Tusk: Podpisaliśmy niezmiernie ważną umowę


dzień wczorajszy w Sopocie odbyło się spotkanie premiera Donalda Tuska z Jose Luisem Rodrigezem Zapatero. w ciągu wizyty premierzy podpisali m.in. umowy o sprzedaży uprawnień do emisji CO2.

Tusk zrezygnuje ze startu w wyborach prezydenckich?


Donald Tusk na antenie TVN24 zapowiedział, że w przypadku udanego przeprowadzenia przy użyciu szczebel reformy ustrojowej, zrezygnuje z kandydowania w wyborach prezydenckich.

Niemcy głosują nad pakietem pomocowym dla euro


dzień dzisiejszy w niemieckim parlamencie głosowanie nad przyjęciem pakietu pomocy dla strefy euro. Niemcy mają wnieść 150 mld euro w gwarancjach kredytowych. wartość całego programu to 750 mld euro.

Wybory w Belgii: flamandzcy nacjonaliści mają szansę na zwycięstwo


W Belgii odbywają się dziś przyspieszone z powodu rozpadu koalicji rządzącej wybory parlamentarne. rozbicie w rządzie spowodowały rosnące różnice pomiędzy francuskojęzyczną Walonią a niderlandzką Flandrią. wedle sondaży największe szanse na zwycięstwo mają flamandzcy nacjonaliści.

USA Zjednoczone zaskoczyły


W trakcie wczorajszej sesji azjatyckiej w notowaniach EUR/USD obserwowaliśmy niewielką korektę ostatnich wzrostów. Wartość euro względem dolara chwilowo zeszła do poziomu 1,2255. następnie miał miejsce powrót w okolice 1,2300.

<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego