Alex Holmes nakręci błona fotograficzna o motoryzacyjnym geniuszu


Alex Holmes stanie za kamerą filmu biograficznego o życiu projektanta samochodów Johna DeLoreana.

24 kwietnia w warszawskim klubie Karmel wystąpi czołowa postać londyńskiej sceny breakbeatowej, twórca cykli imprez Breakbeat Connection i Thursday Night Throwdown - DJ Deekline. szał Futrzaków "Furia Futrzaków", My Music Piosenkarki Beyonce, Lady GaGa i Rihanna znajdują się na listowie kandydatek na żonę rapera 50 Centa. Tak choć uważa popularny "Fiddy".Do porwania z Argentyny z wykorzystaniem izraelski wywiad głównego sprawcy holokaustu, Adolfa Eichmanna, przyczyniła się dziewczyna, która odkryła, że tatuś jej chłopaka to ścigany hitlerowski zbrodniarz. Jej ojciec, emigrant z III Rzeszy, powiadomił o tym prokuratora z Niemiec, który cichcem dał znać Izraelowi. Zbliża się ostatnia cześć jubileuszowego cyklu 50. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, zatytułowana "Idą młodzi!". Kwietniowe pokazy poświęcone są twórcom, którzy debiutowali pod Wawelem. Już 12 marca w warszawskim Klubie 55 (Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1) odbędzie się przedstawienie i impreza z okazji premiery płyty "Global Hood Music" autorstwa DJ 600v i Ron’a G.

Opera "Carmen" - transmitowana z MET na ekranie kinowym - cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bilety zostały wyprzedane na kilka miesięcy przed planowaną transmisją w Kijów.Centrum. architekt postanowił powtórzyć przedstawienie i tydzień później - 24 stycznia - o 17 odbędzie się retransmisja opery.

Jedną z kontrowersyjnych atrakcji filmowego festiwalu w Toronto będzie świetny już z wielu skandali Hugh Hefner. Założyciel "Playboya" ma intencja przyprowadzić swoje króliczki w ramach imprezowej parady promującej premierę dokumentu o nim. Według wiarygodnych źródeł, właściciele praw do wizerunku Michaela Jacksona są w przededniu podpisania gigantycznego kontraktu wartego co więcej 250 milionów dolarów. umowa miałaby obowiązywać do 2017 roku.

Amerykański magazyn "Billboard" ogłosił, komu zostanie przyznany tytuł Kobiety Roku 2009. w trakcie oficjalnej gali, jaka odbędzie się 2 października w Nowym Jorku, prestiżową statuetkę otrzyma Beyonce. Azjatyckie produkcje, na czele ze "Światłem stulecia" Apichatponga Weerasethakula, zdominowały ranking najlepszych filmów dekady przygotowany przy użyciu Międzynarodowy Festiwal filmowy w Toronto. Eddie Van Halen zgodził się wystąpić gościnnie w serialu "Dwóch " Pół" nic bardziej błędnego dlatego, że poprosił go o to jego przyjaciel Charlie Sheen.O co tu chodzi: o muzykę czy o hecę? Lady GaGa to postać, która brawurowo wkroczyła na popową scenę i z miejsca stała się największą, w pobliżu U2, Susan Boyle i Michaela Jacksona, gwiazdą 2009 roku w muzyce. Natalie Portman zagra główną rolę w komedii drogi "Best Buds". 7 maja 2010 roku ukaże się siódmy studyjny album filatelistyczny Redmana.

Magdalena Grochowska nagrodzona z wykorzystaniem miesięcznik "Odra"


redakcja i zbiorowisko Redakcyjna miesięcznika "Odra" postanowiły przyznać nagrodę za rok 2009 Magdalenie Grochowskiej za książkę "Jerzy Giedroyc. Do lokalny ze snu".

Black Rebel Motorcycle Club w maju w Polsce - dziś u nas nieznany klip


Grupa Black Rebel Motorcycle Club odwiedzi w maju Polskę. Zespół przyjedzie do naszego kraju promować swoje najnowsze dzieło - płytę "Beat The Devil's Tattoo". Mamy klip do utworu tytułowego.

Paweł Kukiz: autostop zakłamaniu!


Paweł Kukiz reaguje na sformułowania "Polska rozpętała II wojnę światową", "Katyń to nie było ludobójstwo" czy "Polacy wypędzili Niemców i teraz muszą za to zapłacić". twórca nagrał ekstra utwór i zachęca do wsparcia inicjatywy Powiernictwa Polskiego.

Ile Michael Jackson zarobił po śmierci?


Joe Jackson, ojciec zmarłego w czerwcu zeszłego roku Michaela, zażądał ujawnienia pośmiertnych przychodów majątku artysty. podług doniesień, po śmierci "Jacko" miał zarobić rzędu 900 milionów dolarów!

Węgierska wiosna Filmowa


W ośmiu miastach lokalny odbędzie się Węgierska wiosenny czas Filmowa, prezentująca najnowsze produkcje kinematografii na Węgrzech. Festiwal rozpocznie się w Toruniu w kinie siedlisko w bliski wtorek, 23 marca.