zrzeczenie się Andżeliki Borys


Czy Andżelika Borys zrezygnuje dzisiaj z funkcji przewodniczącej Związku Polaków na Białorusi? Dzisiaj o godzinie 11. na posiedzeniu Rady Naczelnej organizacji aktyw podejmą kolejną próbę przekonania Borys do pozostania na stanowisku. Borys potwierdziła oficjalnie, że w przyszłości chce zrezygnować.

Czystki partyjne Platformy


Centralne władze partii w obliczu zbliżających się wyborów parlamentarnych wzięły się za restrukturyzację i przystąpiły do likwidacji niektórych lokalnych kół partyjnych. W województwie świętokrzyskim prawa głosu w wyborach wewnętrznych zostało pozbawionych niespełna 600 osób.

dlaczego znikają plastikowe pieniądze?


Banki robią ciąg w kartach kredytowych. W pierwszym kwartale 2010 r. niektóre instytucje zamknęły nawet po kilkadziesiąt tysięcy kart.

Kopacz o "cudownym ozdrowieniu" RPO


członek rządu zdrowia Ewa Kopacz, która była dzisiaj gościem radia TOK FM, odniosła się do sprawy zachorowania Janusza Kochanowskiego na A/H1N1. w czasie wywiadu ironizowała: "Zapadł, ale też bardzo szybko ozdrowiał. Takie cudowne ozdrowienie w 48 godzin. Już potem był niesłychanie ożywiony medialnie".

dociekanie nieruchomości na własną rękę czy z pośrednikiem?


Zakup mieszkania przypadkiem być jednym z najbardziej radosnych czy też najbardziej stresujących doświadczeń w naszym życiu - ogół zależy od miejsca, czasu i osób, które napotkamy po drodze. Dlatego naszą decyzję trzeba prawidłowo przemyśleć.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>