Gorące rytmy, zimowe kurtki


Warszawski Free Form Festival rozwija się w dobrym kierunku - przeniósł się pod dziewiczy adres, do większych sal i otworzył na nowe gatunki muzyczne. Ale najmocniejszym punktem programu była sprawdzona firma: The Herbaliser to wyrażenie równoznaczne dobrej zabawy.

W piątek 30 października w kinie Pod Baranami będzie można zobaczyć trzy skandynawskie filmy: "Białe szaleństwo", "Szef wszystkich szefów" i "Historie kuchenne". Bracia Paweł i Łukasz Golec opowiadają portalowi INTERIA.PL o wielkanocnych zwyczajach w ich rodzinnej, góralskiej Milówce. Roman Polański został w piątek zwolniony za kaucją i rozpoczął bytność w areszcie domowym w swojej posiadłości w szwajcarskim kurorcie w Gstaad - poinformowało ministerstwo sprawiedliwości Szwajcarii.Roland Emmerich, którego celuloid "2012" dopiero co pojawił się na ekranach kin, przygotowuje się do sequeli swego wielkiego przeboju - "Dzień niepodległości". Tysiące fanów przyjechało w sobotę do Katowic, by zobaczyć i usłyszeć na żywo znaną z grupy The Knife wokalistkę Karin Dreijer Andersson. artystka nazywana tajemniczą Szwedką i właścicielką pięknego, skandynawskiego głosu wystąpiła na festiwalu Tauron Nowa Muzyka ze swoim solowym projektem Fever Ray. Keira Knightley odrzuciła propozycję zagrania obiektu westchnień amerykańskiego superbohatera. Największe szanse na rolę mają Alice Eve i Hayley Atwell.

Rob Halford wyda wkrótce wypełniony świątecznymi nagraniami album "Winter Songs". wykonawca nie rezygnuje tymczasem z działalności w Judas Priest. Co więcej chciałby w końcu zagrać w Polsce.

ponad 150 osób rozpoczęło w środę wieczorem strajk okupacyjny w dużej sali obrad łódzkiej rady miejskiej. Na czele strajkujących stoi Marek Żydowicz, jaki domaga się zmiany decyzji radnych dot. budowy główny punkt Festiwalowo-Kongresowego "Camerimage korab Center". Za trzy dni zakończy się Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Warszawą". Ostatnie dni upłynęły pod znakiem Andrieja Tarkowskiego.

W 470. notowaniu listy Olis ZPAV na miejscu pierwszym uplasował się krążek łódzkiego rapera O.S.T.R'a "Tylko dla dorosłych". Debiut na wysokiej pozycji zaliczył zespół Raz Dwa Trzy. Beck nagrywa własną wersję debiutanckiego albumu Leonadra Cohena. Wytwórnia Warner Bros przygotowuje schemat filmu o podróżach Marco Polo.HBO przedstawia nowy serial z Jasonem Schwartzmanem w roli głównej, będący połączeniem konwencji noir i neurotycznego humoru. Tytułowy "znudzony na śmierć" to Jonathan Ames - pisarz, marzyciel i początkujący prywatny śledczy w jednym. Premiera pierwszego z ośmiu odcinków serialu odbędzie się w piątek, 26 marca o godz. 22.00 na antenie HBO. Fran Healey z zespołu Travis pracuje nad solowym albumem. Do studia Szkot zaprosił kilku gości, w tym jednego z członków The Beatles. Michael Jackson, Madonna i Prince - symbole epoki, które niezmienny się ponadczasowymi ikonami muzyki pop.

Guy Ritchie założył firmę fonograficzną


W małżeństwie rzeczy funkcjonują na zasadzie "wet za wet", a co dopiero po rozwodzie... W przypadku związku gwiazd działania te częstokroć mają zakres artystyczny. Po rozstaniu Guyem Ritchie Madonna stanęła za kamerą. w tym momencie angielski reżyser próbuje swoich sił w muzyce - właśnie założył swoją własną firmę nagraniową - Punchbowl Recordings.

Dla fanów zmienił tytuł płyty


Rockman Ozzy Osbourne postanowił odmienić tytuł najnowszego albumu, po tym jak zobaczył w internecie negatywne komentarze fanów.

"Dzieci Ireny Sendlerowej" - premiera 31 sierpnia


W poniedziałek, 31 sierpnia o godzinie 19.30 w kinie Neptun w Gdańsku odbędzie się uroczysta europejska premiera filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej", w której wezmą udział: Anna Paquin, Marcia Gay Harden, Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, reżyser John Kent Harrison oraz Jan A.P. Kaczmarek.

Alan Parsons Project wystąpi w Warszawie


16 marca w Warszawie, na jedynym koncercie w Polsce, zagra ekipa Alan Parsons Project.

30 lat temu zmarł Jarosław Iwaszkiewicz


Ukazanie się II tomu "Dzienników" Jarosława Iwaszkiewicza tudzież jego "Listów do córek" pokazuje w 30 lat po śmierci pisarza jego nowe, nieznane dotąd oblicze. autor "Panien z Wilka" i "Brzeziny" zmarł 2 marca 1980 roku w Warszawie.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego