Nowy utwór Eminema trafił do sieci


W sieci można już odsłuchać nowy singla Eminema "Not Afraid". Nagranie zwiastuje dziewiczy album rapera zatytułowany "Recovery".

Były gitarzysta grupy Blur nagrał muzykę do nowego brytyjskiego filmu. George Michael wystąpi w Australii po raz dziewiczy od 22 lat. W ostatnim programie półfinałowym mieliśmy do czynienia z nie lada niespodzianką. Do finału nie awansował "murowany kandydat" internautów - Marcin "Madox" Majewski. Swoimi spostrzeżeniami na idea czwartego półfinału postanowił podzielić się z internautami na swoim blogu reżyser programu "Mam talent!" - Wojciech Iwański."Od dziecka chciałam wykonywać coś wyjątkowego. Śpiewanie zanim kamerą to jedna z tych rzeczy, o których marzyłam, atoli stale brakowało mi odwagi" - mówi Jessica Biel, heroina filmu "Wojna domowa". Aktorka w wywiadzie opowiada o swojej najnowszej produkcji i trudach bycia gwiazdą. przedstawienie zespołu Dżem na legendarnej scenie Jarocińskiego Ośrodka Kultury, dokąd w 1980 r. odbył się I Ogólnopolski Przegląd Muzyki Młodej Generacji, rozpocznie szereg imprez związanych z jubileuszem słynnych w całym kraju rockowisk. Natalie Appleton najwyraźniej się myliła. Noel Gallagher postanowił opuścić Oasis.

w pobliżu najlepszych ocen od jurorów, Przemysław Szczotko znalazł się w trójce zagrożonych w programie "Śpiewaj i walcz". O głosy widzów muszą poszukiwać i Anna Zielińska "Nuno" i grupa Avocado.

W połowie października premierę będzie posiadać dziewiczy klaser Katarzyny Groniec - "Listy Julii". W dniach 10-14 marca 2010 Opera Krakowska prezentowała się na największych europejskich targach turystycznych ITB Berlin (10-14 marca). Najwyraźniej - z sukcesem.

Filharmonicy Berlińscy - uważani za jedną z najlepszych orkiestr na świecie - wykonają w Krakowie, w toku uroczystości pogrzebowych prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii Kaczyńskiej, utwór Richarda Straussa "Metamorfozy". Chodząca po gzymsie 12-piętrowego budynku i asekurowana w sąsiedztwie pomocy liny. W najnowszym filmie akcji "Salt" Angelina Jolie wykonuje co niemiara kaskaderskich scen osobiście. Jak przyznaje, ma całkowite wiara do ekipy odpowiadającej za jej bezpieczeństwo i wskutek temu przypadkiem skoncentrować się na graniu. Na tę wiadomość czekali wszyscy fani nowoczesnych brzmień w Polsce - nieco miesięcy po premierze znakomitej płyty "Black Sands" do naszego kraju przyjedzie Bonobo i to z kilkuosobowym zespołem.Wszyscy miłośnicy muzyki tej nocy wstrzymywali oddech. Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji w USA przyznawała gdyż "muzyczne Oscary" - nagrody Grammy. Jakie wyniki w jazzie? Sia wyda wiosną nową płytą. płyta długogrająca zatytułowała "We Are Born". Wideo, na którym brytyjski roznosiciel tańczy w rytm przeboju Michaela Jacksona, obejrzało już ponad 150 tysięcy osób!

Najbliższe premiery i projekty artystyczne Teatru Studio


Premiery spektakli na podstawie dzieł Thomasa Bernharda, Fiodora Dostojewskiego, Williama Szekspira, szkolenie dla reżyserów natomiast uruchomienie Instytutu Grzegorzewskiego to niektóre plany nowej dyrekcji Teatru studio w Warszawie.

"Mam talent!": czatujemy z Marcinem Wyrostkiem!


portal Onet.pl przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów programu "Mam talent!" Tuż po programie (godz. 22.00) wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w specjalnym czacie ze zwycięzcą piątego odcinka półfinałowego - Marcinem Wyrostkiem!

Bridget Jones w telewizji?


Bridget Jones być może znowu wróci na ekrany. Tym społem wszelako na małe.

Wajda apeluje: Nie Wawel!


"Prezydent Lech Kaczyński był dobrym, skromnym człowiekiem, ale Wawel to nie jest właściwe miejsce" - napisali w środę, 14 kwietnia, w swoim korona drzewa przysłanym do "Gazety Wyborczej" Andrzej Wajda i Krystyna Zachwatowicz-Wajda

Goran Višnjić u boku Ewana McGregora


Goran Višnjić dołączył do Ewana McGregora, Mélanie Laurent i Christophera Plummera w najnowszym filmie Mike'a Millsa, "Beginners".