"Przechodźcie na zbliżenie". potomek kierowało na lotnisku


zbity chłopiec kierował przez pewien czas ruchem lotniczym na lotnisku Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku. Najprawdopodobniej zrobił to za zgodą pracującego tam swojego ojca. Federalna zarządzanie Lotnictwa (FAA) wszczęło badanie w tej sprawie.

Na platformę kontakt TVN24 otrzymujemy informacje o projekcjach filmu "Solidarni 2010" organizowanych przez ustawa i Sprawiedliwość. Projekcje filmu Jana Pospieszalskiego odbywają się w ostatnich dniach nim wyborami, acz dyrekcja wyborczy Jarosława Kaczyńskiego zaprzecza, by miały unia z kampanią. - To klub parlamentarny jest organizatorem seansu - mówi tvn24.pl orędownik sztabu Paweł Poncyljusz. padło dwóch Polaków znaleziono w piątek w dwóch różnych miejscach w Belfaście w Irlandii Północnej. Policja sądzi, iż mogli się znać, gdyż mieszkali pod jednym adresem - podała telewizja BBC i publikatory irlandzkie. Europoseł PiS Zbigniew Ziobro jest serio rozpatrywany w charakterze boss kampanii wyborczej prezydenta Lecha Kaczyńskiego - pisze "Rzeczpospolita". według informacji "Rz" to propozycja PiS-owskich specjalistów od marketingu politycznego: Michała Kamińskiego i Adama Bielana.W podsuwalskim Poddubówku doszło do tragedii. Rolnik w toku wykonywania prac gospodarskich wjechał traktorem do stawu i utonął. Policja ustala sytuacja zdarzenia. Hans-Dietrich Genscher powiedział, że ma duże pojęcie dla "wrażliwości Polaków" - narodu, "który raz po raz padał ofiarą mocarstwowych i hegemonicznych dążeń swych sąsiadów na Zachodzie i na Wschodzie". Niezorganizowanie do chwili obecnej debaty wyborczej z udziałem kandydatów na prezydenta jest sytuacją absurdalną - uważa samoistny aspirant Andrzej Olechowski.

Pali się grań domu mieszkalnego przy ulicy Flisa. Ogromne tumany czarnego dymu unoszą się nad całym osiedlem - alarmują internauci. - Pali się ryj na dachu - precyzuje straż pożarna - podała TVN Warszawa.

Co najmniej 10 tys. Chińczyków, którzy skorzystali z prawa złożenia skargi na władze lokalne, zostało zatrzymanych i było nawet torturowanych w nielegalnych więzieniach, których istnieniu Pekin zaprzecza - informuje zrzeszenie obrony praw człowieka Human Rights Watch. tworzenie żłobków ma być mnogość łatwiejsze, z wykorzystaniem co ma być ich dużo więcej. I lecz kategoria nie przyjął we wtorek projektu założeń do ustawy o formach opieki nad dziećmi do lat trzech, na który czeka wielu rodziców, to minister pracy Jolanta Fedak zapowiedziała, że stanie się to na następnym posiedzeniu.

Nie weszliśmy do świętego dla muzułmanów meczetu Al-Aksa - zapewnia izraelska milicja parę godzin po starciach z Arabami na jerozolimskim Wzgórzu Świątynnym. Przyjaciółka zamordowanego zwycięzcy loterii Abrahama Shakespeare'a została aresztowana w związku z jego śmiercią – podaje CNN. Airbus oczekuje wzrostu zamówień z Azji. agent koncernu powiedział na rozpoczętych w środę targach lotniczych w Singapurze, że w ciągu następnych 20 lat azjatyckie linie będą zgadzać się za jedną trzecią globalnych zamówień na samoloty i jednocześnie podnosi cenę maszyn.Światowa zrzeszenie Zdrowia (WHO) w reakcji na oskarżenia, że pod naciskiem firm farmaceutycznych wyolbrzymiła niebezpieczeństwo wirusa A/H1N1, poinformowała, że zbada, jak podchodziła do pandemii świńskiej grypy. WHO zajmie się tym, podczas gdy pandemia ustąpi - powiedziała rzeczniczka Fadela Chaib. Białe, śliskie i wybitnie niebezpieczne - takie mają być według meteorologów i policjantów polskie drogi w sobotni poranek. - W takich warunkach praktycznie nie da się jeździć. Kto nie musi, niech nie wsiada dziś do samochodu - powtarzają zgodnie w rozmowach z tvn24.pl dyżurni policji w wielu województwach - od Pomorza, po Małopolskę. A internauci piszą: "chaos", "paraliż", "armagedon". 22-letnia Maria Nowakowska z Legnicy (woj. dolnośląskie) zdobyła w sobotę tytuł Miss Polonia 2009. nie licząc tytułu najpiękniejszej Polki otrzymała m.in. cztery kółka ufundowany za pośrednictwem firmę Fiat oraz całość diamentowej biżuterii. Gala finałowa konkursu Miss Polonia odbyła się w Białej Fabryce w Łodzi.

Odnaleźli grób powstańca po 64 latach


"Nasz Dziennik": ród powstańca warszawskiego Zbigniewa Piechockiego, który zginął w Hamburgu w marcu 1945 roku, dopiero w tym momencie odnalazła jego grób.

arsenał w domu przyczyną eksplozji


Po krwawym zamachu z końca grudnia bomby znów wybuchły w pakistańskim Karaczi. W eksplozji, która zawaliła dom mieszkalny, zginęło co w żadnym razie szóstka osób.

Tarcza nie w Polsce, a w Turcji?


Tarcza antyrakietowa nie stanie w Polsce, ale w Turcji? według tureckiego dziennika "Hurriyet Daily News" Ankara prowadzi na ten temat ustalenia z Waszyngtonem.

kraina odpuszcza pedofilom


chociażby po odsiedzeniu 25 lat za kratami, gdy wychodzą na wolność, częstokroć znów dopuszczają się gwałtu na nieletnich. w pewnym sensie stu przestępców seksualnych po wyjściu na swoboda pozostanie bez nadzoru - alarmuje "Rzeczpospolita". Powód? wielkość odbywających karę za to czyn zabroniony przekracza możliwości ich leczenia.

Brytyjski aktor komiczny przeprosił Polaków


Kilkanaście dni temu zasugerował, że Polacy mieli własny udział w Holokauście. Dzisiaj przeprasza. - Nie mam nic na swoje motywacja - napisał na swojej stronie internetowej brytyjski komik i wspólnik stacji BBC Stephen Fry.