"Jestem facetem, nie będę za to przepraszał"


- Jestem facetem, nie będę za to przepraszał, ale obiecuję, że - przed chwilą w charakterze facet - chciałbym jak najwięcej polskiej kobiecie wesprzeć - mówił Bronisław Komorowski na rozpoczynającym się w piątek drugim Kongresie Kobiet Polskich. Marszałek Sejmu przekonywał, że popiera ideę parytetów na listach wyborczych.

w trakcie konferencji prasowej, na której marszałek Sejmu Bronisław Komorowski prezentował skład Rady Bezpieczeństwa Narodowego czujni fotografowie wychwycili, że wśród jego notatek znajdował się m.in. wydruk z internetowej encyklopedii Wikipedia poświęcony tej właśnie Radzie. Do internetu trafił tragiczny klisza nagrany na miejscu katastrofy polskiego prezydenckiego TU-154, coraz zanim pojawiły się tam służby ratunkowe. Na amatorskim nagraniu chyba wybitnie od początku do końca rozbitek rozbitego samolotu. W oddali inne, płonące części wraku. o tyle o ile 1300 kart akt rosyjskiego śledztwa, pośród których znajdują się protokoły przesłuchań świadków, identyfikacji zwłok ofiar, a dodatkowo protokoły i specyfikacja fotograficzna z oględzin miejsca katastrofy, jest już w posiadaniu polskich śledczych. - Materiały te dotarły z Rosji do Prokuratury Generalnej pocztą dyplomatyczną - poinformował prokurator Mateusz Martyniuk.aspirant PiS na prezydenta Jarosław Kaczyński powiedział, że zamiast - zgodnie z wcześniejszymi planami - udać się dzisiaj do Łomży, będzie musiał się "włóczyć po korytarzach sądowych" w związku z pozwem komitetu kandydata PO Bronisława Komorowskiego. Posłowie PiS skrytykowali w piątek minister edukacji Katarzynę hall za rozwiązania, które nakładają na szkoły obowiązek zapewnienia miejsca do przechowywania podręczników uczniów zaś umożliwiają łączenie w jednej klasie edukacji dzieci sześcio- i siedmioletnich. Zdaniem MEN zarzuty PiS są bezzasadne. bez mała 110 restauracji i barów w Santa Fe, na północnym wschodzie Argentyny, od kilku dni oferuje darmowe taksówki klientom, którzy za dużo wypili. Celem akcji jest... "zmniejszenie liczby wypadków" - poinformował kronika "La Nacion".

Rosja powinna odnotować w 2009 roku wzrost ludności po raz pierwszy od 1995 roku; zwiększy się także, do 69 lat, średnia rozciągłość życia - oznajmił premier Władimir Putin.

Odpłatność za udział w eksperymentach medycznych nie tylko dla zdrowych, ale i chorych wolontariuszy przewiduje nowelizacja Prawa farmaceutycznego - informuje "Nasz Dziennik". Do konkursów Pucharu Świata w Zakopanem jeszcze dwa tygodnie, ale jak poinformowali organizatorzy sprzedało się już 90 odsetek z powyżej 42 tysięcy biletów. Prognozy pogodowe są znakomite, a Wielka Krokiew jest gotowa na feta skoczków. bezspornie z Adamem Małyszem na czele.

Z rządowego planu, zakładającego oddłużenie służby zdrowia, skorzystały do tej pory zaledwie trzy samorządy, informuje "Dziennik gazeta Prawna". Co najmniej sto osób podejrzanych o stosunki z Al-Kaidą i planowanie ataków terrorystycznych zostało aresztowanych w Arabii Saudyjskiej. Wśród zatrzymanych jest 47 obywateli tego kraju, pozostali to obcokrajowcy. Na polskim rynku ten medykament jest legalny i dostępny bez najmniejszego problemu. Klientów nie informuje się ale wręcz o jednym - że może być śmiertelnie niebezpieczny. Nie podajemy jego nazwy, żeby nie robić reklamy.Hiszpańscy lekarze przeprowadzili w tym tygodniu dziewiczy w historii transplantacja szczęki i języka. Pacjent jest w dobrym stanie - podał w piątek przychodnia La Fe w Walencji. Rok 2009 stał się w największym stopniu krwawy dla żołnierzy sił międzynarodowych w Afganistanie od czasu ich przybycia tam w roku 2001. Kiedy we wtorek w wybuchu bomby zginęło czterech Amerykanów, liczba zabitych zagranicznych żołnierzy osiągnęła 295 i przekroczyła ubiegłoroczny rekord, kiedy zginęło ich tam 294 - wynika z informacji niezależnej okolica internetowej icasualties.org. Uczeń zespołu szkół Osielsku koło Bydgoszczy stracił przytomność w trakcie lekcji WF-u. Przybyłym na punkt lekarzom pogotowia nie udało się go uratować.

Kolejka wielkich do Adamka O tytuł i milion dolarów


Emocje po wygranej Tomasza Adamka na punkty z Chrisem Arreolą już opadły, trwanie toteż na kolejnego rywala. Tu przypadkiem być o bez liku głośniejsze nazwisko, bo w grę wchodzą bracia Kliczko czy David Haye. rokowania z czwartym bokserem, jaki prawdopodobnie nastąpić na drodze "Górala" w wadze ciężkiej, mają ruszyć już w poniedziałek.

mowa trawa opada, Sandomierz podnosi się


przypadek w Sandomierzu zaczyna się stabilizować i już w niedzielę miasto może w całości wynurzyć się z wody, powiedział burmistrz miasta Jerzy Borowski. Poziom Wisły osiągnął w czwartek niecałe 6 metrów. Aby mowa trawa przestała spływać z wyrwy w wale w Koćmierzowie, ruczaj musi zdjąć już wprost przeciwnie o 40 centymetrów.

PiS uderzy antykorupcyjnie w Platformę


PiS rzuca się do walki z korupcją. Chce pokazać, że PO nic w tej sprawie nie robi, a pomysły ma zaledwie opozycja. Na pierwsza zasada partia Jarosława Kaczyńskiego zaproponuje nową ustawę lobbingową - pisze "Rzeczpospolita".

podrobiony "wnuczek" wpadł na poczcie


Warszawska policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy znaną metodą "na wnuczka" starali się wykantować 10 tysięcy złotych od starszej kobiety. Udało się to dzięki niezwykłej czujności urzędniczki pocztowej.

Cud w Ameryce. złoty najmocniejszy od stycznia


Tego pies z kulawą nogą się nie spodziewał. Z danych amerykańskiego Departamentu Handlu wynika, że spód bezrobocia w USA w listopadzie spadła do 10 proc. Analitycy oczekiwali, że wyniesie choć tyle, co w październiku, alias 10,2 proc. Po tej wiadomości indeksy odbiły w górę, a złoty jest najmocniejszy od początku stycznia.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego