Macaulay Culkin zagra w serialu?


Macaulay Culkin ma szansę na rolę w serialu "Trzy na jednego".

Prokuratorzy dydaktyk od 32 lat sprawę Romana Polańskiego, kategorycznie zaprzeczają podejrzeniom jego adwokata, jakoby mieli oni ukrywać dowody. na domiar tego ponawiają żądania powrotu oskarżonego do Stanów Zjednoczonych, gdzie wziąłby udział w procesie. Monografia poświęcona życiu i twórczości wybitnego polskiego historyka prawa, prof. Józefa Rafacza, ukazała się nakładem samorządu Czarnego Dunajca, skąd pochodził pracownik naukowy - poinformowała we wtorek autorka pracy Małgorzata Janik-Terteka. "Po raz pierwszy..." to zwrot, jaki zdominował tegoroczny, jubileuszowy Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Począwszy od terminu, dzięki związane z imprezą projekcje i wydarzenia, po organizowaną na plaży galę zamknięcia, całość tym co do jednego będzie nowe.włosek włosów Elvisa Presley'a, wyceniany nawet na 100 tys. dolarów, sprzedał się w niedzielę (18 października) na aukcji w Chicago za 15 tys. dolarów - podał na swojej stronie internetowej pamiętnik "Chicago Tribune". Mr Death "Detached From Life", Agonia wydawnictwo Czarne ogłasza zalążek swojej nowej serii "Proza świata". Ukażą się w niej nie wprost przeciwnie książki autorów cieszących się zasłużoną międzynarodową sławą, ale i obiecujących debiutantów. Klasyków literatury i tych, którzy są jej wschodzącymi gwiazdami. co do jednego z nową serią Wydawnictwo Czarne wypływa na burzliwe wody światowej prozy. Zaprezentuje literaturę różnorodną i kolorową jak planeta, na której żyjemy, odwołującą się do doświadczeń ze wszystkich zakątków naszego świata.

Lady GaGa została uznana z wykorzystaniem czasopismo "Times" za najbardziej wpływową postacią show-biznesu 2010 roku.

Brytyjski reżyser postanowił zawiesić kasa powiernicze, które ustanowił dla młodych gwiazd swojego filmu "Slumdog: Milioner z ulicy", do czasu ukończenia z wykorzystaniem nich szkoły. W styczniu 2010 roku poznańska zespół UnderGround wchodzi do studia, by rozpocząć prace nad czwartym albumem. obecnie rockowy czwórka jest na półmetku trasy promującej akustyczną płytę "Between Fiction and Reality - acoustic live".

Tydzień temu ukazał się nowy album filatelistyczny Maćka Maleńczuka zatytułowany "Psychodancing 2". Na listopad zaplanowano szereg koncertów promujących to wydawnictwo. Przenieść ją na duży ekran próbowało wielu, wśród nich: John Woo, Paul WS Anderson i Dwayne Johnson. Czy gra komputerowa "Spy Hunter" ma szansę stać się filmem fabularnym? Już od dziś na oficjalnym profilu MySpace Teki pobierać można, całkowicie za darmo płytę "Talent" w wersji "deluxe", czyli wzbogaconej o nowe utwory, instrumentale i zdjęcia.Brytyjski nowofalowy wokalista Adam Ant wywołał kontrowersje w toku niedawnego koncertu w jednym z kościołów. Lindsay Lohan uchyliła rąbka tajemnicy na idea nowego filmu z jej udziałem, "Inferno". 31 stycznia w ciągu gali Grammy Awards 2010 odbędzie się premiera piosenki i teledysku "Oh Africa" Akona. W nagraniu towarzyszyli mu Keri Hilson natomiast młodzi wykonawcy z różnych krajów świata - Polskę reprezentowała Ramona Rey.

Nowa gwiazda "Mam Talent"? Zobacz!


Czy Carmen Masoli pójdzie w ślady Susan Boyle? Na razie Włoszka wykonała dziewiczy chód ku wielkiej karierze.

nowy album Mum pod koniec września


Rzeczpospolita Polska premiera piątej płyty Islandczyków z Mum będzie miała premierę 21 września. album "Sing Along To Songs You Don't Know" ukaże się na licencji Morr Music.

Sarah Shahi zostanie mediatorem


Sarah Shahi zagra w nowym serialu "Facing Kate".

"Czysta krew": nowa postać jak na przykład Paris Hilton


Alan Ball, twórca serialu "Czysta krew", porównał postać Królowej Wampirów z Luizjany do Paris Hilton i Lindsay Lohan.

Nowa funkcja BrzydUli


Do środy, 17 lutego, potrwają w Gdyni zdjęcia do polsko-niemieckiego filmu familijnego "Zimowy ojciec". W obrazie, którego premierę zaplanowano na grudzień 2010 roku, zagrają m.in. Daniel Olbrychski i Julia Kamińska, znana z serialu "BrzydUla".