kredyt w CHF? A przypadkiem kieszeń też?


Posiadacze kredytów walutowych mogą zniżyć ryzyko kursowe oszczędzając w walucie, w której są zadłużeni. jeśli - zgodnie ze starą dewizą - nie zaciągnęliśmy kredytu w walucie, w której zarabiamy, od obecnie możemy osiągać w walucie, w której mamy kredyt mieszkaniowy - m.in. tymi słowami Deutsche pula Kraj nad Wisłą informuje o - wprowadzonym we współpracy z Franklin Templeton - programie inwestycyjnym opartym o tytuły uczestnictwa funduszy we franku szwajcarskim (CHF).

wojna prezydencka wre


system zapowiedziała "blue tour" wypuszczając w polskie drogi 20 busów reklamujących ich kandydata. PiS nie jest drugorzędny i też zaciekle walczy.

barki z Unii być w zależności będzie od wysokości strat


Polska prawdopodobnie uzyskać asystent z Europejskiego Funduszu Solidarności przekraczającą 100 mln euro, jeśli straty podyktowane przez powódź zostaną oszacowane na wyższe niż 3 mld euro. dzisiaj w sejmie przemawiał Janusz Lewandowski, unijny komisarz ds. budżetu.

Komorowski zwycięzcą sondażu ''Rzeczpospolitej"


według sondażu Rzeczpospolitej zwycięzcą debaty prawyborczej PO został Bronisław Komorowski.

NATO zaniepokojone polską decyzją


Sojuszników z NATO zaniepokoiła zapowiedź wycofania polskich wojsk z Afganistanu Obawiają się efektu domina - napisała "Rzeczpospolita". W ślady polski mogą pójść inne kraje.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>