Andżelika Borys rezygnuje


dyrektorka nieuznawanego za pośrednictwem Mińsk Związku Polaków na Białorusi zapowiedziała rezygnacja ze stanowiska, donosi "Rzeczpospolita".

Złoty to najbardziej niedowartościowana pieniądz - tak twierdzą analitycy największej instytucji finansowej świata JP Morgan Chase. "W średnim okresie spodziewamy się umocnienia złotego, który będzie oparty przez trwałe ożywienie gospodarcze" - stwierdzili analitycy w komunikacie. W Woli Żarczyckiej (Podkarpackie) w wyniku zawalenia się dachu budynku gospodarczego zginął mężczyzna. konstrukcja runęła bodajże pod naporem śniegu. stopień chiński potępił w piątek spotkanie prezydenta USA Baracka Obamy z duchowym przywódcą Tybetu dalajlamą określając je w charakterze "jaskrawe naruszenie" norm międzynarodowych.Prezydent Pakistanu Asif Ali Zardari przekazał kontrolę nad arsenałem nuklearnym kraju premierowi Yousafowi Gilaniemu - poinformowała sekretariat prezydenta. chiński policjant, który zmarł w ciągu libacji z miejscowymi oficjelami, został pośmiertnie popularny za "męczennika" - informuje kitajski diariusz "China Daily", krytykując tradycyjne w Chinach napój alkoholu pod przymusem. Miękka działalność polityczna prezydenta USA Baracka Obamy pod dyktatorskich reżimów na świecie każe wątpić czy docenia on znaczenie łamania dzięki nie praw człowieka - uważa publicysta dziennika "Wall Street Journal".

Wygrała samochód, odjazd do RPA i tytuł najpiękniejszej. 21-letnia Anna Jamróz z Rumi została Miss nasz 2009 r. Śliczna akademiczka prawa Uniwersytetu Gdańskiego będzie reprezentowała własny obrębek w wyborach Miss World 2009, które odbędą się w grudniu w Johannesburgu.

nieznany wirus atakuje. prezes rady ministrów Donald Tusk przedstawił sytuację związaną z wyjaśnianiem katastrofy smoleńskiej. Premier wystąpił na konferencji po konwencie seniorów, dokąd między innymi była omawiana prymat PiS, aby skierować prośbę do Rosjan o przekazanie Polsce w pełni śledztwa związanego z katastrofą. szef rządu powiedział, że inicjatywa "mija się z rzeczywistością prawną i organizacyjną".

MTV Movie Awards rozdane. Po raz inny w historii, to jedynie fani decydowali o nominacjach i nagrodach we wszystkich 13 kategoriach i po raz dalszy tryumfatorem okazała się saga "Zmierzch". Jej druga część, "Księżyc w nowiu" zgarnęła 5 statuetek. Dwóch astronautów, Robert Behnken i Nicholas Patrick z załogi wahadłowca Endeavour wyszło w czwartek na zewnątrz Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) aby rozpocząć składanie ostatniego dużego elementu stacji - włoskiego modułu Tranquility wyposażonego w specjalne pomieszczenie obserwacyjne. dyrektor BBN Aleksander Szczygło zarzuca MSWiA, że sfałszowało dokumenty dotyczące kandydatów na generałów i chciało wprowadzić w błąd prezydenta. BBN na swoich stronach opublikował dokumenty, z których wynika, że dwóch kandydatów na stopień generalski służyło w ZOMO. - Ci akurat nie zajmowali się przeprowadzaniem senior przez ulicę, wprost przeciwnie zwalczali na ulicach rozruchy - powiedział Szczygło.szef rządu Donald Tusk powiedział, że nie spodziewa się, aby wystąpienie szefa rosyjskiego rządu Władimira Putina podczas uroczystości na Westerplatte było zaskakujące w sensie "negatywnym lub pozytywnym". - Zapomnijmy, że w 2010 roku zmienimy architektura wyboru prezydenta - apelował w "Kawie na ławę" do premiera Eugeniusz Kłopotek. Komentując propozycje zmian w konstytucji Tadeusz Cymański z PiS cytował anegdotę: rybak złowił złotą rybkę i zapytał, spełnisz moje trzy życzenia? Na to rybka, daj spokój ja jestem z Platformy, ja owszem obiecuję. Mariusz Pudzianowski zdradza szczegóły "konfrontacji stulecia" z Marcinem Najmanem. Najsilniejszy homo sapiens świata ujawnił, że walczył z wysoką gorączką, ale obok efektownego zwycięstwa, nie zamierza rezygnować też z rywalizacji strongmanów.

trup chłopczyna proszek A/H1N1


W szpitalu w Białej Podlaskiej w niedzielę z powodu powikłań pogrypowych zmarł siedmioletni chłopiec. Bezpośrednią przyczyną śmierci było palenie się mięśnia sercowego.

Niezwykła pochód na Trzech Króli


Gigantyczna jaszczurka i piramida policjantów na motocyklach - to tylko niektóre z elementów niezwykłej parady ulicami Meksyku. Wielkie obrzęd na na razie Trzech Króli w Meksyku tradycyjnie poprowadzili Kacper, Melchior, i Baltazar.

CBA przerwało loty przyszłego pilota


CBA zatrzymało kolejne dubel osoby podejrzane o korupcję pod ręką egzaminach na pilota. W sumie w tej sprawie zatrzymano już 17 osób (w tym m.in. znanego kompozytora Janusza S.).

Arłukowicz: okres Kaczyńskiego i Komorowskiego się kończy


czas pana prezesa Kaczyńskiego, pana marszałka Komorowskiego w Polsce się kończy, niezależnie od tego, ile odsetki w sondażach będą dostawali - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Bartosz Arłukowicz.

pożoga na parkingu policyjnym


pomiędzy innymi porsche, bmw i volkswagen spłonęły w nocy na parkingu policyjnym w Gdańsku. zapewne przyczyną było podpalenie.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego