Macaulay Culkin zagra w serialu?


Macaulay Culkin ma szansę na rolę w serialu "Trzy na jednego".

Czapeczki, breloczki, bigos i flaki okraszone fortepianowymi koncertami to turystyczne hity miejscowości, które odwiedzał Fryderyk Chopin, a na których z okazji 200. rocznicy urodzin kompozytora spróbują zarobić urzędnicy - pisze "Metro". The Magnetic Fields "Realism", Warner Prace nad trzecią płytą Gorillaz są na tak duża liczba zaawansowane, że artyści szykują już klip do singla promującego zestaw "Plastic Beach".42-letnia Toni Braxton wraca do gry. Wokalistka wyda w lutym osobisty szósty studyjny album. 8 maja w krakowskim klubie pauza wystąpi Matthew Herbert. Do sklepów trafił właśnie jego najświeższy album "One One". Danny Aiello III, aktor, reżyser i koordynator scen kaskaderskich, zmarł 1 maja w Hillsdale w stanie nowy Jork. Miał 53 lata.

Orlando Bloom dołączy do obsady produkcji "The Three Musketeers 3D".

Reżyser Ang Lee ekskluzywny jest z perfekcyjnego przygotowywania swych filmów pod względem faktograficznym i ikonograficznym. Także w czasie pracy nad swym najnowszym dziełem – "Zdobyć Woodstock", dążył do pełnej wiarygodności detali z epoki, zwłaszcza języka, jakim posługiwali się hipisi, ich ubiorów i zwyczajów. rodzina Michaela Jacksona ma zamiar kupić intymny ogród, w którym miałoby zostać pochowane konkret muzyka.

Woody Allen ma wątpliwości co do współpracy z Carlą Bruni, żoną Nicolasa Sarkozy'ego, prezydenta Francji. W najbliższą sobotę w katowickim klubie Cogitatur odbędą się pierwsze eliminacje do Wojny o Wawel 2009. Robert Pattinson porównał popularność, która towarzyszy gwiazdom filmowej serii "Zmierzch" do objawów Beatlemanii.Osobisty doktór Michaela Jacksona podał mu dobrze zbudowany lek znieczulający, propofol, po czym zostawił go samego pod wpływem tego specyfiku. Gdy wrócił gwiazdor już nie oddychał - podał w czwartek "Los Angeles Times", powołując się na swoich informatorów. wokalista pop Robbie Williams odbierze we wtorkowy (16 lutego) wieczór nagrodę za agregat twórczości (oryg. "lifetime achievement") na przestrzeni gali rozdania Brit Awards 2010. James Murphy z LCD Soundsystem wzgardził propozycją współpracy z Janet Jackson.

Emilie Autumn w lutym w Polsce


Skrzypaczka Emilie Autumn wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. twórczyni zagra w warszawskiej progresji 9 lutego.

Karolina Tuz koncertowo


Znane są już szczegóły jesiennej trasy koncertowej Karoliny Tuz. cykl koncertów związany jest z promocją debiutanckiego albumu wokalistki - "Pola Lawendowe".

Lindsay Lohan zainspirowana Madonną


Lindsay Lohan pracuje nad nowym albumem. twórczyni wyjawiła, że wpływ na jej twórczość mają dokonania Madonny.

Szczegóły Free Form Festival 2009


Znamy pierwsze szczegóły Free Form Festival 2009, który odbędzie się w dniach 16-17 października w Warszawie.

Gorillaz na Open'erze!


Gorillaz Sound architektura i The Hives wystąpią podczas festiwalu Open'er 2010, kto tradycyjnie odbędzie się w Gdyni.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego