Not Hot


Hot Chip "One Life Stand", EMI

Chaz Bono, jeszcze do niedawna córka gwiazdy pop Cher, opowiada o zmianie płci. We wtorek (24 listopada) koncertem w Krakowie mini trasę po Polsce zainauguruje irlandzka powstawanie Therapy? Dziś ukazuje się powieść Andrzeja Barta "Rewers", która oparta jest na scenariuszu filmu pod tym samym, zdobywcy nagrody głównej 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. obraz wyreżyserował Borys Lankosz, główne role zagrali Agata Buzek, Marcin Dorociński, Krystyna Janda i Anna Polony.Mija właśnie rok odkąd czasopismo LektorKlett wprowadziło na bazar pierwsze kwartet tytuły z serii "Basia". Basia jest polską dziewczynką, która chodzi do przedszkola, ma mnóstwo pomysłów i zadaje co niemiara pytań. Hollywoodzki artysta dramatyczny był w minionym tygodniu nie lecz wciąż gościem łódzkiego festiwalu zaleta Camerimage. Bill Murray niespodziewanie pojawił się również na pokazie Teresy Rosati, który odbył się w Teatrze Wielkim. Tylko w "Co za tydzień" 6 grudnia zobaczycie opinię komika o kolekcji polskiej projektantki. Takiego Witkacego, jakiego znała jego ukochana Czesława Oknińska, nie znał nikt drugi - mówi o swojej nowej filmowej bohaterce aktorka Ewa Błaszczyk, która dla tej roli ogoliła głowę i poddała się skomplikowanej charakteryzacji.

Siedem nagród Goya hiszpańska Akademia Filmowa przyznała w niedzielę wieczorem wielkiemu historycznemu widowisku "Agora" w reżyserii Alejandra AmenĂĄbara ("Otwórz oczy", "Inni", "W stronę morza"), w tym za maksymalny agenda oryginalny, zdjęcia, scenografię i kostiumy.

Ostania produkcja z udziałem tragicznie zmarłego Heatha Ledgera, celuloid "The Imaginarium of Doctor Parnassus", już niezadługo trafi na ekrany kin w USA. Hollywoodzcy producenci prowadzą zaawansowane rokowania z dystrybutorami w sprawie rozpowszechnienia obrazu. Już za dwa tygodnie Dark Funeral, jedna z ważniejszym kapel ekstremalnej muzyki, wystąpi na dwóch koncertach w Polsce.

Pojawiło się oficjalne stanowisko menedżmentu Natalii Kukulskiej w sprawie występu artystki na w toku Święta Świni. Szefowie "Hustlera" planują w najbliższym czasie przeprowadzić pornograficzną parodię "Avatara", najnowszego filmu Jamesa Camerona. Premier italianiec Silvio Berlusconi powiedział we wtorek, 1 września, w Gdańsku, że we włoskich szkołach warto powoływać do życia projekcje filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy.Lindsay Lohan wystąpi w nowym horrorze japońskiego reżysera Ryuhei Kitamury ("Nocny szwung z mięsem") - informuje brama Bloody-disgusting.com W najbliższy piątek, 5 marca, na ekrany kin Orange IMAX trafi trójwymiarowa "Alicja w krainie czarów" - najnowsza praca jednego z najoryginalniejszych współczesnych reżyserów, Tima Burtona. 10 studyjny album Slayera zatytułowany "World Painted Blood" ukaże się na początku listopada. To kolejne poślizg premierowego wydawnictwa legendy thrash metalu.

"Generał" w niecodziennej oprawie


Rzadko spotyka się tapera takiego kalibru jak Rafał Rozmus. Na plenerowej projekcji "Generała" pod browarem w Zwierzyńcu, do muzycznego boju u boku Bustera Keatona, poprowadził całą Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego.

Eurowizja: O czym myśli Aneta?


Laureatka "Szansy na sukces", znana z opolskich Debiutów i pierwszej edycji "Idola" Aneta kawał przygotowała teledysk do eurowizyjnej propozycji "Myśl o Tobie". Klip możecie zobaczyć już na stronach INTERIA.PL.

Whitaker i 50 Cent u Ferrary?


Forest Whitaker chce rozważa rolę u boku rapera 50 Centa we współczesnej adaptacji "Doktora Jekylla i pana Hyde'a". Za kamerą ma stanąć Abel Ferrara ("Zły porucznik").

"Shrek" w kinach z "Avatarem"


"USA Today" opublikowało pierwsze fotosy z czwartej części najbardziej popularnej animowanej serii wytwórni Dreamworks "Shrek Forever After". pod ręką okazji wypłynęło kilka kluczowych informacji.

Wyścig szczurów? Nie... jaszczurów


błona fotograficzna 50-letniego Witolda Świętnickiego, architekta, reżysera i producenta filmowego, "Powiedz prawdę, wszak cię nie biję" - zdobył w niedzielę, 6 czerwca, główną nagrodę Festiwalu Filmowego "Wyścig Jaszczurów"

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego