Które z kont bankowych jest najlepsze dla mikrofirmy?


Nie ma rachunku idealnego. iks z przedsiębiorców ma różne potrzeby i pod ręką wyborze firmowego konta ma obowiązek się kierować dopiero co nimi. Koszty obsługi konta są dla większości małych firm jednym z najważniejszych kryteriów.

Senyszyn versus krucyfiks


Deputowana parlamentu europejskiego Joanna Senyszyn zapowiedziała, że wystąpi do rządu w sprawie likwidacji krzyży w polskich szkołach. Była posłanka SLD jest przekonana, że jej impuls się nie powiedzie.

WIG urósł w górę sierpnia 2008


Po osiągnięciu najwyższych poziomów od kilkunastu miesięcy za pomocą indeksy małych i średnich spółek, we wtorek przyszła czas na wielki rynek. WIG finiszował jeżeli w ogóle od sierpnia 2008 r.

Gen. Skrzypczak: naciski na pilotów są częste


Naciski na pilotów ze strony polityków i wysokiej rangi wojskowych nie są na sposób nadzwyczajnym - wynika z wypowiedzi generała Skrzypczaka, byłego dowódcy Wojsk Lądowych.

Miller: sytuacja powodziowa jest gorsza niż przewidywano


- fala powodziowa na Wiśle jest wysoce dłuższa niż na Odrze. Na najdłuższej polskiej rzece ma ona długość 6 dni, na Odrze - dwa - oznajmił minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller. Powiedział również, że casus powodziowa jest gorsza niż się spodziewano.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>