Autorzy ustawy antyhazardowej pod ochroną BOR-u


Jak nieoficjalnie dowiedziała się Polska agencja Prasowa, ochronę BOR-u, w związku z przygotowywaniem projektu ustawy będącej ciosem w branżę hazardową. otrzymali Jacek Kapica i Michał Boni.

Preferencyjny zadłużenie dla przedstawicieli "wolnych zawodów" i "budżetówki"


Lekarze, prawnicy, architekci oraz pracownicy "budżetówki" mogą wyliczać na niższe oprocentowanie i prowizję za udzielenie kredytu - wynika z analizy Expandera.

Zabezpieczenia GSM nie zabezpieczają


Niemieccy specjaliści od zabezpieczeń Karsten Nohl tudzież Sascha Krißler razem z grupą 20 hakerów złamali klucze szyfrujące połączenia 2G.

Chlebowski zawiesił swoje członkostwo w PO


Nie czekając na decyzję sweglo ugrupowania, Zbigniew Chlebowski zawiesił się w prawach członka klubu i partii. Jak dowiedziało się radiostacja ZET, ma ono utrzymywać się do czasu wyjaśnienia afery hazardowej przez komisję śledczą.

Prawybory bez zmian


W czwartek zakończenie głosowania w prawyborach w Platformie Obywatelskiej. Radosław Sikorski, jaki mierzy się z Bronisławem Komorowskim o początek w wyborach prezydenckich zaapelował do władz PO o przedłużenie głosowania o jeden dzień. - Nie zmienia się reguł w trakcie wyborów - oznajmił orędownik klubu Andrzej Halicki.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>