"Robbie Williams śpiewa, że palce lizać"


Nowa płyta Robbiego Williamsa "Reality Killed The Video Star" zdaniem recenzenta serwisu Muzyka.onet.pl nie wywołuje takich emocji, jak jego pierwsze albumy, ale to udany krążek. "Robbie śpiewa, niezależnie od stylistyki, że palce lizać" - czytamy w recenzji.

amerykański aktor Johnny Depp i serbski reżyser Emir Kusturica będą musieli wyszkolić się hiszpańskiego do pracy w sąsiedztwie filmie poświęconym postaci legendarnego przywódcy partyzantki chłopskiej w okresie rewolucji meksykańskiej z lat 1910-17, Pancho Villi. To wspólny wzór Biblioteki Narodowej i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizującej ogólnopolski Program Rozwoju Bibliotek. Jego początek ogłosili na konferencji prasowej, dyrektor Tomasz Makowski i Jacek Wojnarowski, stary FRSI. Gene Simmons z grupy Kiss nie ma wątpliwości. wedle rockmana, zmarły w zeszłym roku Michael Jackson molestował nieletnich.W najbliższym odcinku zrobi się naprawdę gorąco. Pierwsza dwójka tancerzy pożegna się z szansą na zwycięstwo w piątej edycji „You Can Dance”. Co tym co do jednego zatańczą finaliści? Którzy spośród czternastu uczestników zbiorą najlepsze opinie i będą bezpieczni? A komu acz zabraknie szczęścia i będzie nominowany dzięki jury? Sprawdźcie jakie solówki przygotowali tancerze by zaimponować widzom i przekonać ich do siebie. Peter Jackson wyznał, że castingi do "Hobbita" mają począć się jeszcze w tym tygodniu. W niedzielę, 6 grudnia w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha wystąpi Marcin Wasilewski Trio.

Żałobną pieśń "Łzy Matki" odegrali w sobotę o godz. 8.56 dwoje strażacy-hejnaliści z Wieży Mariackiej w Krakowie. Pieśń została wykonana w godzinę katastrofy samolotowej pod Smoleńskiem. Na Wawelu bił dzwon Zygmunta.

W związku z tragicznymi wydarzeniami stacje telewizyjne wprowadziły zmiany w ramówkach. Poniżej weekendowy program stacji TVN. Kot Simona, prestiżowy dotąd z krążących po internecie kreskówek, wkracza właśnie do polskich księgarń jako chojrak komiksu "Kot Simona. Sam o sobie", autorstwa brytyjskiego rysownika Simona Tofielda.

Od czasu wydania w 1991 roku ich debiutanckiego albumu "Down Of Possession" skład Immolation jest siłą napędową ekstremalnej sceny metalowej. W poniedziałek, 8 marca do sprzedaży trafił nowy album zespołu. w trakcie uroczystej ceremonii rozdania nagród European Festival Awards w Groningen, Heineken Open'er Festival wygrał nagrodę w kategorii Najlepszy duży przegląd (Best Major Festival). drużyna Mastodon odrzuca oskarżenia o wyprzedawanie się w związku z zaangażowaniem w produkcję filmu "Jonah Hex".Robert Downey Jr. prowadzi pertraktacje z producentami prequelu przeboju "Wywiad z wampirem" z 1994 roku. artysta dramatyczny ma dać w zamian Toma Cruise'a w roli Lestata. Amerykańska gwiazda była obiektem licznych dowcipów koleżanek i kolegów ze szkoły średniej. Do rozgłośni radiowych trafił już nowy singel formacji Ira. Nagranie zatytułowane "Nie daj mi odejść" promuje ostatni album filatelistyczny grupy - "9".

Muzyka filmowa króluje w Krakowie!


W czwartek, 20 maja, rozpoczyna się 3. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Co czeka widzów w ciągu najbliższych trzech dni? Najważniejsze widowiska multimedialne odbędą się w niezwykłej, industrialnej przestrzeni hali ocynowni Arcelor Mittal Poland.

Paul Rudd w dwóch czarnych komediach


Paul Rudd ma w planie dubel czarne komedie: "Better Living Through Chemistry" i "Horrible Bosses".

List bezpośredni członków Rady Akademii Fonograficznej Sekcji Muzyki Rozrywkowej w sprawie Fryderyków


Członkowie Rady Akademii Fonograficznej Sekcji Muzyki Rozrywkowej w liście otwartym, wyrazili wstrząs upadkiem znaczenia nagród Akademii - Fryderyków na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Co z wnioskiem o ekstradycję?


Szwajcarskie ministerstwo sprawiedliwości oświadczyło w piątek, 30 kwietnia, że dla decyzji o ewentualnej ekstradycji Romana Polańskiego do USA nie mają znaczenia zeznania byłego prokuratora, o których odtajnienie ubiegają się prawnicy reżysera.

Red Hot Chili Peppers w 2010


Kalifornijska powstawanie rozpoczęła pracę nad kolejnym albumem - ujawnił perkusista Red Hot Chili Peppers, Chad Smith.