Największa cygańska smyczkowa kapela świata po raz kolejny w Polsce


Najwspanialsze brzmienia tradycyjnych cygańskich melodii tudzież utwory największych kompozytorów muzyki klasycznej raz jeszcze zostaną zaprezentowane na polskiej scenie podczas ekscytujących występów największej cygańskiej orkiestry smyczkowej. Budapest Gypsy Symphony Orchestra odwiedzi w dniach 20 - 25 kwietnia – Kielce, Warszawa, Lublin, Kalisz, Wrocław i Zabrze.

Mike Newell ma nakręcić film o byłym agencie KGB, Aleksandrze Litwinienko. Reżyser nie przeciwnie stanie za kamerą, natomiast również napisze scenariusz. Lenny Kravitz i Diddy pojawią się gościnnie w nowym sezonie serialu "Ekipa". Dziewięć pokazów konkursowych, pokazy specjalne, spotkanie z Jerzym Stuhrem i wystawa poświęcona Poli Negri - to imprezy XV Ogólnopolskiego Niezależnego Przeglądu Form Dokumentalnych, który w poniedziałek rozpoczyna się w Kielcach.Szóstego lutego Bytomski jazz Club Fantom, Silesian Banquet Union i Bytomskie środek Kultury zapraszają fanów muzyki klubowej na pierwszą imprezę z cyklu "Fantoma Fedrowanie". ekipa Scissor Sisters była bliska zakończenia kariery. Vincent Cassel, Winona Ryder i Barbara Hershey dołączyli do obsady "Black Swan" - nowego filmu Darrena Aronofsky'ego - poinformował serwis /Film.

Kilkudziesięciu producentów regionalnej żywności i wytwórców rękodzieła ludowego, w tym pamiątek inspirowanych biebrzańską przyrodą, prezentowało swoje wyroby na Targach Twórczości i Sztuki Ludowej, które w niedzielę odbyły się w Osowcu Twierdzy (Podlaskie).

Selena Gomez zagra jedną z głównych ról w komedii "Monte Carlo". Brytyjski człowiek teatru dołączy do obsady najnowszego filmu twórcy "Antychrysta".

Jill Scott użyczy głosu w nowym serialu animowanym o X-Menach. wyrób nosi tytuł "Black Panther". 30 sierpnia ukaże się koncertowe DVD Jane's Addiction. publikacja nosi tytuł "Live Voodoo". Czy Doda będzie brzmiała jak Behemoth? witalny kontrahent wokalistki, Adam "Nergal" Darski, pomoże jej w nagrywaniu nowej płyty.Pierwszego marca, na antenie nFilmHD, odbędzie się premiera serialu "Queer as Folk". Za publiczne kapitał w Tarnowie, w czasie festiwalu dla dzieci i młodzieży, wyemitowano film z pornograficznym wątkiem, alarmuje "Nasz Dziennik". Przegląd filmów niemieckiego reżysera Volkera Schloendorffa - laureata Oscara i Złotej Palmy w Cannes za dramat "Blaszany bębenek" - rozpocznie się w poniedziałek w Warszawie. W jego uroczystej inauguracji weźmie udział reżyser.

AC/DC gra dla Iron Mana


Kinową premierę filmu "Iron Man 2" poprzedzi specjalna model składanki "AC/DC: Iron Man 2". To efekt współpracy pomiędzy wytwórniami Marvel zaś Columbia Records.

Zaskoczenie. Przestał pić!


Mający opinię jednego z największych imprezowiczów w historii muzyki rockowej, Keith Richards z The Rolling Stones, przestał pić alkohol!

Kazik, Muniek i Kora w filmie


celuloid o narodzinach rocka i jarocińskich festiwalach pt. "Beats of Freedom - Zew wolności" już w piątek, 12 marca, wejdzie na ekrany kin w największych miastach Polski. W tym roku festiwal w Jarocinie obchodzi 30-lecie.

Posłuchaj nowego Lao Che


W poniedziałek, 1 marca ukaże się nowa płyta Lao Che. Promo-mixu albumu "Prąd stały / Prąd zmienny" można posłuchać już teraz.

One Love po raz szósty


W sobotę (14 listopada) w Hali Ludowej - Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się szósta model One Love Sound Festival - największego halowego festiwalu reggae w Europie.