale nie ma zgody innych partii na większość swoich pomysłów - zauważa "Gazeta Wyborcza".

Papież: Pedofilia w Kościele to ohydne czyn zabroniony


mezalians pedofilii w Kościele to "ohydne przestępstwo" i "ciężki grzech" - to powiedzenie Benedykta XVI, które znalazło się w oświadczeniu Watykanu po dwudniowej naradzie z irlandzkimi biskupami, na myśl raportu dotyczącego seksualnych nadużyć duchownych.