Rozpoczął się 15. port Wrocław


Obecność o tyle o ile 70 twórców z polski i zagranicy, 40 poetyckich czytań oraz pokaz 20 premierowych książek to wydarzenia 15. edycji festiwalu literackiego port Wrocław, który rozpoczął się w piątek we Wrocławiu.

dziś do kin trafia najlepszy europejski dokument 2008 roku - realizowany za pomocą 20 lat "Rene"! Czeka nas też dosłownie "strasznie" ciekawa premiera - oparty na faktach horror "Wezwani". Ci, którzy do kina idą w celach rozrywkowych, mają do wyboru: ciętą angielską komedię "Wojna domowa", nadzwyczajny "Largo Winch" lub pełną akcji "13 dzielnicę - ultimatum". wokalista Aracde Fire jak jeden mąż żoną i koleżanką z grupy, Régine Chassagne, napisał muzykę do filmu "The Box", w którym główną rolę gra Cameron Diaz. Wspomógł ich Owen Pallett z Final Fantasy. Już po raz trzeci fani i wielbiciele bollywoodzkiego kina będą mieli swoje święto. 3. edycja Bollywood przegląd to przyczyna do obejrzenia najnowszych filmowych hitów tamtejszej kinematografii.Australijska piosenkarka Kylie Minogue przyznaje się do fascynacji innymi kobietami. "Jestem seksualną ekshibicjonistką" - twierdzi gwiazda. Nikita Michałkow, najsłynniejszy i najbardziej ustosunkowany rosyjski reżyser, nieoczekiwanie ściągnął na siebie gromy krytyki w związku ze swoim nowym, epickim filmem wojennym "Exodus: Spaleni słońcem 2", jaki walczy o Złotą Palmę na festiwalu w Cannes. W związku z trwającą w Polsce żałobą narodową, koncerty Nilsa Pettera Molvaera w Sopocie, Warszawie, Poznaniu, Gorzowie, Łodzi i Krakowie zostały odwołane. Zgodnie z planem odbędzie się owszem koncert w Szczecinie - 21 kwietnia.

Niepokazywane wcześniej zdjęcia Marilyn Monroe zrobione na dziewięć miesięcy nim jej śmiercią zostały wystawione na sprzedaż w internecie. Fotograf Len Steckler zrobił je w grudniu 1961 roku.

Za parę dni, 9 września o godz. 19.30, Leszek Możdżer wystąpi w sali koncertowej im. Beli Bartóka w Budapeszcie z projektem "Tarantella". Organizatorzy Berlinale podali listę kolejnych 18 tytułów, które naparzać się będą w tym roku o Złotego Niedźwiedzia. Nie ma pośród nich żadnej polskiej produkcji. Jedynym polskim akcentem tegorocznej imprezy będzie tak więc premiera najnowszego filmu Romana Polańskiego "The Ghost Writer".

Katherine Brooks wyreżyseruje film biograficzny o Julie Krone, jedynej amerykańskiej dżokejce, której udało się wygrać rajd Triple Crown. schemat nosi tytuł "Freak". 23 marca 2010 roku do sklepów trafi czwarty album rapera Game'a. W studiu rapera wspomagało kilku znanych gości. błona fotograficzna "Saga zmierzch : księżyc w nowiu" zmiażdżył konkurencję, debiutując w USA na zestawieniu box office z sumą 140,7 mln dolarów. To nawet wyższy konsekwencja od tego, jaki miał w zeszłym roku "Mroczny Rycerz".Reżyser Paul Greengrass nie znajdzie czasu na kolejną część Bourne’a. Francuska opowieść rocka, 66-letni Johnny Hallyday, został wybudzony z farmakologicznej śpiączki. Jak powiedział jeden z jego bliskich przyjaciół, Charles Aznavour, artysta jest w dobrej kondycji. 18 listopada w klubie Stodoła pojawi się zespół Acid Drinkers. Tym co do jednego Kwasożłopy zagrają we wzmocnionym składzie z byłymi muzykami, Litzą i Perłą.

konferencja ze Stuhrem... w Rzymie


Jerzy Stuhr spotkał się w czwartek, 20 maja, z publicznością w Rzymie. własny człowiek teatru przebywa od kilku miesięcy w Wiecznym Mieście, dokąd gra jedną z głównych ról w kręconym przed chwilą filmie "Habemus papam" znanego włoskiego reżysera Nanniego Morettiego.

Liam Gallagher kręci film


Liam Gallagher kręci klisza dokumentalny o swoim nowym zespole.

Krytykują płytę Benedykta XVI!


Członkowie metalowej formacji Cradle Of Filth nisko oceniają muzyczny album papieża.

Umieścił seks-nagranie w sieci


Raper 50 Cent został oskarżony z wykorzystaniem kobietę o detekcja nagrania aktu miłosnego.

Julia Marcell na prestiżowym festiwalu w USA


W czwartek, 18 marca Julia Marcell zagra z zespołem na festiwalu South By South West Festival, w Austin, USA.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego