Graś: Prezydent na prawdopodobnie nie mówił o PO i PSL


Prezydent mówiąc o kryzysie patriotyzmu i o politykach, którzy chcą wyprzedać etniczny majątek, na chyba nie proszek na myśli polityków PO i PSL - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM głosiciel rządu Paweł Graś.

Ukraiński atakujący Andrij Woronin zmienia klubowe barwy. 30-letni piłkarz z angielskiego Liverpoolu wyrusza na wschód, aby zasilić ekipę Dynama Moskwa. język rosyjski klub zapłacił za piłkarza "The Reds" dwa miliony euro. zakwaterowanie drużyn w toku zbliżających się piłkarskich mistrzostw świata w RPA zostało już zatwierdzone. choć Nigeryjczycy najchętniej zmieniliby miejsce swojego pobytu w trakcie mundialu. "Orłom" przeszkadza potworny raban dobiegający do ich pokoi. Hamid Karzaj zwyciężył w pierwszej turze wyborów prezydenckich - ogłosił szef sztabu wyborczego urzędującego prezydenta. - To nieprawda. Abdullah Abdullah wygrał - ogłosił makler jego rywala. A talibowie nie składają broni, co więcej po wyborach. W nocy spalili pojazd, w którym przewożono urny z głosami.spór o ustawę antyprzemocową. Zdaniem Beaty Kempy (PiS) daje ona nadto dużą władzę biurokratom. – z powodu niej oficjel zabiera milusiński na buzię – oceniła. – Lepiej jak raz się pomyli, niż miałby przy kolejnej wizycie odkryć milusiński martwe – nie zgodziła się Katarzyna Piekarska (SLD). dolny kategoria za... "bycie nieudacznikiem". Takie kanon ocenienia 11-letniej uczennicy zastosował niejaki pedagog z Karoliny Północnej w USA. Teraz może zostawać zawieszony. Amerykańskie służby geologiczne (USGS) poinformowały w czwartek w nocy, że u wybrzeży Korei Płn. odnotowano wstrząs sejsmiczny o sile 6,7 st. podług AP wstrząs mógł mieć siłę 6,8. Nie ma wiadomości o ofiarach lub stratach.

Najszybszego biegacza świata Usaina Bolta wkrótce lokalny kibic będzie mógł zobaczyć na własne oczy. Musi lecz 27 maja przebrać się do Ostrawy, gdzie Jamajczyk weźmie frakcja w mityngu o "Złote Kolce" oraz przeznaczyć na bilet 12 złotych.

Uwielbia jeść, ale jeszcze z większym natężeniem lubi tyć, co robi z żelazną konsekwencją. Jej cel - pozostawać najcięższą kobietą świata. Zostało jej już na to samo 200 kg. Na finis karnawału oraz światowego tournee, amerykańska piosenkarka Beyonce wystąpiła dla mieszkańców karaibskiej wyspy Trinidad i Tobago.

Zleceniodawca kradzieży napisu z Auschwitz sam zgłosił się na policję i pomógł w złapaniu złodziei napisu "Arbeit macht frei", donosi szwedzki gadzinówka "Aftonbladet". proch się przestraszyć oburzenia opinii publicznej, wycofać ze zlecenia i zgłosić do Interpolu tudzież policjantów ze Szwecji i Krakowa. prezes rady ministrów złamie prawo, jeżeli zdecyduje się na dymisjonowanie szefa CBA bez wymaganej opinii prezydenta - ostrzegał po raz kolejny pryncypał Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak w "Sygnałach Dnia". Jego zdaniem, nie ma żadnej podstawy prawnej, by naciskać na głowę państwa w sprawie zaopiniowana tego wniosku. Czy chwiejąca się sojusz PO-PSL przetrwa do końca kadencji parlamentu? - zastanawia się "Nasz Dziennik".Słynny komik i gwiazdor telewizji Jay Leno poprowadzi w maju, w Białym Domu, coroczne wywiad Amerykańskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy z prezydentem Stanów Zjednoczonych, w czasie którego ten zeszły zwyczajowo opowiada dowcipy - podaje BBC. - W najbliższym czasie trumna z prezydentem zostanie wystawiona na widok publiczny w Pałacu Prezydenckim, ale nie będzie to dzień dzisiejszy - poinformował członek rządu w Kancelarii Prezydenta Jacek Sasin. Do 117 wzrosła liczba zabitych w trwających od czwartku zamieszkach na tle etnicznym pomiędzy Kirgizami a Uzbekami w Oszu i Dżalalabadzie na południu Kirgistanu - poinformowało w poniedziałek kirgiskie ministerstwo zdrowia.

Franciszkanie już bez Pulsu


Telewizja bicie serca jest już całkowicie w rękach prezesa Dariusza Dąbskiego i nie szuka już inwestora - donosi Presserwis. Według tych doniesień zakon franciszkanów - założyciel stacji - sprzedał w ostatnim czasie posiadany pakiet 25 procent akcji prezesowi spółki.

oryginał i syn utonęli w zbiorniku retencyjnym


Policja wyjaśnia okoliczności utonięcia 24-letniej kobiety i jej 7-letniego syna w jednym ze zbiorników wodnych w Łódzkiem.

Kolejne argumenty PO przeciw powrotowi Wassermanna


Politycy PO wskazują kolejne okoliczności, które - ich zdaniem - uniemożliwiają powrót do hazardowej komisji śledczej Zbigniewa Wassermanna (PiS). Chcą odtajnienia dokumentów, które to potwierdzą. Poseł PiS odpiera ich zarzuty.

Nowak: poszukamy stoczniom innego inwestora


Sławomir Nowak zapowiedział, że jeśli okaże się, że katarski inwestor nie przelał pieniędzy za majątek stoczni Gdynia i Szczecin, wówczas rząd zwróci się do Komisji Europejskiej o dodatkowy okres na sprzedaż obu zakładów.

Tenisowy horror z happy endem dla Kubota


Debiut w tenisowym Mastersie dla Łukasza Kubota i Olivera Maracha jak marzenie. Polsko-austriacki gra podwójna wygrał już drugi własny spotkanie i jest o włos od osiągnięcia życiowego sukcesu - awansu do półfinału kończącego sezon turnieju.