Gorące rytmy, zimowe kurtki


Warszawski Free Form Festival rozwija się w dobrym kierunku - przeniósł się pod nieznany adres, do większych sal i otworzył na nowe gatunki muzyczne. Ale najmocniejszym punktem programu była sprawdzona firma: The Herbaliser to inne określenie dobrej zabawy.

Sędzie nie zezwolił raperowi DMX-owi na część w telewizyjnym reality show "Celebrity Rehab" doktora Drew Pinsky'ego. W programie uzależnione od narkotyków i alkoholu gwiazdy zmagają się z chorobą. Zespół The Whip dołączył do składu tegorocznego Free Form Festival. Organizatorzy festiwalu Heineken Open'er ogłosili kolejną edycję konkursu na wzorzec festiwalowej koszulki.Hanna Śleszyńska od dawna marzyła o roli u Andrzeja Maleszki: "Powiedziałam kiedyś Andrzejowi Maleszce, że zagram każdą rolę, jaką mi zaproponuje" - wyznaje. wzgląd nadarzyła się przy realizacji filmu "Magiczne drzewo", który już 18 września wejdzie na ekrany polskich kin. CF98 "Nic do stracenia", Antena Krzyku - Z niecierpliwością czekam na występ w Polsce - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Silje Wergeland, wokalistka holenderskiego zespołu The Gathering, kto 29 stycznia zagra w Krakowie.

ekipa Fleet Foxes uprzedziła fanów, że nowa płyta może wydać im się nudna.

Adrian Askarieh zajmie się produkcją filmu "Leonardo da Vinci and the Soldiers of Forever". skład TVN została wyróżniona w konkursie Dobra firma 2009, organizowanym z wykorzystaniem diariusz "Rzeczpospolita" w ramach rankingu Lista 2000. TVN znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, które uzyskały najlepsze wyniki finansowe.

W październiku 2012 r. w Katowicach otwarte zostanie Centrum Informacji Naukowej i szafa na książki Akademicka - jedyna podobna w Polsce wspólna inwestycja dwóch dużych uczelni: Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Ekonomicznej w Katowicach - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele władz uczelni. Do jury dołączyli czeski reżyser Petr Zelenka i krytyk filmowy Brandon Harris, redaktor amerykańskiego magazynu ”Filmmaker”. Roger Waters, poprzedni przewodzący Pink Floyd, w filmie "Walled Horizons" apeluje o likwidację muru zbudowanego za pośrednictwem Izraelczyków dla ochrony zanim atakami terrorystycznymi z Zachodniego Brzegu Jordanu.A jednak! Szwedzi z projektu Death Breath szykują tylko budulec na pozostały album. ekipa Alphabeat spędziła pół roku w piwnicy próbując zakończyć pracę nad nowym albumem "The Spell". Laureat Oscara, Martin Scorsese, po raz kolejny będzie kreował twardy, męski wizerunek. Tym społem jego dorobek będzie miało ileś mniejszy i krótszy wymiar. wybitny reżyser podjął się zadania wyreżyserowania krótkiego filmu reklamowego nowego męskiego zapachu Chanel.

George Clooney później w polskich kinach


W związku z tragicznymi wydarzeniami ostatnich dni i żałobą narodową dodatkowy dystrybutor zdecydował się na zmianę premiery swojego filmu. "Człowiek, który gapił się na kozy" nie trafi do naszych kin, jak wcześniej planowano, w piątek, 16 kwietnia, ale 7 maja.

Karolak w filmie Kondratiuka


Wiosną 2010 roku na ekrany kin trafi najnowszy błona fotograficzna Janusza Kondratiuka pod roboczym tytułem "Milion dolarów", do którego zdjęcia od tygodnia kręcone są w Gdańsku. Odtwórcami głównych ról są Kinga Preis i Tomasz Karolak.

Dziś Światowy Dzień Telewizji


Dziś - decyzją Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych - obchodzimy Światowy Dzień Telewizji.

ukończony Marian Kociniak


Marian Kociniak opowiada w wywiadzie rzece z Remigiuszem Grzelą o swoich słabościach, niechęci do czytania, lenistwie, szczęściu w małżeństwie i najzabawniejszych chwilach w życiu. Książka, która właśnie trafia do księgarń, nosi tytuł "Spełniony".

Aga Zaryan w trasie


Pierwsza dama Jazzu w Polsce, Aga Zaryan - wyrusza na trasę koncertową obejmującą 10 miast. Koncerty promować będą nowy album Agi Zaryan "Looking Walking Being" - płytę wydaną pod szyldem legendarnej wytwórni Blue Note Records.