Metallica i mniejsza trójka


propozycja pierwszego spotkania Wielkiej Czwórki thrash metalu na jednej scenie była chwalebna, ale nikt, kto był na Sonisphere Festival w Warszawie, nie pył wątpliwości, kto tutaj rządzi.

Polski agenda filmowy "Dzień czekolady", autorstwa Jacka P. Bławuta, zdobył w Cannes międzynarodową Nagrodę ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego - dla twórcy najlepszego scenariusza z Europy Środkowej i Wschodniej. Fading Colours, czołowy całość polskiej sceny elektro, trance, dark, new wave, rusza w trasę koncertową. jeszcze w grudniu da duże show w trzech miastach: Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. W sieci pojawiła się imprezowa myśl sygnowana z wykorzystaniem DJ-a Krista van D wspólnie z Patricią Kazadi.Sophia Loren powiedziała, że jej życie "było bajką". Włoska gwiazda, która we wrześniu skończyła 75 lat, zakończyła w czwartek prace na planie filmu telewizyjnego "Mój dom jest pełen luster", opowiadającego o jej życiu. Najbliższy aspekt tanecznego show będzie pełen niespodzianek. W choreografiach przygotowanych między innymi dzięki gości zza oceanu, którym udało się dotrzeć do Polski w pobliżu utrudnień związanych z islandzkim wulkanem, będzie mnóstwo zaskakujących i oryginalnych elementów. Kim Kardashian jest kandydatką do roli Lary Croft w nowym filmie z serii "Tomb Rider".

Jeden z najwybitniejszych polskich dokumentalistów, wychowawca kilku pokoleń filmowców Kazimierz Karabasz odsłonił w czwartek w Łodzi w Alei Gwiazd swoją gwiazdę.

Slash sam przyznaje, że tak naprawdę nigdy nie myślał o sobie jako o samodzielnym artyście. modny gitarzysta był członkiem dwóch rockowych formacji, których płyty pokrywały się wielokrotną platyną: Guns N'Roses i Velvet Revolver. Potwierdziły się informacje dotyczące nowego reżysera ekranizacji powieści "Neuromancer". studio Seven Arts Pictures oficjalnie ogłosiło, że będzie nim Vincenzo Natali.

W związku z informacjami o odwołanych koncertach w Leicester i Edynburgu organizatorzy festiwalu Coke Live Music w Krakowie oświadczają, że przedstawienie The Streets odbędzie się w planowanym terminie. Do internetu trafiło nagranie, na którym służby medyczne wezwane do umierającego Michaeal Jacksona oznajmiają o śmierci artysty. Zapisu audio akcji ratunkowej możecie być posłusznym poniżej. Tunde Adebimpe - przywódca zespołu TV On The rozgłośnia użyczy swojego głosu na zapowiadanej EP Massive Attack.Sześć filmów na podstawie scenariuszy wypracowanych na przestrzeni warsztatów Ansichtssache 2009 zostanie zrealizowanych w grudniu 2009 roku i styczniu 2010 roku w Polsce, w Łodzi i w Warszawie. Od lutego 2010 roku filmy będą prezentowane na krajowych i międzynarodowych festiwalach i zostaną pokazane w trakcie specjalnego programu w kwietniu 2010 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Dreźnie. Kevin Smith wystąpił się gościnnie w pełnometrażowej wersji popularnego kanadyjskiego serialu młodzieżowego, "Degrassi". Życie Jezusa Chrystusa od wieków inspirowało artystów. I nieopodal że powstały wspaniałe obrazy czy rzeźby przedstawiające Syna Bożego, to dopiero w filmach bohater literacki Zbawiciela nabrała pełnego wymiaru. kino sprawiło, że Mesjasz stał się bardziej... "ludzki".

Co spotyka schizofrenika


Duże Pe "Zapiski z Życia na Terytorium Wroga", To Się Wytnie

Rekordy i sukcesy "Iron Mana 2" i "Robin Hooda"


"Iron Man 2" i "Robin Hood" święcą triumfy box office’u. Każdy na swój sposób.

uprawianie miłości i fotografia dla Rashidy Jones i Chrisa Messiny


Rashida Jones i Chris Messina zagrają główne role w komedii romantycznej "Monogamy".

Patryk Vega wyreżyseruje klisza o rosyjskiej mafii


Patryk Vega, reżyser kryminalnego "Pitbulla", zrealizuje błona fotograficzna fabularny o rosyjskiej mafii, na podstawie prawdziwych relacji gangsterów. obraz filmowy zryw w koprodukcji z Rosją. Zdjęcia mają rozpocząć się w tym roku.

Książka "Władcy chaosu - Krwawe powstanie satanistycznego metalowego podziemia" trafiła na targ


Na polski bazar trafiła głośna książka "Władcy chaosu - Krwawe zryw satanistycznego metalowego podziemia".