Onesimo Sanchez zwolniony z Realu Valladolid


Klub hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej Real Valladolid zwolnił trenera Onesimo Sancheza, dopiero co po dwóch miesiącach pracy. Powodem są słabe wyniki zespołu.

Szwajcarska milicja poinformowała, że w piątek aresztowała 40-letniego księdza z miejscowości Aadorf podejrzanego o wykorzystywanie seksualne nieletnich. czyn karne rozpoczął sąd z północno-wschodniego kantonu Turgowia. 35 000 wzięło część w Hanowerze w procesji poświęconej pamięci bramkarza Roberta Enke, jaki we wtorek popełnił samobójstwo. Wiktor Janukowycz, były prezes rady ministrów Ukrainy, a obecnie przywódca prorosyjskiej Partii Regionów oświadczył, że szef rządu Julia Tymoszenko i minister zdrowia Wasyl Kniziewicz wiedzieli o wybuchu epidemii nowej grypy na zachodzie Ukrainy, gdy organizowali przedwyborczy wiec na kijowskim Majdanie.który jest szacunek trener, który w "meczu jesieni" sięga do taktyki poprzednika, opodal że uprzednio z uporem forsował swoją?! W Lechu Poznań za Franciszka Smudę pracobiorca został Jacek Zieliński. Pytanie, czy to było dobre posunięcie? Czy nie zabrakło odwagi, aby postawić na trenera zagranicznego? Żużlowcy pierwszoligowego Startu Gniezno pokonali aktualnego mistrza nasz - Falubaz Zielona góra 46:44. Katyń to przykład fałszowania historii - oświadczył Dmitrij Miedwiediew. rosyjski prezydent opowiedział się i za przedstawieniem prawdy katyńskiej Rosjanom i zagranicznym obywatelom.

To była czeska sobota. Narciarze tego kraju czterokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium 34.Biegu Piastów. W pierwszym dniu zawodów na dystansach 45,5 km zaś 26,5 km rywalizowało na Polanie Jakuszyckiej k. Szklarskiej Poręby powyżej 2500 osób z 25 krajów.

odkrywanie życia na innych planetach ma sens, natomiast do tej pory nie ma żadnych dowodów na to, że ono istnieje - to jeden z wniosków naukowców i filozofów, którzy do wtorku uczestniczyli w Watykanie w sympozjum na przedmiot astrobiologii. skład Pepsi Juve Caserta, w której występuje rozgrywający reprezentacji lokalny Łukasz Koszarek przegrała w Mediolanie z Armani jeans 74:91 w czwartym meczu półfinału włoskiej ligi koszykarzy. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 2-2.

Muzeum Historii Nauki we Florencji poinformowało, że jest w posiadaniu trzech palców i zęba słynnego astronoma Galileusza. szczątki zostały rozkradzione w XVIII wieku z bazyliki we Florencji. w trakcie niedzielnych obchodów 65. rocznicy wyzwolenia nazistowskiego obozu koncentracyjnego w Mauthausen wystosowano do młodzieży Europy apel o występowanie przeciw rasizmowi, nietolerancji i prawicowemu ekstremizmowi. dziewiczy całość Roberta Kubicy - Renault, ma niecałe dwa tygodnie na oficjalne przeproszenie Nelsona Piqueta juniora, za rzekome oskarżenia i zniesławienie.Niejeden współlokator czarnogórskiej wsi Plavnica przecierał dziś oczy ze zdumienia, a niektórzy silnie się wystraszyli, widząc spacerującego pośród gospodarstw ... hipopotama. aktyw występującej w piłkarskiej Serie A Sieny zwolnili w poniedziałek z funkcji trenera Marco Baroniego. Jego następcą będzie renomowany we Włoszech Alberto Malesani. Oficerowie kontrwywiadu stacjonującej na Ukrainie rosyjskiej Floty Czarnomorskiej opuszczają Krym i przenoszą się z Sewastopola do Noworosyjska (Rosja) - podały we wtorek ukraińskie media z powołaniem na źródła w prasie rosyjskiej.

dziewiczy sukces w walce z wielką plamą ropy


wprawdzie do opanowania katastrofy ekologicznej w Zatoce Meksykańskiej jeszcze daleko, ratownicy odnotowali pierwszy sukces. Koncernowi British Petroleum udało się przystopować jeden z trzech otworów, którymi ropa wycieka do morza.

Bułgaria: 11-latka urodziła dziecko


W bułgarskim mieście Sliwen jedenastoletnia podfruwajka urodziła milusiński - poinformowała prywatna przedstawicielstwo Fokus. niemowlak o wadze 2,5 kg przyszło na faktyczność w nocy z czwartku na piątek.

15 godzin w upale. Zdechły ryby warte pół miliona dolarów


powyżej cztery tysiące egzotycznych ryb zginęło na lotnisku w Soczi. Służby celne przetrzymywały przesyłka zwierząt asygnowany dla oceanarium, w upale przez 15 godzin - podała we wtorek agencja RIA-Nowosti.

Irańska impuls wymiany uranu bez ustanku aktualna


Zaproponowana z wykorzystaniem Iran, Turcję i Brazylię występowanie wymienne nisko wzbogaconego uranu na paliwo do reaktora badawczego w Teheranie jest "wciąż aktualna - oświadczył prezydent Mahmud Ahmadineżad cytowany dzięki irańską telewizję.

mecz Estonia - Wyspy Owcze rozpocznie manifestacja na Euro 2012


Jedenastego sierpnia 2010 roku meczem grupy C Estonia - Wyspy Owcze rozpoczną się eliminacje mistrzostw Europy-2012 w piłce nożnej. UEFA przedstawiła terminarz rozgrywek, których finały odbędą się za dwa lata w Polsce i na Ukrainie.