Trumna z ciałem Krzysztofa Putry wystawiona w Białymstoku


Od rana białostoczanie oddają hołd tragicznie zmarłemu w katastrofie lotniczej wicemarszałkowi Sejmu Krzysztofowi Putrze. Do południa we wtorek trumna z jego ciałem jest wystawiona w auli Pałacu Branickich.

wyraziciel rządu Paweł Graś poinformował, że na środowe posłuchanie kolegium unijnych komisarzy w Brukseli ministrowie polecą dwoma JAK-ami i samolotami rejsowymi. Jak dodał, rząd "wyciąga wnioski z wcześniejszych sytuacji". "Dziennik": Osłabienie prezydenckiego weta to jedno z głównych założeń projektu zmian w konstytucji przygotowanego pod patronatem trzech byłych prezesów Trybunału Konstytucyjnego. dwa turystów poślizgnęło się, schodząc z Przełęczy pod Kopą Kondracką w Tatrach. Spadli kilkadziesiąt metrów po zlodowaciałym śniegu. Na szczęście, nie są na serio ranni, ale sami i tak nie są w stanie skonać na dół. Na pokładzie śmigłowca wyruszyli im na pomoc ratownicy TOPR-u.pełnia niestety wskazuje na to, że do soboty nie uda się poznać ciał wszystkich ofiar katastrofy rządowego Tu-154 w Smoleńsku - oświadczył ambasador rządu Paweł Graś. Jak zapewnił, opodal to w sobotę odbędą się w Warszawie uroczystości żałobne. Od lutego 2009 roku CBA miało co miesiąc składać meldunek za swoich działań w ramach "Tarczy Antykorupcyjnej", którą objęty był przebieg prywatyzacji stoczni w Szczecinie i Gdyni. Ale nie składało. Z pisma o utworzeniu "Tarczy" wynika także, że prezes rady ministrów sam chciał, by CBA to jemu, a nie prokuraturze, przekazywało w pierwszej kolejności materiały dotyczące nieprawidłowości niedaleko prywatyzacji. Kanclerz Donald Tusk? - Wolę "premier" - mówi wywołany do odpowiedzi ambasador rządu Paweł Graś w TVN24. I konsekwentnie odmawia odpowiedzi na testowanie czy Donald Tusk przedstawi w sobotę propozycje zmian w konstytucji, a jeśli tak, to w którą pójdą one stronę. zebranie premiera o godz. 14.

Pirat uciekający przed radiowozem po krajowej "19-ce", gnał ponad 200 km/h i wyprzedzał inne auta z prawej strony, nawet na skrzyżowaniu. Po sześciu kilometrach ostra konnica BMW się skończyła - na ochronnej barierze. Kierowcy nic się nie stało. Uciekał, bo świeżo stracił prawo jazdy. chwilowo stanie przed sądem.

Trzy miejsca na liście PO w kolejnych wyborach i stanowisko wiceministra w zamian za wywłaszczenie ze Stronnictwa Demokratycznego Pawła Piskorskiego - podług zwolenników tego ostatniego taka myśl miała sycić ze strony PO, podaje "Wprost". w toku jednego z ostatnich zebrań Konwentu Seniorów padła impuls zorganizowania trzeciego wyjazdu do Katynia. Jak powiedział nam przewodniczący klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego Stanisław Żelichowski, z propozycją wyszedł Bronisław Komorowski, marszałek Sejmu.

prezes Rady Ministrów przychylił się do wniosku prof. Zbigniewa Marciniaka o odwołanie go z zajmowanego stanowiska podsekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, poinformowało we wtorek wieczorową porą biuro prasowe MEN. Polska dzięki próżniactwo rządu straciła szansę na odzyskanie dzieł sztuki przejętych po wojnie za pomocą ZSRR - informuje "Dziennik pismo Prawna". - Póki co pagina rosyjska udostępnia wszystkie elementy związane z wypadkiem - mówił w TVN24 członek rządu spraw zagranicznych Radosław Sikorski, który odniósł się także do sprawy kradzieży kart płatniczych Andrzeja Przewoźnika za pomocą rosyjskich żołnierzy. - Pamiętajmy, że takie ohydne przestępstwa zdarzały się także na terytorium Polski. Są wśród nas zasoby siły roboczej bez sumienia - podkreślił szef MSZ.Wybór prezesa Instytutu Pamięci Narodowej, w razie wakatu na tym stanowisku, dzięki Radę IPN, a nie - jak zaproponował sejm - przez marszałka, przewiduje poprawka, zgłoszona przy użyciu senatorów w trakcie debaty nad nowelizacją ustawy o IPN. smutek narodowa została przedłużona do niedzieli do północy - poinformował eksponent marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego. Marszałek w zastępstwie prezydenta ogłasza żałobę. Nie ma decyzji, nie ma planów - tak minister obrony komentuje prasowe informacje o zwiększeniu polskiego kontyngentu w Afganistanie. wedle "Gazety Wyborczej" wiosną pojechać ma tam kolejnych 600 żołnierzy. W sumie w prowincji Ghazni stacjonowałoby 2,6 tys. Polaków.

Prokuratura sprawdza doniesienia dot. brata M. Drzewieckiego


Łódzka prokuratura okręgowa sprawdza medialne doniesienia na zagadnienie brata Mirosława Drzewieckiego, który proponował załatwianie umów na inwestycje nadzorowane przez ówczesnego ministra sportu; w ciągu miesiąca zdecyduje, czy wszczęte zostanie impreza w tej sprawie. Dariusz Drzewiecki oświadczył natomiast, że informacje zawarte w publikacji "Dziennika Gazety Prawnej" są kłamliwe, a on rozważa skierowanie do sądu sprawy przeciw autorowi artykułu.

Prezydent rozmawia z szefem MON o Skrzypczaku


W sopockim Belwederku wczesnym popołudniem rozpoczęło się spotkanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego z szefem MON Bogdanem Klichem. Z prośbą o rozmowę dotyczącą dowódcy Wojsk Lądowych gen. Waldemara Skrzypczaka zwrócił się do prezydenta minister obrony. Prezydent przerwał urlop i zaprosił Klicha na robocze spotkanie.

Prezydent w przeciwieństwie korporacjom i za równymi szansami


- Jeśli jakieś korporacje agregować się nie chcą, nie powinno się ich do tego zmuszać, niech pozostanie tak jak jest - powiedział prezydent Lech Kaczyński do uczestników Nadzwyczajnego Zjazdu Adwokatury w Warszawie. Podkreślił, że nie jest zwolennikiem "Polski korporacyjnej", lecz "Polski równych szans".

Zmarł Marian Terlecki


W wieku 56 lat zmarł Marian Terlecki, reżyser tudzież producent telewizyjny i filmowy. Był m.in. producentem serialu "Złotopolscy".

Wassermann wnioskuje o nowego świadka


Zbigniew Wassermann (PiS) zgłosił w czasie posiedzenia komisji śledczej ds. tzw. afery hazardowej morał o apostrofa na świadka dyrektora departamentu prawno-kontrolnego Ministerstwa Sportu Rafała Wosika. Według informacji Radia Zet zeznania Wosika w prokuraturze podważają wyjaśnienia, jakie zanim komisją złożył w czwartek były stary resortu spotu Mirosław Drzewiecki.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego