Alex Holmes nakręci klisza o motoryzacyjnym geniuszu


Alex Holmes stanie za kamerą filmu biograficznego o życiu projektanta samochodów Johna DeLoreana.

Gwyneth Paltrow wcieli się w kreacja Marleny Dietrich w filmie biograficznym o gwieździe "Błękitnego anioła" Michael Fassbender ("Bękarty wojny", "Głód") ma zamienić Iana McKellena w roli magneto w kolejnym filmie serii X-Men - "First Class" - informuje brama Showbiz 411. Kevin Spacey zagra jedną z głównych ról w chińskiej komedii "Inseparable" w reżyserii Dayyana Enga.W dni uroczystości pogrzebowych ofiar katastrofy smoleńskiej kina w całej Polsce są zamknięte, zmieniają repertuar, godziny swojego funkcjonowania. Lil Wayne "Rebirth", Cash Money sławny dziennikarz radiowy Robert Kozyra obraża piosenkarkę.

Take That skomponują piosenkę przewodnią dla angielskiej reprezentacji. Utwór powstanie na potrzeby przyszłorocznych Mistrzostw Świata piłki nożnej w RPA.

Islandzka wokalistka BjĂśrk szykuje się do kolejnej kinowej roli. Po występie w "Tańcząc w ciemnościach" Larsa von Triera artystka wystąpi w najnowszym filmie Michela Gondry'ego ("Jak we śnie"). W poniedziałek, 8 marca w warszawskie Fabryka Trzciny odbędzie się występ Anity Lipnickiej. wokalistka będzie na nim promowała swój najpóźniejszy album "Hard land Of Wonder"

Ben Sombogaart, reżyser nominowanych do Oscara "Bliźniaczek", opowie historię wielkiej zazdrości. Lady GaGa została uznana przez czasopismo "Times" za najbardziej wpływową postacią show-biznesu 2010 roku. O co tu chodzi: o muzykę czy o hecę? Lady GaGa to postać, która śmiało wkroczyła na popową scenę i z miejsca stała się największą, obok U2, Susan Boyle i Michaela Jacksona, gwiazdą 2009 roku w muzyce.Brytyjska aktorka Tilda Swinton przyznała, że praca w wielkich hollywoodzkich studiach jest dla niej "egzotyczna", gdyż jest przyzwyczajona do niezależnych projektów filmowych. francuski DJ i fabrykant David Guetta to kolejny, obok Dizzee Rascala, opiniodawca od brytyjskiej listy przebojów. Na 1. miejscu najnowszego zestawienia znalazł się kolejny singel Guetty - "Gettin' Over". Pomorski zespół metalowy Holy Smoke kontynuuje historyczną tematykę. Po piosenkach "Lech Wałęsa" i "Pacyfikacja" przygotował dzieło "Wrzesień'39" o II wojnie światowej.

Pain Of Salvation i Votum na Metal Hammer Festival 2010


Ogłoszono kolejne gwiazdy Metal Hammer Festival 2010. Do grona zespołów, które wystąpią 27 sierpnia w katowickim Spodku dołączyli Pain Of Salvation zaś Votum.

Cannes: ale wręcz 16 filmów


Najnowsze filmy: Mike'a Leigh, Alejandro GonzĂĄleza InĂĄrritu oraz Nikity Michałkowa będą naparzać się w maju o tegoroczną Złotą Palmę. Organizatorzy festiwalu w Cannes ogłosili dziś program 63. edycji imprezy. Bez polskich tytułów.

Seksowna gwiazdor "Zombieland" w filmie o samotnym rozwodniku


Emma Stone dołączy do obsady filmu "Crazy, Stupid Love".

Whitney: dalszy skandal!


Amerykańska śpiewaczka Whitney Houston zawodzi fanów w ciągu trwającej aktualnie trasy koncertowej po Australii. w toku występu w Sydney punkt programu publiczności wyszła z koncertu!

konferencja ze Stuhrem... w Rzymie


Jerzy Stuhr spotkał się w czwartek, 20 maja, z publicznością w Rzymie. krajowy histrion przebywa od kilku miesięcy w Wiecznym Mieście, dokąd gra jedną z głównych ról w kręconym dopiero co filmie "Habemus papam" znanego włoskiego reżysera Nanniego Morettiego.