Ira pracuje nad nowym teledyskiem


Powstaje nowy klip grupy Ira. teledysk do utworu "To co na zawsze" nagrywano w nocnym autobusie.

Christopher McQuarrie podpisał z Foxem kontrakt na napisanie scenariusza sequelu filmu "X-Men Geneza: Wolverine" . Do produkcji ma powrócić Hugh Jackman. Pojawiły się pierwsze informacje na temat nowej płyty Edyty Górniak. We wtorek, 12 stycznia 2010 roku, rozpocznie się anonsowana od kilku tygodni szlak "Creative Act Of Music Tour 2010" w ramach której wystąpią: Virgin Snatch, Thy Disease, Armagedon a Nammoth i Heart Attack.Dwaj Brytyjczycy będą szczególnymi bohaterami monograficznych koncertów 7. Festiwalu świętość Profanum. Utwory Juliana Andersona, kompozytora poszukującego radości i światła w muzyce zaprezentuje słynny zespół holenderski Asko|Schönberg. Kompozycje Marka-Anthony'ego Turnage'a, specjalisty z Harvardu od nowej muzyki oraz największego jazzmana wśród klasyków zaprezentuje z kolei niemieckie zespół Modern. Peter Jackson, który na początku swojej kariery zasłynął brutalną "Trylogią obrzydliwości", musiał odwołać się do korzeni. słuchacze chcieli, aby w jego najnowszym filmie było więcej scen przemocy. Aktorka Gina Gershon wydaje płytę z piosenkami dla dzieci.

Axl Rose pośliznął się i upadł na scenie podczas koncertu Guns N' Roses w Bogocie w Kolumbii.

Damon Albarn, lider projektu Gorillaz, zaprosił do współpracy londyński agregat The Horrors. Wyprodukowana w Szkole Andrzeja Wajdy, w ramach programu "30 minut", fabuła Nory McGettigan "Jak to jest być moją matką" zdobyła pierwszą nagrodę na festiwalu filmowym w Monachium. dokument "Henio, idziemy na Widzew" Michała Jóźwiaka zajął trzecie miejsce.

Słynna bordowa sukienka Gucciego, w jakiej Salma Hayek zaprezentowała się na premierze filmu "Robin Hood" w Cannes, została zlicytowana. kapitał z licytacji zostały przekazane na przedmiot Haitian Relief Organisation, którą wspierają plus Penelope Cruz i Sean Penn. Kilkadziesiąt zdjęć dokumentujących jeden z najstarszych i najważniejszych japońskich festiwali Gion Matsuri można od piątku oglądać na wystawie we wrocławskim Muzeum Etnograficznym. zrealizowany w 1913 r. film fabularny "Kościuszko pod Racławicami" trafił do zbiorów polskiej Filmoteki Narodowej. Przekazała go postać prywatna. To niesłychanie cenny błona fotograficzna - ocenił w czwartek dyrektor filmoteki, prof. Tadeusz Kowalski.Niemiecka, gothicmetalowa formowanie Crematory kończy nagrania nowej płyty "Infinity". album trafi na sklepowe półki w lutym 2010 roku. Adwokaci Romana Polańskiego różnią się w opinii co do tego, czy reżyser zdecyduje się dobrowolnie nadepnąć nim amerykańskim wymiarem sprawiedliwości - pisze w środę, 21 października, agencja AP. Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać premierowych piosenek Rihanny z najnowszego albumu gwiazdy zatytułowanego "Rated R".

Blackmetalowiec gejem roku!


Kristian Eivind Espedal, prestiżowy lepiej jak Gaahl, były frontman norweskiej grupy Gorgoroth, otrzymał nagrodę "Homoseksualisty roku".

Posłuchaj HIM w sieci


8 lutego ukaże się nieznany album zespołu HIM. Z materiałem "Screamworks: Love In Theory And Practice" można zapoznać się także za pośrednictwem internetu.

17-latka cała w kremie. Zobacz!


Amerykańska wokalistka Miley Cyrus postanowiła zrobić psota jednemu ze swoich tancerzy. Ten nie pozostał jej dłużny.

Casting do nowego programu TVN "Top Model. Zostań modelką"


Pod koniec czerwca ruszają castingi do polskiej edycji autorskiego programu "American's Next Top Model". Do wygrania jest kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor natomiast międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i posiedzenie okładkowa w magazynie "Glamour". emisja rozpocznie się jesienią 2010 roku na antenie telewizji TVN.

Opisz swój świat, wygraj konkurs i wydaj debiutancką książkę!


periodyk W.A.B. a adiustacja dwutygodnika edukacyjnego "Cogito" zapraszają do udziału w konkursie literackim "Taki jestem". Opiszcie swój świat w formie opowiadań.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego