Nowe komórki muzyczne Ericssona


Sony Ericsson rozszerza swoją ofertę muzycznych telefonów o dwa nowe modele - Zylo i Spiro. Oba dysponują wyjściem audio jack 3.5mm.

Kolejni świadkowie w aferze hazardowej?


Na posiedzeniu sejmowej komisji śledczej w sprawie tzw. afery hazardowej, Sławomir Neumann (PO) chce dostarczyć nauka umoralniająca o desygnacja na świadka szefa klubu PiS Przemysława Gosiewskiego oraz Roberta Drabę, byłego wiceszefa Kancelarii Prezydenta.

Europejska ściepa na Grecję


Pierwsza wsad europejskich funduszy (80 mld euro) przeznaczona na obsługę greckiego odpowiedzialność zostanie przekazana nim 19 maja. Całą resztę dołoży internacjonalny fundusze Walutowy.

Nieruchomości hotelowe - czy to wyborny biznes?


Organizowanie za pomocą Polskę Euro 2012 sprowokowało dyskusję czy basta miejsc hotelowych dla gości tej imprezy. Z prognoz Instytutu Hotelarstwa wynika, że w 2010 roku inwestycje hotelowe spadną do 800 mln zł, co oznacza wydatki o 400 mln zł mniejsze niż w ubiegłym roku. Jest to spowodowane przede wszystkim znaczącym wzrostem kosztów kredytu zaś trudnościami w jego uzyskaniu.

Lokaty raz za razem mniej rentowne


Banki wykapany okres obniżają oprocentowanie lokat i w najbliższych miesiącach nic nie zmieni tego trendu. W ciągu ostatniego miesiąca oprocentowanie depozytów zmieniło na niekorzyść klientów 12 banków - wynika z przeprowadzonego z wykorzystaniem nas porównania.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>