arche miesiąca zaskoczył poprawą koniunktury


Początek nowego miesiąca zaskoczył wielce lepszymi od oczekiwań danymi o indeksie PMI, jaki po styczniowym spadku do 51,0 pkt. raz jeszcze znalazł się na poziomie 52,4 pkt. odnotowanym uprzednio w grudniu ub. r. (konsensus 51,5 pkt.).

Schetyna: Prezydentura Kaczyńskiego nie była wielka


Zdaniem szefa klubu parlamentarnego PO Grzegorza Schetyny "Dzisiaj z kręgów PiS słyszymy, że ta prezydentura była wielka, największa. A tak, niestety, nie było. Wszyscy to pamiętamy".

Na fali designu


Wystawy, warsztaty, spotkania, przegląd polskich i zagranicznych szkół oraz liczne dyskusje... mały statek w pełni zanurzyła się w designie! A pełnia to za sprawą kolejnej edycji festiwalu, jaki z roku na rok cieszy się co chwila większą popularnością.

Satus inwestuje w start-upy


drużyna Satus, w ciągu trzech lat, pośredniczyła w pozyskaniu 80 mln zł dla polskich innowacyjnych projektów biznesowych, z czego 70 mln zł stanowią środki pozyskane z dotacji unijnych.

nizina dolnego Wieprza


Tereny położone w południowo-zachodniej części gminy (w pobliżu miejscowości Ruska Wieś, Bożniewice i Zakalew) zaliczane są do największego w regionie lubelskim Obszaru Chronionego Krajobrazu - Pradoliny Wieprza.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>