Walczymy z zarazą, która pochłania miliardy euro rocznie


prestiżowy z życiowych mądrości angielszczyzna historyk - Cyril Parkinson - ciągle powiadał, że biurokratyzm to najlepiej zorganizowana zaraza, która ma to do siebie, że raz powołana dla jakiegoś, poniekąd sensownego celu, gdy owszem go zrealizuje - co w sumie okazjonalnie się zdarzało i zdarza - będzie nadal istniała i rozwijała się dla samej siebie. W Unii Europejskiej zjawisko biurokracji jest już dzień dzisiejszy na tak wiele znane i "życiowo" zaawansowane, że sama instytucja jest uznawana przez Europejczyków za synonim organizacyjnego bezwładu.

gród prawa, filmu i praktyk antywampirycznych...


Pierwszy jednostka nazwy gród zawdzięcza swemu założycielowi Piotrowi Duninowi, zwanemu Włostowicem. drugi został nadany w czasach nowożytnych. Nieprzypadkowo, ponieważ dzięki 214 lat od 1578 r. w Piotrkowie proszek siedzibę Trybunał brzemienny w skutki - sąd Król Niebios dla Wielkopolski, Mazowsza i Prus Królewskich.

Sondaż: Komorowski ucieka Kaczyńskiemu


Bronisław Komorowski odskakuje Jarosławowi Kaczyńskiemu w wyścigu do fotelu prezydenta. Na kandydata PO głos chce oddać 53 proc. społeczeństwa, szef PiS prawdopodobnie rachować na 31 proc. poparcia wynika z cotygodniowego sondażu prezydenckiego PBS DGA dla gazety Wyborczej .

Ziętek zlustrowany


Szef Polskiej Partii Pracy i pretendent na prezydenta Bogusław Ziętek nie skłamał w oświadczeniu lustracyjnym. Prawdziwość jego oświadczenia potwierdził Sąd Okręgowy w Gliwicach.

Zatrzymano najważniejszą osobę w ETA


Francuska milicja zatrzymała dowódcę wojskowego baskijskiej separatystycznej organizacji ETA Ibona Gogeascoecheę Arronategui. Hiszpańska dyplomacja twierdzi, że jest to najważniejsza osoba w hierarchii ETA.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego