Okęcie: prosimy o cierpliwość


casus na Okęciu wraca do normy. Od godziny 14 są wznawiane loty. - Pierwsi pasażerowie czekający na odlot powinni się już znaleźć w samolotach do docelowych lotnisk - powiedział w TVN24 Kamil wnuk z Polskich Portów Lotniczych.

Miliony ludzi w Afryce i Azji spojrzało dziś w niebo, by admirować pierścieniowe zaćmienie Słońca. - To jest zespolenie bezksiężycowej nocy i zaćmienia - do zgromadzonych na brzegu Gangesu powiedział hinduistyczny ojczulek Baba Ram Vilas. W piątek z Ziemi można było dojrzeć pierścieniowe zaćmienie Słońca. Z całego kraju do ministra finansów płyną pisma z prośbą o dodatkowe kasa - alarmuje "Rzeczposplita". Piszą je głównie samorządowcy, którym brakuje m.in. na świadczenia rodzinne i odprawy emerytalne. Tyle, że tych pieniędzy nie ma – wpływy z podatków są po październiku o nieomal dwa mld zł niższe niż rok temu. 15 lutego w Londynie ogłoszono, że młode pary będą mogły zawierać ślub w budynku parlamentu - podaje IAR. Dotychczas w słynnym gmachu nad Tamizą w związki małżeńskie wchodzić mogli lecz wciąż wzmianka i członkowie ich rodzin.W katastrofie lotniczej, do której doszło w stolicy brazylijskiego stanu Amazonas, Manaus, zginęło sześć osób, w tym minister edukacji – podała agencja Itar-Tass. Na początku był roześmiany, w dalszym ciągu z każdą minutą na jego twarzy pojawiał się coraz to bardziej natężony wyraz twarzy - po pierwszej, słabej połowie, Polska remisowała bezbramkowo z Rumunią. W 59. minucie złudzeń pozbawił nas Niculae, kompan Jelenia z Auxerre. relacja "na żywo" z debiutu "Franza" w tvn24.pl. Odpadnięcie Liverpoolu to jak na razie największa rewelacja tegorocznej Ligi Mistrzów. Zespół, jaki w ostatnich latach dwa plagi grał w finale tych prestiżowych rozgrywek tym razem nie wyjdzie z grupy. obok to hiszpański szkoleniowiec drużyny, usłyszał w klubie, że nie musi obawiać się utraty pracy.

W kanadyjskim Quebecu odnaleziono zwłoki czteroosobowej rodziny, której dom wpadł do leju krasowego, powstałego w czasie osunięcia się ziemi - poinformowały miejscowe władze.

"Dziennik": prezydent Lech Kaczyński szykował niezmiernie ostrą odpowiedź na język rosyjski szlag propagandowy, który trwa od kilku dni. W ostatniej chwili miał natomiast zmienić zdanie. milicja odgrodziła akt Times Square - placu w ognisko Manhattanu (Nowy Jork) - z powodu sprawdzania podejrzanego pakunku - podały źródła policyjne.

Sześciu żołnierzy zawodowych z misji w Afganistanie jest podejrzanych o wyłudzenie ok. 10 tys. zł nienależnych świadczeń za fikcyjne wyjazdy oprócz bazę. Choć zwrócili pieniądze, może grozić im nawet do 8 lat więzienia. nasz związek Piłki Nożnej pozostaje niewzruszony odwrotem części sponsorów. - Euro 2012 jest takim magnesem, że o absencja sponsorów jesteśmy spokojni - powiedział asystent plenarny Zdzisław Kręcina na konferencji prasowej. I dodał, że "już trwają rokowania z chociażby bogatszymi sponsorami". przymierze ma też pogadać z kibicami ze stowarzyszenia "Koniec PZPN", ale nie wcześniej kiedy się zarejestrują. W Grodzkim Urzędzie Pracy w Krakowie brakuje funduszy na studia podyplomowe dla 45-latków, którzy chcieliby dostać nowe wykształcenie - informuje "Dziennik Polski".Sąd w Bawarii skazał na kary pozbawienia wolności od kilkunastu miesięcy do sześciu lat czworo z pięciorga niemieckich emerytów, którzy w ubiegłym roku po utracie części oszczędności uprowadzili swojego doradcę finansowego. Jacek Rostowski odebrał w Londynie nagrodę dla najlepszego ministra finansów w Europie. W swoim przemówieniu podziękował swoim kolegom w rządzie za zrozumienie potrzeby zmniejszenia wydatków państwa w czasie kryzysu. uprzedni minister sportu Mirosław Drzewiecki - pomimo temu, co mówił - spotkał się ukradkiem z biznesmenem z branży hazardowej Ryszardem Sobiesiakiem. Stało się to tuż przed wybuchem afery hazardowej. Tak bodaj wynika z ustaleń CBA.

Największa dramat ekologiczna od 20 lat


160 tys. litrów ropy dziennie wycieka z zatopionej platformy wiertniczej w Zatoce Meksykańskiej. Zatrzymanie wycieku może równie dobrze zając godziny, jak miesiące - podaje Washington Post.

Minister prześwietlany z wykorzystaniem CBŚ


"Dziennik Gazeta Prawna": ABW i CBA sprawdzą, czy obecny dyrektor MSWiA Jerzy Miller, wcześniej - jako wojewoda małopolski - złamał prawo, wydając 4 mln zł z budżetu państwa.

Odnaleźli cenotaf ojca po 64 latach


rodzina powstańca warszawskiego Zbigniewa Piechockiego, który zginął w Hamburgu w marcu 1945 roku, dopiero chwilowo odnalazła jego mauzoleum - czytamy w "Naszym Dzienniku".

impreza "Roxana"; milicja zatrzymała 120 osób


120 osób podejrzewanych o posiadanie i rozpowszechnianie w internecie plików z pornografią dziecięcą zatrzymali policjanci w trakcie ogólnokrajowej akcji pod kryptonimem Roksana.

Wysoka kit na południu


Po intensywnych opadach deszczu mnóstwo rzek w kraju przekroczyło postać alarmowy. Najtrudniejsza przypadek utrzymuje się na terenie województw małopolskiego i śląskiego - podał w czwartek Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego