Macaulay Culkin zagra w serialu?


Macaulay Culkin ma szansę na rolę w serialu "Trzy na jednego".

Marina Łuczenko szykuje się do wydania pierwszej płyty. Wokalistka zdradziła, że krążek będzie promował wideoklip w którym pojawi się tancerz, który pracował z Janet Jackson. 24 marca ukaże się w Polsce książka autorstwa Philipa Normana, "John Lennon - Życie" - nowa, kompletna, udokumentowana i naszpikowana detalami biogram muzyka The Beatles. Syn brytyjskiego DJ-a i aktora Goldiego jest karalny morderstwo.W czwartek, 25 marca, w godzinach od 12. do 19. w CSW twierdza Ujazdowski /ul. Jazdów 2/ w Warszawie odbędzie się międzynarodowa zebranie "Literatura i imigracja". Wstęp wolny. Szwedzki pisarz Henning Mankell, artysta postaci słynnego kurtka Wallandera, pracuje nad scenariuszem miniserialu o życiu Ingmara Bergmana. Członkowie grupy My Morning Jacket pojawią się gościnnie w serialu animowanym "American Dad".

Krakowska ekipa The RedsKiss została laureatem drugiego finału konkursu arena Muzzo .

Z uwagi na chorobę Briana Molko, skład Placebo zmuszona była odwołać amerykańską część trasy koncertowej. Początkiem czerwca 2010 na półkach księgarń pojawi się pozycja bibliograficzna o historii legendy polskiego brudas rocka - grupie KSU z Ustrzyk Dolnych.

Dziewiąty studyjny album grupy Hey "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" już w dniu premiery (piątek, 23 października) uzyskał stan prawny Platynowej płyty. Po dobrym przyjęciu w ramach Asymmetry Festivalu 2009 - Otto Von Schirach ponownie zawita do Wrocławia już 18 marca. Tym razem wystąpi w klubie Firlej z perkusistą Balazsem Pandi, który wspomagał już na koncertach Merzbowa czy Venetian Snares. pospołu tworzą niezwykły duet, który z pewnością zadowoli fanów pokręconej elektroniki z dodatkiem połamanych partii perkusyjnych. przed nimiwystąpią Notorious Nastie oraz Shitmat. Do sklepów trafiła kompilacja zatytułowana "Herbert". Ten klaser to hołd Artystów dla Zbigniewa Herberta w przypadającą w tym roku 85. rocznicę Jego urodzin.Za kilkanaście dni odbędą się w naszym kraju 4 koncerty Erica Martina, wokalisty amerykańskiej grupy Mr. Big. przedtem występem w Warszawie, 19 kwietnia, muzyk spotka się z fanami. Mike Juge rozważa nakręcenie kontynuacji filmu "Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę". Po komentarzu Dody na zagadnienie Sary May nie trzeba było ospale czekać na ripostę śpiewającej blogerki. stan obu pań pozostawia sporo do życzenia...

Michelle Monaghan chce wystąpić w "Mission: Impossible 4"


Michelle Monaghan wyraziła chęć wystąpienia w "Mission: Impossible 4".

Emma Thompson już nie popiera uwolnienia Polańskiego


Znana brytyjska aktorka Emma Thompson, wyróżniona Oscarami, wycofała swój podpis pod petycją francuskiego filozofa Bernarda-Henri Levy'ego, domagającą się uwolnienia Romana Polańskiego - donosi "The Independent".

Piosenka Miley Cyrus wykluczona z konkursu Grammy


numer nastoletniej amerykańskiej gwiazdy nie weźmie udziału w rywalizacji o statuetkę za najlepszą piosenkę pochodzącą z produkcji filmowej lub telewizyjnej.

Drugi dzień Orange Warsaw Festival


przedtem nami inny dzień koncertów w ramach Orange Warsaw Festival na warszawskim Placu Defilad. Gwiazdami drugiego dnia są formacje Groove Armada, N.E.R.D, MGMT.

Dokumentalistka czeka na bieg


Uzbecka reżyserka Umida Achmedowa została oskarżona o oszczerstwo w związku z nakręconym dzięki nią filmem, dokumentującym obrzędy zaślubin w Uzbekistanie.