"Robbie Williams śpiewa, że palce lizać"


Nowa płyta Robbiego Williamsa "Reality Killed The Video Star" zdaniem recenzenta serwisu Muzyka.onet.pl nie wywołuje takich emocji, jak jego pierwsze albumy, ale to udany krążek. "Robbie śpiewa, niezależnie od stylistyki, że palce lizać" - czytamy w recenzji.

Martha Plimpton dołączyła do obsady nowego serialu komediowego telewizji Fox. Robert Gawliński "Kalejdoskop", EMI łapiduch Conrad Murray, którego krocie osób obwinia o mroczny żniwiarz Michaela Jacksna, ponownie praktykuje zawód.Mia Wasikowska przyznała, że praca na planie filmu "Alicja w Krainie Czarów" była niczym przebieg w szkole aktorstwa. Trójka dzieci Michaela Jacksona nagrała ustny przedsłowie do przygotowywanej nowej wersji wielkiego przeboju "We Are The World". Przypomnijmy, że suweren popu był współautorem tej piosenki. Drew Barrymore wyreżyseruje sequel filmu "Czarnoksiężnik z krainy Oz", zatytułowany "Surrender Dorothy" - informuje "Guardian".

John Lydon z Sex Pistols chce nakręcić błona fotograficzna dokumentalny na temat brytyjskiej rodziny królewskiej.

Justin Bieber pokonany. Na 1. miejscu światowej listy najpopularniejszych płyt znalazła się japońska ekipa AKB 48, w zespół której wchodzi... 48 dziewczyn! Ich album "Kamikyoku Tachi" rozszedł się w 295 tys. egzemplarzy w ciągu tygodnia. Reaktywowane formacje Skunk Anansie i Stone Temple Pilots latem dadzą serię występów w na letnich festiwalach, jednym z nich jest Hurricane.

Grupa Muse chce zaproponować Bono wspólny występ na festiwalu Glastonbury. Byli członkowie zespołu Sami oskarżają Piotra Kupichę, lidera Feel, o bezprawne wykorzystanie utworów za pośrednictwem nich skomponowanych. 21 stycznia w klubie Blue Note w Poznaniu wystąpi Jacek i racuch - nieznany projekt muzyczny Jacka Dewódzkiego, byłego wokalisty grupy Dżem.Genesis Klassik, Trebunie Tutki & Twinkle Brothers, nomada oraz Mosa Sisic & The Gypsy Express to kolejne gwiazdy, które uświetnią Life Festival Oświęcim 2010 - przegląd dla Pokoju. Norweska śpiewaczka Liv Kristine (Leaves' Eyes, eks-Theatre Of Tragedy) zakończyła nagrania nowego albumu solowego, "Skintight". Po dwóch edycjach Orange Warsaw Festival zmienia formułę. Nowym dyrektorem artystycznym został Piotr Metz, ostatnio zwierzchnik Sopot Festivalu.

Przyjedzie Satyricon


Rok po swoich ostatnich dwóch koncertach w Polsce norweski Satyricon w połowie grudnia ponownie zagra w naszym kraju.

Posłuchaj nowego utworu Eminema


W poniedziałek, 21 grudnia ukaże się dziewiczy materiał Eminema. Będzie to reedycja albumu "Relapse" z siedmioma dodatkowymi utworami. Z pierwszym z nich można zapoznać się już teraz.

6. Festiwal Polskich Filmów w Nowym Jorku juz wkrótce


Nowojorski festiwal, na którym widzowie ze Stanów Zjednoczonych będą mogli obejrzeć najnowsze filmu fabularne, dokumentalne i krótkometrażowe, rozpocznie się 30 kwietnia i potrwa do 5 maja.

premia Cecila B. DeMille'a dla Martina Scorsese


Martin Scorsese odbierze w styczniu prestiżową nagrodę Cecila B. DeMille'a.

brutal Assault: Kolejne formacje


Szwedzka Meshuggah to świeżo ujawniona gwiazda czeskiego festiwalu bydlę Assault 2010.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego