Najwspanialsze zegarki na Baselworld 2010


dzień wczorajszy w Bazylei rozpoczęła się 37 wersja najważniejszych targów zegarmistrzowskich na świecie - BaselWorld 2010. Wiodącą grupą wystawców zegarkowych są firmy szwajcarskie, ale obecne są wszystkie liczące się marki. To tu pojawiają się nowości, które mają podniecić fascynatów branży.

PiS złożył w Sejmie model ustawy powodziowej


obsługiwanie Krajowego Planu Zabezpieczenia Przeciwpowodziowego, w którym wskazane zostaną tereny objęte całkowitym zakazem zabudowy to główne założenia projektu ustawy o zapobieganiu skutkom powodzi. model złożył w Sejmie PiS.

Jarosław na prezydenta?


Czy Jarosław Kaczyński będzie odpowiednim kandydatem na prezydenta z ramienia PiS? Czy będzie on w stanie zagrozić innym kandydującym?

Marek belka prezesem NBP - czy to smaczny wybór?


Sławomirowi Skrzypkowi zarzucano tuż po wyborze na prezesa NBP, że nie nadaje się, nie ma doświadczenia ani stosownego wykształcenia. Że jest zanadto chwiejny. Był jednym z najlepszych prezesów NBP co dostrzegli oraz prezesi innych europejskich banków centralnych. Czy dyszel ma szansę dorosnąć Skrzypkowi?

WIG20 najniżej od dwóch tygodni


Kolejne złe dane makro z USA i ogłoszenie obniżenia ratingu Grecji (co odcięłoby wybór refinansowania greckich obligacji w ECB) przeważyły szalę na rynkach akcji.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>