Metallica i mniejsza trójka


projekt pierwszego spotkania Wielkiej Czwórki thrash metalu na jednej scenie była chwalebna, ale nikt, kto był na Sonisphere Festival w Warszawie, nie miał wątpliwości, kto tutaj rządzi.

W styczniu ukazał się się klaser fotograficzny poświęcony Grzegorzowi Jarzynie pt. "Jarzyna: Teatr/Theatre", wydany wspólnie przy użyciu TR gród nad Wisłą i Agorę, we współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza, pod redakcją Agnieszki Tuszyńskiej i Doroty Wyżyńskiej. wystawa "Nasza Ziemia!" będzie prezentowana w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie od 18. listopada 2009 r. do 18. listopada 2010 r. Jest to projekt pouczający o zasięgu międzynarodowym. Julie McNiven pojawi się gościnnie w serialu "Stargate Universe".W czwartek, 15 kwietnia o godzinie 20:00 będzie można zobaczyć przedstawienie "Sade Lovers Live". pokaz koncertu odbędzie się w 21 kinach sieci Multikino i Silver Screen w Polsce. występ "Sade Lovers Live" jest najlepszym do tej pory wydanym DVD koncertowym wokalistki. Jeden dżentelmen, drugi wyluzowany. A atoli Piotra Adamczyka i Tomasza Karolaka połączyła prawdziwa męska przyjaźń. Aktorzy zaprzyjaźnili się czwórka lata temu w ciągu kręcenia komedii "Testosteron". Znana z filmu "Plusk" Daryl Hannah postanowiła zaniechać z aktorstwa na temat opieki nad zwierzętami.

Viggo Mortensen zagra w sequelu filmu "Wschodnie obietnice".

Na stronie wydawnictwa Gold robot Records pojawiła się zapowiedź płyty z remiksami utworów grupy Railcars, którą w styczniu zobaczymy w Polsce. Piękna, zdolna, charakterystyczna - Agata Buzek była idealną kandydatką do obsadzenia postaci Sabinki w filmie Borysa Lankosza "Rewers". z powodu temu, że ją zagrała nie dość, że zdobyła nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską na tegorocznym festiwalu w Gdyni, to jeszcze wystąpiła u boku wielkich polskich aktorek.

Perkusista grupy Arctic Monkeys został honorowym członkiem zespołu Seana Combsa Dirty Money. Jan Komasa ("Oda do radości") rozpoczął zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Sala samobójców". obraz w odkrywczy i zuchwały fortel podejmuje tematykę fenomenu i zagrożeń internetu - informuje hurtownik filmu - kinematografia Świat. Już w najbliższą środę. 23 czerwca na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku zabrzmią największe przeboje Ani Wyszkoni i jej gości towarzyszeniem orkiestry Symfoników Gdańskich. całość to z okazji Gdańskiego Widowiska Nocy Świętojańskiej.Ron Howard chciałby zrealizować ekranizację "Mrocznej Wieży", opus magnum mistrza horroru, Stephena Kinga. Marcin Prokop i Szymon Hołownia podczas trwania programu ogłosili orzeczenie głosowania SMS-owego. aspekt półfinałowy wygrała Ania Teliczan, która automatycznie awansowała do wielkiego finału. Na miejscu drugim (biorąc pod uwagę liczbę sms-ów) uplasował się Marcin Majewski, a na trzecim - dwoje Kruk i Blacha. Co najciekawsze - wynik głosowania jurorów, który zadecydował o awansie do finału okazał się być niekorzystny dla Marcina, który tym samym odpadł z dalszej gry! Zobaczcie, jak procentowo... Bono i Sting wezmą udział w charytatywnym koncercie dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi na Haiti.

Interpol ma nowego basistę


skład Interpol jest gotowa do rozpoczęcia europejskiej trasy koncertowej z nowym basistą Davem Pajo w zastępstwie Carlosa Denglera.

Michael Jackson z największym kontraktem w historii muzyki?


Według wiarygodnych źródeł, właściciele praw do wizerunku Michaela Jacksona są w przededniu podpisania gigantycznego kontraktu wartego nawet 250 milionów dolarów. układ miałaby obowiązywać do 2017 roku.

Rekordowa ilość tancerzy wykonała pląsy z "Thrillera"


Meksyk pobił w sobotę światowy najlepszy wynik liczby tancerzy wykonujących jednocześnie kroki do słynnego przeboju Michaela Jacksona "Thriller" z 1982 r.

Trzecia odsłona "Jackass" w trójwymiarze


Johnny Knoxville rozpocznie wkrótce pracę nad trzecią odsłoną filmu "Jackass".

"McAvoy i Gosling - tak, Pattinson - nie!"


Courtney Love chce, by to James McAvoy, a nie Robert Pattinson zagrał jej nieżyjącego męża katana Cobaina.