Komorowski: "tak" dla debaty nim I turą, ale...


Bronisław Komorowski, pretendent PO na prezydenta, powiedział dziś, że zgodziłby się na debatę przed I turą wyborów, ale prymat jej zorganizowania powinna leżeć po stronie PiS-u i nie zamierza się on narzucać w tej sprawie Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Banki podobny czas obniżają oprocentowanie lokat i w najbliższych miesiącach nic nie zmieni tego trendu. W ciągu ostatniego miesiąca oprocentowanie depozytów zmieniło na wada charakteru klientów 12 banków - wynika z przeprowadzonego dzięki nas porównania. Największym osiągnięciem nowej ustawy jest deformacja podstawowych definicji prawnych, co rodzić będzie znacznym rozszerzeniem zakresu zastosowania ustawy. dawny boss SLD i prezes rady ministrów z ramienia tej partii, Leszek Miller poinformował oficjalnie, iż będzie się ubiegał o odzyskanie legitymacji Sojuszu. Miller opuścił sojusz w 2007 roku.Jak poinformowała iracka policja, co w żadnym razie 23 osoby zginęły, a 53 zostały ranne, gdy na targowisku w mieście Chalis, na północ od Bagdadu, wybuchł auto pułapka. Jak poinformowało irackie MSW, co najmniej 56 ludzi zginęło, a 106 zostało rannych w piątek w serii zamachów bombowych w Bagdadzie. oraz w prowincji Anbar na zachodzie Iraku bomby zabiły osiem osób. prezes Prawa i Sprawiedliwości zażądał przeprosin od Janusza Palikota po tym, gdy ten zasugerował jego część w spisku o "nakręceniu" afery hazardowej. Palikot jednak nie planuje dopaść się z Jarosławem Kaczyńskim.

Aniołowie Biznesu, zamożne osoby prywatne, przedsiębiorcy. Bez tego typu inwestorów Graham Bell prawdopodobnie nie wynalazłby telefonu, a Henry Ford nie wyprodukowałby pierwszego samochodu. Kim są Aniołowie Biznesu? dlaczego inwestują w ryzykowne przedsięwzięcia? Zabawa, przygoda, zapęd osiągnięcia dużych zysków? Jakie są

W tym tygodniu przed sejmową komisją śledczą badającą aferę hazardową zasiądą jej główni bohaterowie: Chlebowski, Drzewiecki i Kamiński. Po ich przesłuchaniach komisja planuje zniżyć liczbę pozostałych świadków. Ile osób zostanie usuniętych z planowanej listy? Po przesłuchaniu nim komisją hazardową Marcina Rosoła, jaki był szefem politycznym gabinetu Mirosława Drzewieckiego, wybuchła wrzawa. Marek Migalski z PiS stwierdził, że politycy są "gówniarzami" na posyłki biznesmenów.

Jesienna odwilż na rynku kredytów hipotecznych, w postaci z większym natężeniem aktywnych kampanii reklamowych nie zwiastuje jeszcze niestety, że kredyty niezmienny się bardziej dostępne dla klientów. spójnia to jest punkt programu nasz i tacy sami obywatele, jak wszyscy i będziemy zabierali głos w każdej istotnej dla własny sprawie, w której uznamy, że wotum chcemy zabierać powiedział w Radiu Zet szef "Solidarności" Janusz Śniadek. Dodał również, że S nie wyklucza poparcia Jarosława Kaczyńskiego w zbliżających się wyborach prezydenckich. Zgodnie z oczekiwaniami Heinz Fischer pozostanie prezydentem Austrii za pośrednictwem kolejne 6 lat. wzmacniany przez socjaldemokratów polityk uzyskał blisko 78 proc. głosów i wygrał w niedzielnych wyborach wynika z pierwszych prognoz powyborczych.coraz dziś prawo i sprawiedliwość ma ogłosić, kto będzie jego kandydatem w nadchodzących wyborach prezydenckich. - publiczna wypowiedź oficjalne będzie po południu, po pogrzebie Aleksandry Natalli-Świat. Ale ja to mówię od wielu dni - w sytuacji nadzwyczajnej prowadzący musi zanieść obciążenie na swoje pomocnik powiedział w RMF FM Paweł Poncyliusz. Podkreślił również, że nie wyobraża sobie, by w wyborach nie wziął udziału Jarosław Kaczyński. Jeden na trzysta tysięcy Polaków osiągnął w ubiegłym roku intrata większy milion złotych. między milionerów znaleźli się przedsiębiorcy, prezesi banków, szefowie spółek giełdowych i gwiazdy show-biznesu. Po pięciu ujemnych kwartałach japońska system ekonomiczny na ostatek wzrosła i to sporo. wzdłuż to indeksy spadły. Dlaczego? Najnowsze dane z gospodarki Kraju Kwitnącej Wiśni okazały się zaskakująco dobre. PKB w II kw. wzrósł o 3,7 proc. w ujęciu rocznym i 0,9 proc. w porównaniu do pierwszych trzech miesięcy tego roku. Po raz dziewiczy od pięciu kwartałów gospodarka japońska rozwijała się. Na dodatek jeszcze w minionym kwartale PKB spadał o 3,1 procent.

Janusz Kurtyka nie zostanie pochowany w Panteonie


ciało tragicznie zmarłego Janusza Kurtyki miało iść spać w Panteonie Narodowym krakowskiej świątyni św. Piotra i Pawła. Kościół choć nie zgodził się na takie punkt pochówku.

Niemcy: jest sojusz


Po długich rokowaniach podpisano umowę koalicyjną między chadecką partią CDU/CSU a liberalną FDP.

cebula dla uzależnionych od Facebook'a


Tokyoflash to studio znane z projektowania ciekawych designów. Tym jak jeden mąż artyści tam pracujący zaproponowali zegarek, kto wyświetla powiadomienia z Facebooka a Twittera.

Przeceny tok dalszy


trudno cofnąć się zanim wyprzedażą w pewnym sensie każdego rodzaju aktywów na świecie. Na zamieszaniu korzystają prawie wyłączenie obligacje amerykańskie i niemieckie, oraz funt.

Silna rabat złotego


We wtorek złoty stracił 5 gr do dolara i 4 gr do euro w reakcji na ewolucja awersji do ryzyka i mocny ubytek kursu EUR/USD. O godzinie 17:40 przebieg USD/PLN testował ilość 2,8851 zł, a EUR/PLN 4,1934 zł.