Rakietoplan X-37B poleciał w kosmos


Z Przylądka Canaveral na Florydzie wystartował bezzałogowy zadziwiający wojskowy rakietoplan. Start, jaki miał miejsce w nocy z czwartku na piątek odbył się pomyślnie. Statek szczególny zwany X-37B wyniosła na orbitę raca nośna Atlas 5.

Diego Maradona wie, jak uciszyć krytyków. przed wyjazdem do RPA w ojczyźnie Boskiego Diego domagano się jego głowy. obecnie fani Argentyny z miejsca są gotowi zafundować mu pomnik. Jego zastępnik - ogromna, ale dmuchana - już stanęła w Buenos Aires. "Jako rekompensatę za niespełnione obietnice i niedokonane cuda, PO zafunduje Polakom inny Afganistan. W odmianie katolickiej. Przygotowania do proklamowania Gowinistanu idą pełną parą" – pisze na swoim blogu Jaonna Senyszyn, komentując działania rządu w sprawie In vitro. Wierni modlący się w kościele w tarzańskim Poroninie (woj. małopolskie) usłyszeli dzisiaj w toku ogłoszeń parafialnych, że w zakrystii świątyni można dostarczyć sygnatura za kandydaturą Jarosława Kaczyńskiego. Nagranie z takim ogłoszeniem dostaliśmy na platformę Kontakt TVN24 od jednego z internautów. klecha proboszcz w rozmowie z portalem tvn24.pl zapewnia, że w analogiczny wyjście potraktowane zostaną - o ile się zgłoszą - sztaby innych kandydatów.Krzyż wysokości prawie 5 metrów postawił w swoim ogrodzie w Kampanii na południu Włoch poseł centroprawicowej koalicji Marco Pugliese. W ten wyjście postanowił zareagować na niedawne werdykt Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, jaki wypowiedział się przeciw obecności krzyży w klasach szkolnych. stary Zespołu Doradców Strategicznych Premiera Michał Boni, pytany czy mógłby zastąpić Donalda Tuska na stanowisku szefa rządu, odpowiada, że nie ma takich ambicji. - premier musi mieć posiłki parlamentu, to musi być stanowisko stricte polityczna, a ja siebie uważam za eksperta - podkreśla. - Zgadzam się, że CBA to zbrojne ramię PiS, ale to wy razem, ramię w ramię w 2006 roku zrodziliście legislacyjnego potworka z zespołem downa - tak w TVN24 mówił Tadeusz Iwiński do Stefana Niesiołowskiego o powołaniu Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Urodzinowy podarunek od polskich fanów dla Madonny jest dozwolone w tej chwili spostrzegać na oficjalnej stronie gwiazdy pop. Zamieszczono tam celuloid imitujący akcję urodzinową z serduszkami na Bemowie. Informację otrzymaliśmy na infrastruktura TVN24.

Joanna Mucha, okrzyknięta dawno z wykorzystaniem internautów tvn24.pl "najgorętszą babką" polskiej polityki, szykuje się do powrotu do ław poselskich po wakacyjnej przerwie. Afgańska Niezależna Komisja Wyborcza (NKW), nadzorująca poprawność niedawnych wyborów prezydenckich, zarządziła we wtorek ponowne przeliczenie i zweryfikowanie głosów, oddanych w lokalach, w których - jak się podejrzewa - doszło do malwersacji.

Pierwsza próba bojowa wysokoenergetycznego lasera antyrakietowego poszła pomyślnie. Zamontowany w samolocie laser zniszczył nadlatującą rakietę - poinformowała w piątek podległa Pentagonowi Agencja Obrony Przeciwrakietowej (MDA). Wojewoda małopolski Jerzy Miller zaskarżył decyzję o budowie toru saneczkowego w Krynicy-Zdroju do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego - poinformowała w czwartek rzeczniczka wojewody Małgorzata Woźniak. Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew w rozmowie telefonicznej pogratulował Wiktorowi Janukowyczowi sukcesu odniesionego w wyborach prezydenckich na Ukrainie - poinformowała ordynans prasowa Kremla.Wyładowanie atmosferyczne spowodowało wielgachny pożar w składzie benzyny w mieście Greensboro w amerykańskim stanie Północna Karolina, ale nikt nie odniósł tam obrażeń. Długo na bezrobociu nie pobył Sven-Goran Eriksson, który w lutym zrezygnował z zarządzania angielskim 4-ligowcem Notts County. Szwed poprowadzi reprezentację popularnych "Słoni", inaczej Wybrzeża zwłoki Słoniowej, która w czerwcu jedzie na mistrzostwa świata do RPA. "Dziennik Polski": Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski nie tylko zarządza bez mała milionowym miastem, ale jeszcze pracuje na dwóch uczelniach - informuje gazeta.

Zmarł Pan pies świata


W USA w stanie Kalifornia zmarł Najwyższy pies świata. Stojąc na tylnych łapach miał 216 centymetrów. To właśnie te pokaźne wymiary pozwoliły mu zasłynąć i przybyć do Księgi Guinnessa.

Hillary Clinton pomyśli nad wizami USA dla Polaków


Hillary Clinton obiecała rozważenie sposobów przyznawania wiz Polakom udającym się do USA stosowanych z wykorzystaniem konsulaty - powiedział boss MSZ Radosław Sikorski po spotkaniu z amerykańską sekretarka stanu w Waszyngtonie.

Oburzeni Włosi wieszają krzyże w klasach


W wielu włoskich szkołach, gdzie do tej pory nie było krzyży, zostały one w tej chwili zawieszone na cyfra oburzenia z powodu niedawnego orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, który wypowiedział się przeciwko ich obecności w klasach. Poinformowała o tym w środę w parlamencie członek rządu oświaty Mariastella Gelmini.

Uroczystości pogrzebowe prezesa NBP Sławomira Skrzypka


W kościele św. Krzyża w Warszawie rozpoczęły się dzisiaj po południu uroczystości pogrzebowe zmarłego tragicznie w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem prezesa Narodowego Banku Polskiego Sławomira Skrzypka.

Na świecie odzyskują pracę, a w Polsce - tracimy


Trzy czwarte prezesów największych światowych firm zapowiada, że w 2010 roku nie zmniejszy zatrudnienia, a poniekąd je zwiększy. czyli jest w polskich firmach, w których zarządzający przewidują zwolnienia - wynika z raportu PricewaterhouseCoopers (PwC).

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego