Metallica i mniejsza trójka


propozycja pierwszego spotkania Wielkiej Czwórki thrash metalu na jednej scenie była chwalebna, ale nikt, kto był na Sonisphere Festival w Warszawie, nie pył wątpliwości, kto tutaj rządzi.

Reżyser filmu "Dom zły" wyjaśnia "Newsweekowi", z jakiego powodu polską rzeczywistość najlepiej definiuje się za pomocą brzydoty i wódki. Foo Fighters najwyraźniej pozazdrościli U2 internetowej transmisji koncertowej. Dave Grohl z kolegami pokażą fanom własny show w sieci. Na bulwarach wiślanych w Krakowie 29 sierpnia, w dniu 51 urodzin Michaela Jacksona odsłonięto poświęconą zmarłemu "królowi popu" gwiazdę w Alei Gwiazd radia RMF FM i Miasta Kraków.Krótkometrażowy celuloid fabularny "Hanoi-Warszawa" w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz otrzymał nominację do prestiżowej nagrody EFA w kategorii Krótkometrażowy film Fabularny. Napisać, że był to wysoko energetyczny show, to lepiej nic nie napisać. Kultowi brytyjscy electro-monterzy z The Prodigy niby wysadzili w powietrze warszawski Torwar. W Japonii powstaje remake filmu "Duch".

Prezydent Lech Kaczyński przyznał pośmiertnie aktorowi Jerzemu Turkowi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i za osiągnięcia w pracy artystycznej - poinformowano w środę na stronie internetowej prezydenta.

W dniu premiery "Modern Rocking" (23 października) na oficjalnym profilu MySpace Agnieszki Chylińskiej pojawiły się wszystkie utwory z płyty. Owacją na stojąco i wykonaną na bis z wykorzystaniem Leszka Możdżera kilkunastominutową wariacją na temat głównego motywu muzycznego z filmu "The Banquet" zakończył się pierwszy koncert 3. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

Znamy już agenda wielkiego finału Mistrzostw Świata Didżejów IDA WORLD FINAL 2009. czyn odbędzie się 12 grudnia w krakowskim kinie Kijów. Pamiętacie słynną aferę z "awarią garderoby" Janet Jackson podczas cudownie Bowl w 2004 roku? casus grzywny dla telewizji CBS zostanie raz jeszcze rozpatrzona. Hollywoodzki gwiazdor - Bruce Willis - zamierza powrócić do roli w kultowej serii filmów "Szklana pułapka" i potwierdza, że prace nad tym projektem już trwają.Tomasz Karolak użyczy swego głosu dżdżownicy Nerwalowi - mistrzowi gitary o autentycznie heavymetalowej duszy, jaki do każdego występu roztańczonych i rozśpiewanych "Disco robaczków" próbuje przemycać ulubione motywy z historii hard rocka. w porze wieczoru rozpocznie się przegląd Filmów Polskich "Wisła" w Moskwie. Pokazy kina polskiego już po raz trzeci zagoszczą w stolicy Rosji. Przegląd otworzy projekcja"33 scen z życia" Małgorzaty Szumowskiej. Już 11 lutego w warszawskim Teatrze Wielkim - Operze Narodowej o godz. 19 z okazji zakończenia obchodów 90. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Japonią i Polską odbędzie się Wieczór Japoński.

Wyczerpana Susan Boyle


Wzmogły się słuchy na idea złego stanu zdrowia i psychiki Susan Boyle po tym, jak Szkotka odwołała swój przylot do Australii.

Od "Władcy Pierścieni" do "Piratów z Karaibów"


Czy już za rok usłyszymy na krakowskich Błoniach muzykę z filmu "Piraci z Karaibów"?! Niewykluczone, ale nie zdradzajmy szczegółów... W Krakowie trwa 3. Festiwal Muzyki Filmowej. Gośćmi honorowymi imprezy są dwaj laureaci Oscarów - kitajski kompozytor Tan Dun ("Hero") i twórca muzyki do "Władcy Pierścieni" Howard Shore oraz japoński twórca Shigeru Umebayashi ("Spragnieni miłości").

Krzysztof Zanussi otrzymał watykański odznaczenie


Reżyser Krzysztof Zanussi odebrał w poniedziałek odznaczenie "Per Artem ad Deum" (Przez sztukę do Boga), przyznany za pomocą Papieską Radę ds. Kultury. Artysta otrzymał nagrodę z Watykanu w Kielcach, w trakcie gali międzynarodowej wystawy "SacroExpo".

1349: klaser gotowy


Norweska formacja 1349 ma już za sobą nagrania nowej płyty "Demonoir".

Grammy 2010: artyści stawiają na Lady GaGę


Rozdanie nagród Grammy przyciąga chwilowo uwagę całego muzycznego świata. magazyn "Rolling Stone" postanowił przepytać znanych muzyków, jakie są ich przewidywania co do zwycięzców prestiżowych nagród.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego