Jarosław Kaczyński poprzednio naciskową komisją śledczą


zwierzchnik PiS zeznaje dziś przed sejmową komisją śledczą ds. nacisków na funkcjonariuszy publicznych w jego rządzie. W słowie wstępnym oświadczył: - To, czym zajmuje się ta komisja to dziedzina wymyślona.

izba wyższa parlamentu jednomandatowy?


dzień dzisiejszy architektura Obywatelska ma zaprezentować schemat ustawy zmieniający sposób głosowania na senatorów. - Naszym celem jest umożliwienie Polakom wyboru swych przedstawicieli w okręgach jednomandatowych. Tylko w wyborach do Senatu wolno to dokonać bez zmiany konstytucji powiedział Rzeczpospolitej" delegat Marek Wójcik.

Austria ma nowego, starego prezydenta


Zgodnie z oczekiwaniami Heinz Fischer pozostanie prezydentem Austrii za pośrednictwem kolejne 6 lat. wspierany dzięki socjaldemokratów gracz polityczny uzyskał około 78 proc. głosów i wygrał w niedzielnych wyborach wynika z pierwszych prognoz powyborczych.

złocisty nie zareagował na spadek inflacji


W lutym dynamiczność wzrostu cen w Polsce obniżyła się do 2,9 proc. w relacji rocznej z 3,5 proc. odnotowanych w styczniu, poinformował w poniedziałek najważniejszy referat Statystyczny.

kres roku podatkowego u przedsiębiorców prowadzących podatkową książkę przychodów i rozchodów


Podatnicy prowadzący podatkową księgę przychodów i rozchodów powinni pamiętać, że dosyć tego roku podatkowego to czas, kiedy dokonuje się w zakresie podatku dochodowego szeregu istotnych czynności związanych z obowiązkiem zamknięcia księgi.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>