Alex Holmes nakręci film o motoryzacyjnym geniuszu


Alex Holmes stanie za kamerą filmu biograficznego o życiu projektanta samochodów Johna DeLoreana.

pod ręką okazji zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem w tamtejszym klubie Ampstrong jest dozwolone będzie zobaczyć (22 i 23 stycznia) dwa koncerty rockowo-gitarowej grupy The Kroisos, tworzonej przez byłych skoczków z Finlandii. Zespół Coma w specjalnym wywiadzie dla Onet.pl opowiada o swoim najnowszym wydawnictwie koncertowym "Coma - Live". Twórczość Fryderyka Chopina to przyczyna najistotniejszy większości koncertów odbywających się w tym roku w Polsce. Nie czyli będzie z francuskim festiwalem "La Folle Journee" (Szalone Dni Muzyki), który zostanie zorganizowany w czerwcu w Warszawie.Zimowy album filatelistyczny Stinga, "If On A Winter's NIght", po raz czwarty z plus minus znalazł się na szczycie listy najpopularniejszych płyt w Polsce. Na drugą część "Avatar" - megaprodukcji, która przekroczyła wszelkie rekordy oglądalności, musimy coraz poczekać. raczej nie ma szans, by błona fotograficzna ukazał się zanim 2014 rokiem. Dokładnie o godz. 21.25 Madonna weszła na scenę - entuzjastycznie witana przy użyciu fanów, zgromadzonych na lotnisku na warszawskim Bemowie.

Ukazał się pierwszy w karierze zespołu Oszibarack dysk DVD. magazyn zawiera legat koncertu, bogatego w różnorodną scenografię i multimedialne projekty.

Patryk Małecki, jeden z piłkarzy Wisły Kraków, jest fanem muzyki disco polo. Poznaliśmy kolejnych polskich wykonawców, którzy zaprezentują się podczas festiwalu Open'er 2010.

Znana aktorka spróbuje swych sił po drugiej stronie kamery. portal Onet.pl przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów programu "Mam talent!" Po zakończeniu programu (ok. godz. 22.30) wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w specjalnym czacie ze zwycięzcą wielkiego finału! Białoruskie resort kultury opublikowało dziewiczy spis filmów zakazanych, inaczej takich, których nie można dekonspirować na obszar Białorusi - poinformowała w środę telewizornia Biełsat. Na indeksie, obejmującym filmy z lat 1997-2009, znalazło się 107 obrazów.kilka programów TVP Kultura, których emisja została zawieszona z powodów ekonomicznych, wracają na antenę. Będą to m.in. "Trzeci punkt widzenia" i "Tygodnik kulturalny" - poinformował boss anteny Krzysztof Koehler. Dziewięć wystaw autorów komiksów zaś międzynarodowa konferencja będą głównymi wydarzeniami rozpoczynającego się w czwartek w Poznaniu Festiwalu Kultury Komiksowej Ligatura - poinformował architekt imprezy Michał Słomka. Poznaliśmy szczegóły ósmej edycji Festiwalu TOPtrendy, który odbędzie się w dniach 28-30 maja nie w Operze Leśnej, wprawdzie na sopockim hipodromie.

Posłuchaj zreaktywowanego Soundgarden


Zespół Soundgarden dał pierwszy koncert, odkąd w dziewiczy Rok ogłosił wznowienie działalności. Na żywo czwórka wykonał plus minus 20 utworów.

skandal z Rihanną w roli głównej


Barbadoscy politycy stali się w swoim kraju obiektem publicznej krytyki za sprawą przekazania Rihannie w prezencie atrakcyjnej działki, na przestrzeni gdy wielu mieszkańców wyspy żyje w ubóstwie.

Punkowe Szwedki zagrają w Polsce


Punkowy zespół Beyond Pink zagra pod koniec czerwca cztery koncerty w Polsce.

wystawa secesyjnego szkła francuskiego


Kolekcję secesyjnego szkła francuskiego, którego główną atrakcją jest wazon z wytwórni słynnego francuskiego artysty Emila Galle, można oglądać od soboty w Muzeum Narodowym we Wrocławiu.

jawnie wystawy w Głogowie pierwszym akcentem Roku św. Jakuba


Wystawa "Do Santiago!" w głogowskim Muzeum Archeologiczno-Historycznym to jedno z pierwszych wydarzeń w Polsce związanych z obchodami Roku Św. Jakuba. ekspozycja będzie czynna do 28 lutego. Zaprezentowano na niej dokumenty, naczynia liturgiczne, pielgrzymie pamiątki, dewocjonalia m.in. z Hiszpanii, Włoch i Portugalii, precjoza, wydawnictwa, fotografie tudzież stroje członków Bractwa św. Jakuba Apostoła.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego