"Dzieci Ireny Sendlerowej" - premiera 31 sierpnia


W poniedziałek, 31 sierpnia o godzinie 19.30 w kinie Neptun w Gdańsku odbędzie się uroczysta europejska premiera filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej", w której wezmą udział: Anna Paquin, Marcia Gay Harden, Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, reżyser John Kent Harrison i Jan A.P. Kaczmarek.

W sobotę, 29 maja, na antenie HBO pojawi się nowy miniserial "Uwięziony" z Jimem Cavizelem i Ianem McKellenem. Al Pacino wystąpi pojawi się na nowojorskich deskach teatralnych w ramach festiwalu Shakespeare in the Park. We wtorek, 30 marca w warszawskim Hard muzyka rockowa Cafe wystąpi Kasia Kowalska. Koncert artystki uświetni trzecie urodziny klubu.Są już bilety na bezprzykładny w Polsce koncert formacji The Gathering. Muzycy zagrają 29 stycznia 2010 roku w krakowskim klubie więzienie Ness. Na ekrany kin we Włoszech wszedł w piątek w siedmiu kopiach błona fotograficzna Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko" z włoskim podtytułem "Nie wolno odebrać życie nadziei". Pierce Brosnan wystąpi z synem Seanem w filmie "Bonded" w reżyserii Mohita Ramchandaniego.

Brett Anderson "Slow Attack", BA Music/Warner

Doniesienia o tym, że hollywoodzki bożyszcze - Russel Crowe - nie żyje, solenny się nieprawdziwe. plotki te zdementował reprezentant prasowy aktora. Elvis Costello i kindżał Kristofferson będą gwiazdami nowego musicalu Johna Mellencampa.

120 koncertów, podczas których wykonane zostaną wszystkie dzieła Fryderyka Chopina, odbędzie się na przestrzeni festiwalu La Folle Journee - "Chopin Open". przegląd od 15 lat odbywa się we Francji, w czwartek w stolicy rozpocznie się jego pierwsza polska edycja. Reżyser i scenarzysta Jakub Karyś wygrał piątą edycję konkursu dziennikarskiego Silesia Press. Jury nagrodziło go za błona fotograficzna z wyprodukowanego przy użyciu telewizję TVN cyklu dokumentalnego "Katastrofy górnicze", przypominającego kulisy śląskich tragedii. Każdy, kto odczuwał potrzebę zbliżenia się do Scarlett Johansson ma niepowtarzalną okazję. W dodatku łączy się to z pomocą dla ofiar trzęsienia ziemi w Haiti. Aktorka wystawiła na aukcję, z której przychód zasili konto Oxfam - Haiti Earthquake Response Fund - opcja spotkania z nią.Po osobistych zawirowaniach, w tym aresztowaniu za pobicie żony, Charlie Sheen wrócił do pracy. Piosenkarka Mariah Carey odwołała w zeszłym tygodniu koncerty, a oraz przesunęła datę premiery nowego albumu "Memoirs Of An Imperfect Angel". Dlaczego? George Michael pojawi się gościnnie w programie telewizyjnym "The X Factor".

"Pluto Nash" największą klapą finansową


komedia science fiction "Pluto Nash" z Eddiem Murphym w roli głównej znalazła się na szczycie zestawienia największych porażek kasowych kina ostatniej dekady.

lider The Music na trasie The Streets


Mike Skinner - The Streets - przygotowuje dziewiczy album. Do współpracy nad materiałem zaprosił frontmana grupy The Music - Roba Harveya.

niespokojny Gus van Sant


Gus van Sant prowadzi negocjacje w sprawie wyreżyserowania filmu "Restless" na podstawie scenariusza debiutanta Jasona Lewa.

Nitzer Ebb supportem zanim Depeche Mode


Zespół Nitzer Ebb zagra przed Depeche Mode 10 i 11 lutego 2010 w Hali scena w Łodzi.

Rarytasy Korn dla oddanych fanów


skład Korn ma niespodzianki dla najbardziej oddanych sympatyków. Członkowie fanklubu ze statusem Premium otrzymają 4 darmowe, cyfrowe EP-ki.