Not Hot


Hot układ scalony "One Life Stand", EMI

Tomasz Kot, Wojciech Mecwaldowski, Iwona Wszołkówna to gwiazdy serialu "Stacja", który od 15 marca można oglądać na antenie TVN Warszawa. Za kamerą stanął Jurek Bogajewicz ("Niania"). Wu-Hae "Opera Nowohucka", Das Werk Megan Fox zrezygnowała z występu w kolejnych częściach serii "Transformers" - poinformował rzecznik aktorki. Czy jej następczynią zostanie Gemma Arterton ("Książę Persji: Piaski czasu")?najświeższy hit Davida Guetty "Gettin' Over You" to muskularny aspirant do tytułu przebój lata 2010. Prezentujemy klip do tego nagrania i zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, w którym można wygrać weekendowy wyjazd na Ibizę i imprezę z samym Guettą! W swoim domu w szwajcarskim Gstaad Roman Polański będzie mógł bez przeszkód przyjmować gości, a oraz bez ograniczeń rozmawiać za pośrednictwem telefon i biec korespondencję elektroniczną z kimkolwiek zechce - pisze niemieckojęzyczne szwajcarskie periodyk "SonntagsZeitung". Daniel Day-Lewis otrzyma Nagrodę Richarda Harrisa w uznaniu wkładu w brytyjską kinematografię w ramach gali British Independent Film Awards, która odbędzie się 6 grudnia w Londynie.

zespół Wilki zawiesza działalność koncertową na co bynajmniej rok. Takie informacje zespół przekazał na swojej stronie internetowej.

ponad 230 przetłumaczonych na język angielski dokumentów opisujących działania polskiej dyplomacji w ciągu ostatnich miesięcy zanim wybuchem II wojny światowej zawiera najnowsza magazyn Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych (PISM). Alan Ball, twórca serialu "Czysta krew", porównał postać Królowej Wampirów z Luizjany do Paris Hilton i Lindsay Lohan.

"Kto je tu boss" (czyli "Kto tu jest szefem") - taki tytuł będzie nosiła sensacyjna praca opowiadająca o działalności słowackiej mafii w latach 90. Budżet wyniesie 15 milionów euro. atelier Paradox Entertainment rozpoczyna realizację nowego filmu o Kullu Zdobywcy. Spektaklem "Wierszalin. Reportaż o końcu świata" w wykonaniu aktorów z teatru Wierszalin w Supraślu zakończyły się w niedzielny wieczór 48. Rzeszowskie Spotkania Teatralne.organizacja New York Film Critics Online ( NYFCO) przyznała swoje coroczne nagrody w ciągu głosowania w Walter Reade Theater w pobliżu Lincoln Center. Najlepszym filmem tego roku został "Avatar" Jamesa Camerona. We wtorek 16 lutego na konferencji prasowej przedstawiono nowy serial TVN - "Klub Szalonych Dziewic". Premierowy prezentacja pierwszego odcinka spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Zadowolenia ze swojej pracy nie kryły także obecne na sali gwiazdy. Rola Kirsten Dunst w "Spider-Manie 4" będzie ostatnim występem aktorki w kinowej serii o przygodach człowieka-pająka - wynika z informacji amerykańskiego tabloidu "Star".

Jazzda w nieznane


Jaga Jazzist "One-Armed Bandit", Ninja Tune / Isound

Odnaleziono nieznane dzieło mistrza


Odkryta ok. 300 lat temu teatralna sztuka "Podwójna Nieprawda" (ang. Double Falsehood) jest częściowo napisana za pośrednictwem Williama Szekspira - twierdzi profesor angielskiej literatury z uniwersytetu w Nottingham Brean Hammond.

Chris Brown nie wjedzie do Wielkiej Brytanii, bo pobił Rihannę


Amerykański wokalista Chris Brown musiał przełożyć termin swojej brytyjskiej trasy koncertowej, ponieważ nie dostał wizy.

Nowy album filatelistyczny Herbie Hancocka


Już 21 czerwca na sklepowych półkach znajdzie się najnowsze dzieło Herbie Hancocka album "The Imagine Project".

Kingsley apiać u Scorsese


Ben Kingsley wyjawił ostatnio, że już zaraz apiać wystąpi u Martina Scorsese.