"Dzieci Ireny Sendlerowej" - premiera 31 sierpnia


W poniedziałek, 31 sierpnia o godzinie 19.30 w kinie Neptun w Gdańsku odbędzie się uroczysta europejska premiera filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej", w której wezmą udział: Anna Paquin, Marcia Gay Harden, Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, reżyser John Kent Harrison i Jan A.P. Kaczmarek.

Organizatorzy festiwalu Heineken Open'er 2010 poinformowali, że do grona zaproszonych na imprezę artystów dołączyli: grupy The Dead Weather, Wild Beasts i Die Antwoord oraz Fatboy Slim. Prace nad trzecią płytą Gorillaz są na tak duża liczba zaawansowane, że artyści szykują już klip do singla promującego zestaw "Plastic Beach". Steven Tyler zapewnia, że nie opuścił grupy Aerosmith i zamierza pozostać jej wokalistą.dogłębnie rok temu, 25 czerwca 2009 roku, w Los Angeles zmarł "król popu" Michael Jackson, jeden z najwybitniejszych piosenkarzy w historii muzyki. Artysta proch 50 lat. Jego śmierć wywołała żałobę pośród fanów i podniecenie w środowisku artystycznym na całym świecie, która trwają już 12 miesięcy. PenĂŠlope Cruz jest w tej chwili jedną z najbardziej zapracowanych aktorek w Hollywood. Jej dwie najnowsze role - w "Seksie w wielkim mieście 2" i musicalu "Dziewięć" - budzą wielkie emocje. autorka popularnych amerykańskich przebojów odeszła w wieku 68 lat.

Przebywający od dwóch tygodni w szwajcarskim areszcie ekstradycyjnym Roman Polański jest "w stanie niepokoju wewnętrznego" - oświadczył w sobotę, 10 października, jego francuszczyzna jajecznik Herve Tamime szwajcarskiemu dziennikowi "Neue Zuercher Zeitung".

Po dwóch latach na przegląd Open'er w Gdyni powraca baśń trip hopu - zespół Massive Attack. Na imprezie zagrają także Hot scalak i Pavement. zrzeszenie New York film Critics Online ( NYFCO) przyznała swoje coroczne nagrody podczas głosowania w Walter Reade Theater w sąsiedztwie Lincoln Center. Najlepszym filmem tego roku został "Avatar" Jamesa Camerona.

We wtorek, 11 maja w Warszawie wystąpi zespół Alesana. przedstawienie w Stodole odbędzie się w ramach "The Artery Foundation Tour". Johnny Depp, David Lynch, Terry Gilliam i Bill Murray co do jednego w Polsce? Niewiarygodne, a acz - zdarzyło się za sprawą logo Żydowicza i jego festiwalu - Plus Camerimage. To właśnie oni, największe hollywoodzkie gwiazdy, przywitali w sobotę wieczór widzów XVII edycji imprezy, która znalazła się w gronie 50 najważniejszych festiwali filmowych świata. Tydzień temu ukazał się nieznany klaser Maćka Maleńczuka zatytułowany "Psychodancing 2". Na listopad zaplanowano etap koncertów promujących to wydawnictwo.W maju do sklepów trafi nowy album "następcy Oscara Petersona" - Petera Beetsa, zatytułowany "Chopin Meets Blues" - w całości poświęcony jazzowym interpretacjom utworów Chopina. Beets zagra też występ w Polsce. Plazmatikon "Klezmatikon", eReM Nagrania Terrence Howard zagra Nelsona Mandelę w filmie "Winnie".

"Śpiewaj i walcz": Janiszewski się spodobał


Zdaniem twórców programu "Śpiewaj i walcz" Jarek Janiszewski na tak wiele poprawnie sprawdził się w roli doradcy uczestników, że zaprosili go do kolejnego odcinka.

Brad Pitt powalczy z kosmitami?


Brad Pitt swoją następną walkę może stoczyć z kosmitami - chodzi o jego frakcja w adaptacji gry komputerowej "Dark Void".

Sopot: Głośne nazwiska w konkursie


Poznaliśmy finalistów konkursu "trendy" na tegorocznym festiwalu Sopot TOPtrendy. Na listowie nie brakuje znanych nazwisk.

Sylvester Stallone szefem mafii


Sylvester Stallone pragnie przenieść na duży ekran historię szefa mafii, Johna Gotti.

Kyte: W cieniu elektrycznego krzesła


Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć już clip do utworu "IHNFSA" brytyjskiej postrockowej grupy Kyte. Jej album "Dead Waves" zapowiadany jest jak "jedna z w największym stopniu klimatycznych premier" tego roku.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego