Trzy polskie miasta chcą mieć sekretariat PE


komitet niezależnych ekspertów powołana za pośrednictwem Jerzego Buzka zdecydowała, że w walce o siedzibę biura Parlamentu Europejskiego w Polsce ostatecznie liczą się już tylko 3 miasta - Gdańsk, Kraków i Wrocław.

Kapica o hazardzie


W latach 2008-2009 resort Finansów przygotowało aż pięć wersji ustawy hazardowej. Co dziwniejsze każda z nich została stworzona w sposób korzystny ale wręcz dla jednej firmy.

Lech veto Lech


między Lechem Wałęsą a Lechem Kaczyński ma ruszyć przebieg poprzednio Sądem Okręgowym w Warszawie. poprzedni prezydent żąda odwołania słów Kaczyńskiego dotyczących jego rzekomej współpracy z SB.

Przedsiębiorstwa ostrożnie rekrutują pracowników


Rynek pracy jest stabilny, nie występują na nim poważniejsze ruchy, a przedsiębiorstwa prowadzą wystarczająco zachowawczą politykę naboru.

powyżej 200 tys. kary dla Pobieraczek.pl


10 dni pobierania za daremnie - to jedno z haseł reklamowych portalu pobieraczek.pl, jaki umożliwiał jedynie płatne pobieranie plików. naczelny UOKiK uznała, że spółka wprowadziła internautów w błąd.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego