Nowy utwór Eminema trafił do sieci


W sieci można już odsłuchać nowy singla Eminema "Not Afraid". Nagranie zwiastuje dziewiczy album filatelistyczny rapera zatytułowany "Recovery".

Sophie Ellis-Bextor przyznała, że nad czwartym albumem pracowało jej się o wiele łatwiej i przyjemniej, niż nad poprzednimi. Producenci oscarowej gali bronią swojej decyzji o pominięciu Farah Fawcett w montażowym materiale, poświęconym zmarłym w ubiegłym roku ludziom kina. Fading Colours, czołowy agregat polskiej sceny elektro, trance, dark, new wave, rusza w trasę koncertową. jeszcze w grudniu da duże show w trzech miastach: Poznaniu, Gdańsku i Warszawie.Justin Bieber znalazł się na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych z albumem "My World 2.0". Protegowany Ushera przypuszczalnie już swobodnie uważać się za gwiazdę. Uroczysta premiera wyreżyserowanego dzięki Borysa Lankosza filmu "Rewers" - nagrodzonego tegorocznymi Złotymi Lwami w Gdyni - odbędzie się w poniedziałek, 2 listopada, w warszawskiej Kinotece. drużyna U2 nawiązała współpracę z YouTube. Dzięki temu fani Irlandczyków w 16 krajach będą mogli obejrzeć występ kwartetu z Los Angeles.

We wtorek, 12 stycznia Hey wystąpi w trakcie Gali "Paszporty Polityki". Uroczystość będzie transmitowana przez TVP 2 (start godz. 19.05). Zespół pojawi się na rozpoczęcie i na zakończenie Gali. lecz trzy dni później czyli 15.01 Hey zagra koncert w ramach Trójkowej Offensywy Deluxe. przesył od godz. 21.00 w Programie 3 PR.

Na pierwszych dwóch miejscach światowej listy najlepiej sprzedających się płyt znalazły się dwójka japońskie wokalistki - 27-letnia Kumi Koda i 25-letnia Kaela Kimura. Steven Tyler odwołał solowy występ charytatywny z powodu walki z nałogiem.

Frank Pierson napisze agenda do obrazu "17 Days of Winter". Laureat Oscara Denzel Washington rozważa wyprodukowanie serialu. Na koncerty, których w tym roku było w Polsce rekordowo dużo, wydaliśmy powyżej 200 milionów złotych. Zachodnie gwiazdy przyciąga do nas gwarancja, że jest dozwolone tu porządnie wyrobić - pisze "Metro"."The Hurt Locker" otrzymał aż 6 statuetek i zdystansował "Avatara" i "Bękarty wojny" podczas dzisiejszej gali rozdania Oscarów. Wojenny obraz został wyróżniony m.in. za najlepszy film, najlepszą reżyserię (Kathryn Bigelow) i najlepszy scenariusz pierwotny (Mark Boal). Filipińska piosenkarka Charice dołączy do obsady serialu "Glee", chociaż jeszcze niedawno zaprzeczała podobnym doniesieniom. Pionierzy grindu z brytyjskiego Napalm Death przygotowali nieznany wideoklip "On The Brink Of Extinction".

filmowy podarek na dwadzieścia cztery godziny Dziecka


W poniedziałek, 17 maja, w warszawskim Empiku Junior do przeczytania książki oraz do obejrzenia filmu "Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga" zachęcali Anna Dereszowska, Zbigniew Suszyński oraz... potwór Hektor we własnej osobie.

LOV: Ponad podziałami


Na stronach INTERIA.PL możecie już być posłusznym utworu "O T O N I E A" zapowiadającego debiutancką płytę grupy LOV.

Alternatywny Qulturap Streamtape 2 za bezcelowo


Z sieci można już ściągnąć Qulturap Streamtape 2 zatytułowany "dziewięćdziesiątka osiemdziesiątych i ma dwójka strony jak taśma".

dreszczowiec Joke Festiwal, czyli Ucieszny Maraton Halloweenowy


30 października o godzinie 22:00 Kinoteatr gratka w Krakowie rozpocznie uroczyste świętowanie Halloween.

Zobacz świat, w którym dorastali Twoi rodzice


Dla wielu młodych to świat ogromnie odległy, czasy, które wydają się im wręcz egzotyczne. Twórcy dokumentu muzycznego "Beats od Freedom - zew wolności", który w kinach pojawi się już 12 marca, udowadniają, że tak wcale być nie musi i że muzyka łączy pokolenia...

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego