Taksówkarze się zbuntowali. parada żałobny w Warszawie


Przed kancelarią premiera na al. Ujazdowskich w Warszawie rozpoczął się rewolta taksówkarzy. Protestujący nie zgadzają się na działalność tzw. przewozu osób. Działalność taką nazywają "piractwem", które porównują do podrabiania ubrań i płyty CD.

Produkt własny brutto Litwy w I kwartale tego roku okazał się o 2,9 proc. mniejszy niż w podobnym okresie 2009 roku - podał litewski Departament Statystyki. Litewski PKB w porównaniu z IV kwartałem ubiegłego roku skurczył się aż o 12,9 proc. Ludzkie materia może bardzo niemało - pokazały najnowsze badania koreańskich naukowców. Jak się okazało z wykorzystaniem odłam człowieka jest dozwolone nadawać dane. para turystów - Polka i Węgier - zginęli w wypadku w trakcie spływu w Czarnogórze - poinformowały w miejscowe władzeSiedem ciał w przyczepie kampingowej znaleziono w amerykańskim stanie Georgia - podała tamtejsza policja. społem ze zwłokami odnaleziono dwójkę z trudem rannych dzieci. - nieszczęście w Smoleńsku i działania państwa polskiego nie mogą wystawać się przedmiotem politycznej bitwy, wyjątkowo w kontekście wyborów prezydenckich – stwierdził Donald Tusk. prezes rady ministrów dodał, że choć kooperacja z Rosjanami jest ogromnie dobra, to śledztwo jeszcze potrwa. – Nie możemy sobie pozwolić na błąd - stwierdził. przedstawiciel nowojorskiej policji oświadczył, że nie ma dowodów na to, iż za próbę zamachu na Times Square odpowiedzialni są pakistańscy talibowie. wcześniej do podłożenia bomby przyznali się członkowie ugrupowania Tehrik-e-Taliban.

dramatyczny zakończenie pierwszego jesiennego chłodu. Na rezultat wychłodzenia organizmu zmarł 55-letni mieszkaniec Księżpola (województwo lubelskie).

Komary na Syberii trzęsą się ze strachu. ogół za sprawą przyjazdu Władimira Putina. Zanim wprawdzie Putin się zjawi, komary muszą zostać wybite do nogi - zdecydowały lokalne władze. papa Tadeusz Rydzyk odbył wielkie amerykańsko-kanadyjskie tournée. Poleciał za ocean, by podzielić się opłatkiem z rodziną Radia Maryja i zebrać pieniądze na swoją działalność biznesową. Co usłyszały tłumy polonusów na spotkaniach z Tadeuszem Rydzykiem?

Naukowcy badający w rejonie miasta Mazsalaca na północy Łotwy krater, o którym z początku myślano, że powstał w wyniku upadku meteorytu, oświadczyli, że była to mistyfikacja. Dół wykopano łopatą. "Dziennik gazeta Prawna": Eksperci załamali ręce nad projektem ustawy o lobbingu autorstwa Julii Pitery. w miejsce uregulować lobbing, norma prawna drastycznie go ogranicza. Kompozyt, który może dać w zamian kość, testują na zwierzętach naukowcy w Lublinie. Dotychczasowe badania wskazują, że łączy się on akuratnie z naturalną tkanką kostną. W przyszłości mógłby być on wykorzystywany u ludzi w leczeniu stomatologicznym czy ortopedycznym.Możliwe, że Franck Ribery zastąpi odchodzącego zapewne do Barcelony Robinho w drużynie Manchesteru City - donosi angielska gazeta "News of the World". Zdaniem jej dziennikarzy, do Monachium - gdzie gra Ribery - w "tajną" peregrynacja udał się w tej sprawie instruktor City Mark Hughes. przedstawiciel klubu PO Andrzej Halicki uważa, że nie ma podstaw do zanegowania procesu legislacyjnego dotyczącego ustawy o IPN. Jeszcze dziś do nasz ma zajść trzecia Murzynka skrzynka z samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem; razem z nią mają wrócić polscy eksperci kooperujący w czynnościach śledczych - podał płk Jerzy Artymiak z Naczelnej Prokuratury Wojskowej.

Kościół katolicki się rozrośnie? "Niezwykły krok"


Czołowi biskupi Kościoła anglikańskiego rozważają przystąpienie do Kościoła katolickiego i poklask zwierzchności papiestwa - pisze "Daily Mail".

"Nie chcemy w SD nieuczciwego Piskorskiego"


Wyborcy w sondażach uparcie ignorują partia polityczna Demokratyczne, ale w samej partii wrze. Grupa zawieszonych członków chce na kongresie 21 listopada doprowadzić do realizacji zamachu stanu i odwołać szefa, Pawła Piskorskiego. - Nie chcemy go, okazał się absolutnie niezgodny z prawem i nierzetelny - stwierdził wiceprzewodniczący SD Jan Klimek.

Bitwa ekologów z policją w kopenhaskim porcie


Bez wody, toalet i ogrzewania - w takich warunkach duńska milicja miała wtrącać do więzienia mało co 1000 zatrzymanych w sobotnich klimatycznych demonstracjach w Kopenhadze. Aktywistów ekologicznych to wszelako nie przestraszyło, w niedzielę jeszcze raz doszło do starć. I znów 200 osób trafiło do aresztu.

Sarkozy: Jestem pełen podziwu dla Tuska


zaangażowanie krajowy w europejską politykę obronną, dokonanie pewnej rewizji strategii NATO i współdziałanie w tym zakresie "ręka w rękę" polski z Francją to kapitalna sprawa - powiedział w Paryżu prezydent Francji Nicolas Sarkozy po spotkaniu z premierem Donaldem Tuskiem.

raban w Kalabrii - strzelanina z afrykańskimi imigrantami


raz za razem większy awantura panuje w miasteczku Rosarno w Kalabrii na południu Włoch, gdzie dalszy dzień z w przybliżeniu trwa wojowniczy bunt setek imigrantów z krajów Trzeciego Świata przeciwko warunkom pracy i życia w gospodarstwach rolnych tudzież traktowaniu. W piątek po południu doszło tam do strzelaniny między mieszkańcami a afrykańskimi robotnikami. dubel imigranci zostali ranni.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego