Komorowski chce składać podpis ustawę o IPN


Bronisław Komorowski zapowiedział w rozmowie z Newsweekiem, że nie zamierza wycelować nowej ustawy o IPN do Trybunału Konstytucyjnego owszem dlatego, że zamierzał zrobić to prezydent Lech Kaczyński. Zrobi to tylko, chyba że dopatrzy się w niej niezgodności z konstytucją.

Postawiono pierwszy monument Lecha Kaczyńskiego


W mieście Skórcz w województwie pomorskim odsłonięto pierwszy monument ku czci tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Zarejestrowano czwórka komitety wyborcze


Państwowa komisja Wyborcza otrzymała zawiadomienia od czterech komitetów wyborczych kandydatów na prezydenta.

PiS złożył w Sejmie algorytm ustawy powodziowej


przenoszenie Krajowego Planu Zabezpieczenia Przeciwpowodziowego, w którym wskazane zostaną tereny objęte całkowitym zakazem zabudowy to główne założenia projektu ustawy o zapobieganiu skutkom powodzi. Projekt złożył w Sejmie PiS.

Demonstracje w greckiej stolicy


Po raz kolejny w Atenach odbyły się protesty przeciwko planom rządu dotyczącym cięć w budżecie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego