Zwalniaj i pomagaj


przeróbka pracy to jedna z najbardziej stresujących sytuacji, wymieniana od razu po rozpadzie małżeństwa. Co jakkolwiek w momencie, gdy nie chodzi tylko o zmianę firmy, ale zdjęcie z pracy i pozostanie bez perspektyw zawodowych i finansowych?

Generał dywizji Krzysztof Załęski podał się do dymisji. jeszcze parę miesięcy temu optymiści spodziewali się zerowego wzrostu polskiej gospodarki w drugiej połowie roku. Ekonomiści liczyli ostatnio, że wzrośnie ona o 1,3 proc. wprawdzie w trzecim kwartale PKB zwiększył się o 1,7 proc. O 14 w Warszawie rozpoczęła się zwyczaj wyborcza Prawa i Sprawiedliwości.Władze Brandenburgii ogłosiły larum o zagrożeniu powodziowym. kości Grzegorza Michniewicza znaleziono w jego mieszkaniu. większość indeksów europejskich spadała wczoraj solidarnie o 2-3 proc., a do zniżek dołączyły także giełdy w obydwu Amerykach. Tym pospołu jednak, to nie euro przyczyniało się do spadku cen akcji.

Naciski na pilotów ze strony polityków i wysokiej rangi wojskowych nie są jak na przykład nadzwyczajnym - wynika z wypowiedzi generała Skrzypczaka, byłego dowódcy Wojsk Lądowych.

W ubiegłym tygodniu prezydent Lech Kaczyński wystosował list do Aleksandra Łukaszenki w związku z represjami na mieszkających tam naszych rodakach, broniących niezależnego Związku Polaków na Białorusi. dzisiaj otrzymał odpowiedź. 9 czerwca premier Donald Tusk złoży wizytę w Komisji Europejskiej, a wspólnie z nim większość ministrów.

Ludowcy wciąż debatują, komu udzielić poparcia w drugiej turze wyborów prezydenckich - podaje republika . W poniedziałek Andrzej Olechowski ogłosił osobisty start w wyborach podkreślając, że jego kandydatura będzie niezależna od żadnej partii. Francuska policja zatrzymała dowódcę wojskowego baskijskiej separatystycznej organizacji ETA Ibona Gogeascoecheę Arronategui. Hiszpańska dyplomacja twierdzi, że jest to najważniejsza osoba w hierarchii ETA.Jacek Cichocki, sekretarz gremium ds. Służb Specjalnych zostanie ponownie przesłuchany za pośrednictwem komisję śledczą badającą tzw. aferę hazardową. według informacji uzyskanych za pośrednictwem zarzewie na Kremlu, cytowane za pomocą agencję RIA-Nowosti, prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew ma ofiarować w sobotę Bronisławowi Komorowskiemu nowe dokumenty ws. tragedii katyńskiej. Została znowelizowana ordynacja wyborcza. Do parlamentu nie będzie mógł być kandydatem każdy, kto został skazany prawomocnym wyrokiem. W głosowaniu nie było żadnego sprzeciwu, ani wstrzymanego głosu.

zamachnięcie się w Nadżafie: 4 zabitych, 50 rannych


Czterech Irańczyków zginęło, a ponad 50 osób zostało rannych na rezultat zamachu przeprowadzonego w świętym mieście szyitów Nadżafie w środkowym Iraku. Do zamachu doszło o godz. 8.45 czasu miejscowego, a pośród rannych jest 3 irackich policjantów.

Schetyna krytycznie o polityce Napieralskiego


Grzegorz Schetyna nie chce bić się o odsiecz Grzegorza Napieralskiego dla PO. pryncypał PO przyznaje jednocześnie, że Platformie zależy na poparciu elektoratu lewicowego.

Wzrasta dostępność kredytów hipotecznych


rozkład Dostępności Kredytowej ustanowił dziewiczy rekord. W kwietniu wyniósł 109,13 pkt, o nieomal 5 pkt więcej niż w marcu.

powyżej połowa komputerów jest zainfekowana


25 milionów nowych odmian złośliwego oprogramowania rocznie, czyli więcej niż totalnie dzięki poprzednie 20 lat. Błyskawiczna kariera szkodliwych programów atakujących urządzenia przenośne, które atakują komputery identycznie cyklicznie jak szkodniki z internetu i 150 milionów dolarów wyłudzonych za pomocą twórców fałszywych i złośliwych programów antywirusowych.

Hellada dostanie 110 miliardów euro


Na 110 miliardów euro wsparcia finansowego prawdopodobnie sumować Grecja. Zgodę na wypuszczenie specjalnego pakietu pomocowego dali ministrowie finansów strefy euro, co potwierdził pryncypał eurogrupy Jean-Claude Juncker.