Osłupieli - niedźwiedź w chłodziarce z piwem


Klienci Market Foods w stanie Wisconsin (środkowy zachód USA) osłupieli, gdy do sklepu wszedł coś koło tego 60-kilogramowy czarnoskóry niedźwiedź (tzw. baribal) i skierował się kawa na ławę ku półce z piwem.

Generał Wojciech Jaruzelski oświadczył, że zaproponowana z wykorzystaniem poprzednią administrację USA tarcza antyrakietowa nie zwiększała bezpieczeństwa Polski. Według niego, była ona rzeczywiście przejawem braku zaufania do NATO. Ostatni mecz eliminacji MŚ ze Słowacją będzie dla polskiej reprezentacji również ostatnim meczem na Stadionie Śląskim - informuje "Przegląd Sportowy". Po spotkaniu z naszymi południowymi sąsiadami chorzowski olbrzym idzie do remontu. Gdy reorganizacja zostanie ukończona Lechistan będzie miała już tymczasem nowsze i lepsze stadiony. w przybliżeniu kwartet miesiące po przewrocie wojskowym w Hondurasie nowa właściwość miejscowa nadal nie jest uznawana przez przeciętny inny kraj. Dodatkowe problemy sprawia jej Waszyngton, kto przed chwilą cofnął wizy już trzeciej grupie przedstawicieli honduraskiego rządu.Na zupa punkt na świecie pod względem liczby ludzi z nadwagą wysunął się Meksyk, detronizując pod tym względem USA. O niechlubnym rekordzie poinformował prezydent Felipe de Jesus Calderon, ogłaszając przyjęcie działań w celu walki z nadmierną tuszą obywateli. W Smoleńsku rozpoczęła się odbudowa prezydenckiego samolotu, w którego katastrofie śmierć poniosło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński oraz jego małżonka. Włoskie prawo stanowią groźba dla bezpieczeństwa ruchu lotniczego - tak tanie irlandzkie linie Ryanair tłumaczą powody batalii, jaką prowadzą z Urzędem Lotnictwa Cywilnego we Włoszech i wszystkimi lotniskami w tym kraju.

Szwajcarskie media opracowują koncept ewentualnej ucieczki dla Romana Polańskiego - podaje radiostacja RMF FM. wprawdzie ministerstwo sprawiedliwości Szwajcarii zgodziło się na zniesienie Polańskiego za kaucją.

Chwile grozy przeżył we wtorek pracobiorca liceum w mieście Pine Plains w stanie Nowy Jork. Uzbrojony w broń palną i zakapturzony napastnik przetrzymywał go przy użyciu dubel godziny w charakterze zakładnika. on został już uwolniony, a złoczyńca aresztant - informuje telewizja Sky News. pretendent PiS na prezydenta krajowy Jarosław Kaczyński prezentuje się w charakterze gracz polityczny trzeźwo myślący i nadrabia w sondażach - pisze niemczyzna dziennik "Die Welt". według prasa szok po tragedii smoleńskiej mógł oswoić jego polityczny temperament.

Trzy osoby zamordowane i jedna ranna - to saldo działalności maniaka zatrzymanego w środę w Czernihowie (północna Ukraina). Jak tłumaczył milicjantom, zbrodnie te popełnił w hołdzie Adolfowi Hitlerowi, w dniu jego urodzin, które przypadają 20 kwietnia. - Kapitanem zespołu zostanie Michał Żewłakow. Czyja to decyzja? Moja, dyktatorska - uśmiechnął się selekcjoner, jaki notorycznie prezentował godny podziwu humor. - Już już wybrałem podstawową jedenastkę. Nie przewiduję zmian zanim meczem, o ile naturalnie żaden z piłkarzy nie spadnie w nocy z łóżka i nie zrobi sobie krzywdy - powiedział trener Franciszek Smuda na konferencji prasowej za pomocą meczem z Rumunią. piłkarz US Palermo Fabrizio Miccoli, który wylicytował na aukcji w Bolzano za 25 tysięcy euro kolczyk z brylantami, należący do słynnego Argentyńczyka Diego Armando Maradony - postanowił darować go poprzedniemu właścicielowi.Kościół scjentologiczny w Niemczech zarzucił publicznej telewizji ARD kierowanie negatywnej kampanii i nierzetelność dziennikarską. Powodem tych oskarżeń jest klisza fabularny o losach byłego członka sekty, który ARD emituje w środę wieczorem. poprzednio dwoma tygodniami w katowickim Spodku odbyła się ostatnia, trzynasta już edycja Konfrontacji Sztuk Walki. W walkach wieczoru Mariusz Pudzianowski pokonał Yusuke Kawaguchiego, a Mamed Khalidov zremisował z Ryutą Sakuraiem. Zamaskowani ludzie, którzy wtargnęli na powłoka "Arctic Sea" na Bałtyku szukali kokainy - napisał szwedzki memoriał "Metro", powołując się na kapitana frachotwca, który zniknął pod basta lipca, i którego poszukują wszystkie rosyjskie okręty na Atlantyku.

Francja: 1,65 mld euro pomocy dla rolnictwa


Prezydent Francji Nicolas Sarkozy zapowiedział we wtorek "bezprecedensowy" plan pomocy dla rolnictwa w łącznej wysokości 1,65 mld euro, z czego 650 mln to "pomoc nadzwyczajna", a 1 mld euro kredyty preferencyjne.

Obama nie obsadził coraz co więcej połowy stanowisk


Chociaż od objęcia rządów z wykorzystaniem prezydenta Obamę minęło już przeszło siedem miesięcy, nad połowa kierowniczych stanowisk w jego administracji pozostaje nie obsadzona.

Rosyjska milicja podniosła rewolta


W oddziale sił specjalnych milicji (OMON) w Moskwie doszło do buntu - funkcjonariusze jednego z batalionów wysłali list do prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa, opisujący korupcyjne praktyki w tej elitarnej formacji, której głównym zadaniem jest tłumienia protestów obywateli.

eksplozja w Moskwie - 3 zabitych i 14 rannych


Trzy osoby zginęły, a 14 zostało rannych w wyniku eksplozji, do jakiej doszło w nocy z piątku na sobotę w czteropiętrowym domu mieszkalnym w Moskwie. między rannych jest czworo dzieci.

TCS: Małysz 11. na treningu, rządzą Austriacy


Adam Małysz zajął w Bischofshofen, ex aequo z Norwegiem Bjoernem Einarem Romoerenem, jedenaste miejsce na pierwszym treningu przed kwalifikacjami do ostatnich zawodów 58. Turnieju Czterech Skoczni. Obaj uzyskali dystans 134 m.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego