Macaulay Culkin zagra w serialu?


Macaulay Culkin ma szansę na rolę w serialu "Trzy na jednego".

Rosario Dawson wyreżyseruje spektakl, w ciągu którego gwiazdy będą czytać nową książkę feministycznej pisarki Eve Ensler "I Am An Emotional Creature". Na dwa koncerty przyjeżdżają do własny Dan Le Sac vs Scroobius Pip. 11 kwietnia wystąpią w warszawskim Powiększeniu, dzień później zagrają w poznańskim klubie Pod Minogą. Hiphopowiec Kanye West złożył kult zmarłemu w czwartek (11 lutego) projektantowi Alexanderowi McQueen.W tym roku żadna z osób powiązanych ze sprawą śmierci Michaela Jacksona nie usłyszy zarzutów karnych. Prokuratura i milicja permanentnie skoro pracują nad dowodami. Jaden Smith, syn Willa Smitha, zostanie nagrodzony za rolę w filmie "The Karate Kid" podczas imprezy filmowej ShoWest w Las Vegas. Jak donosi diariusz "Fakt", już wkrótce w życiu jednego z bohaterów "M jak miłość" zajdą diametralne zmiany. Paweł Zduński zdecyduje się na porzucenie studiów.

Carey Mulligan jest jednym z największych aktorskich odnaleźć ostatnich miesięcy. ogół za sprawą rewelacyjnej roli w filmie "Była sobie dziewczyna" Lone Scherfig, która przyniosła jej nominacje do Złotego Globu i Oscara.

Album Susan Boyle po raz inny z z grubsza znalazł się na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt na świecie. Na profilu MySpace Robyn można posłuchać przedpremierowo jej najnowszej plyty.

Ceniony scenarzysta Kwame Kwei-Armah, nominowany w 2005 roku do telewizyjnej nagrody BAFTA za "Elmina's Kitchen", przygotowuje biografię Lauriego Cunninghama na potrzeby ekranizacji. celuloid będzie nosił tytuł "Black Flash". "No cóż... nie jestem w najlepszym nastroju. Załamanie frekwencyjne w teatrach warszawskich, w naszych salach także, daje nam się we znaki" - pisze na swym blogu Krystyna Janda. doprawdy funkcjonowanie teatrów Polonia i OCH było zagrożone? 22 marca w warszawskim Teatrze Żydowskim odbył się przedstawienie "Śpiewając jazz" z udziałem Marianny Wróblewskiej i Beaty Przybytek zaś z gościnnym występem Macieja Zakościelnego.W wywiadzie udzielonym Plejadzie.pl wokalista opowiedział o kulisach powstawiania solowej płyty "Kalejdoskop". Lindsay Lohan wystąpi w nowym horrorze japońskiego reżysera Ryuhei Kitamury ("Nocny chęć z mięsem") - informuje brama Bloody-disgusting.com Badania na rzecz historii Żydów warszawskich, wydawanie publikacji i tekstów źródłowych tudzież organizowanie debat i wystaw, a także nagranie płyty i produkcję filmu zapowiedziano podczas środowej konferencji "Żydzi Warszawy-Warszawa Żydów", zorganizowanej w Warszawie.

Laureaci konkursu "Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamięć"


Katarzyna Kosicka, Dominik Gaładyk i Ewa Szrajber to laureaci konkursu dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "Nasi bliscy, nasze dzieje, nasza pamięć - Straty osobowe i ofiary represji pod okupacją niemiecką".

Międzynarodowy przegląd muzyczny "Anima Mundi"


Koncertem religijnej muzyki żydowskiej w wykonaniu zespołu Hagada rozpocznie się w piątek w porze wieczoru w Kielcach Międzynarodowy przegląd Muzyki Organowej i Sakralnej "Anima Mundi" (Dusza Świata). łańcuch imprez - pod patronatem biskupa kieleckiego - zakończy się 2 maja.

The Whip wystąpi na Free Form Festival


Zespół The Whip dołączył do składu tegorocznego Free Form Festival.

Miliony na czerwonym dywanie


czerwony dywan festiwalu w Cannes stał się prawdziwym biznesem dla wielkich domów mody i jubilerów, którzy notorycznie za wielkie finanse "wykupują" ciało znanych aktorek i modelek, żeby z kolei skorzystać z reklamy w mediach na całym świecie.

Zmarł konkurent Mercury'ego


W wieku 60 lat odszedł Jim Hutton - wieloletni kontrahent charyzmatycznego wokalisty Queen, Freddiego Mercury'ego.

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego