"Robbie Williams śpiewa, że palce lizać"


Nowa płyta Robbiego Williamsa "Reality Killed The Video Star" zdaniem recenzenta serwisu Muzyka.onet.pl nie wywołuje takich emocji, jak jego pierwsze danie albumy, ale to udany krążek. "Robbie śpiewa, niezależnie od stylistyki, że palce lizać" - czytamy w recenzji.

Kolejny wyprzedany do cna występ w warszawskiej Stodole. Tym pospołu za sprawą ikony grunge'u Alice In Chains. Myliłby się wszelako ten, kto przypuszcza, że reaktywowana parę lat temu formacja płynie na nostalgii za flanelowymi koszulami i wysokimi martensami. To był rockowy widowisko najwyższych lotów. OFF Festival 2010 będzie inspirowany Chopinem - informuje tygodnik "Przekrój". Swoje chopinowskie impresje mają zaprezentować na festiwalu Fennesz, William Basinski tudzież Philip Jeck. Między 27 a 28 listopada odbędzie się druga wydanie ogólnopolskiego konkursu wokalnego "Piosenka jest włości na wszystko" tudzież koncert finałowy w Teatrze na Woli.zawżdy mnie zastanawia, co takie filmy jak "Fair Game" robią w konkursach głównych takich festiwali jak Cannes - pisze o najnowszym dziele Douga Limana nasza korespondentka z Cannes. Helen Mirren zostanie uhonorowana nagrodą za agregat twórczości w dowód uznania za współpraca w augmentacja kinematografii. Scenariusz autorstwa Jacka Amiela i Michaela Beglera opowiada o incydencie z 1988 roku, kiedy trzy szare kalifornijskie wieloryby utknęły pod lodem północy, powodując bałagan wśród mieszkańców małego miasteczka na Alasce.

Zakończył się 7. przegląd Nowego Filmu Polskiego - "Filmland Polen". Nagrodę publiczności, statuetkę Hannoveranera dla najbardziej interesującego filmu fabularnego otrzymał film "Jeszcze nie wieczór" w reżyserii Jacka Bławuta.

Prezydent Barack Obama gościł lidera grupy U2 Bono. Do spotkania "na szczycie" doszło w weekend w Gabinecie Owalnym w Białym Domu. Gwiazdor rocka i Obama omawiali politykę rozwoju USA przed międzynarodowymi spotkaniami G8 i G20 w Kanadzie. Nowa zremasterowana wersja słynnego filmu gangsterskiego "Bonnie i Clyde" powraca na sklepowe półki.

8 stycznia 1935 roku urodził się król rock'n'rolla Elvis Presley. gdyby żył, w piątek skończyłby 75 lat. Mistyfikacja" to tytuł filmu fabularnego poświęconego postaci Stanisława Ignacego Witkiewicza. W rolę Witkacego wcielił się Jerzy Stuhr. Pracownika SB, który odkrywa wielką tajemnicę autora "Szewców" zagrał natomiast Maciej Stuhr. Premiera w marcu. 29 kwietnia w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie odbędzie się koncert Emmanuelle Seigner, francuskiej aktorki, wokalistki i modelki, prywatnie - żony Romana Polańskiego.wręcz przeciwnie na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć dziewiczy klip Enrique Iglesiasa. Letnia, taneczna numer "I Like It" zapowiada klaser "Euphoria", który ukaże się 5 lipca. Najwybitniejsze dzieła m.in. Józefa Chełmońskiego, Adama Chmielowskiego, Władysława Podkowińskiego, Stanisława Witkiewicza i Antoniego Piotrowskiego oglądać można od niedzieli w Poznaniu na wystawie "Chełmoński Chmielowski Witkiewicz. pracownia w Hotelu Europejskim w Warszawie 1874-1883". W swoim najnowszym filmie "The Goree Girls" Jennifer Aniston ujawni nieznane dotychczas talenty. Aktorka ma śpiewać i rąbać na instrumencie.

"The Magician's elephant" premiera książki i od razu wersja filmowa - nieznany Harry Potter?


dopiero 8 września na półkach amerykańskich księgarni pojawi się najnowsza powieść znanej pisarki dla dzieci Kate DiCamillo, a są już plany jej ekranizacji snute za pośrednictwem wytwórnię 20th Century Fox.

nieznany The Game w czerwcu


15 czerwca ma odbyć się premiera nowego albumu The Game "The R.E.D Album".

Finał 11. edycji "Tańca z gwiazdami" z Górniak i Muchą


Już w niedzielę, 13 czerwca, czeka nas finał 11. edycji "Tańca z gwiazdami". W tanecznym pojedynku zmierzą się Julia Kamińska i Rafał Maserak i Katarzyna Glinka ze Stefano Terrazzino. Która z par wytańczy sobie zwycięstwo?

21 filmów w konkursie w Gdyni


21 tytułów - w tym nowe filmy Doroty Kędzierzawskiej, Janusza Majewskiego i Jana Jakuba Kolskiego - będzie naparzać się w Konkursie Głównym tegorocznego 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który potrwa od 24 do 29 maja.

Soundgarden reaktywowane


grupa z Seattle po 12 latach przerwy powraca. informacja o reaktywacji Soundgarden pojawiła się na oficjalnej stronie zespołu.