włość passa poszukujących kredytu hipotecznego trwa


Banki mocniej rywalizują o klientów z wkładem własnym, poszukujących kredytu w euro i coraz więcej żądają od chętnych na kredyt z programu "Rodzina na Swoim".

przestrzeń pwoetrzna nad Polską częsciowo otwarta


obszar powietrzna nad Polską została otwarta o godzinie 4 rano, aczkolwiek wręcz przeciwnie dla samolotów rejsowych lecących nad 6 km nad ziemią i bez dyspozycja lądowania - informuje reprezentant Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Grzegorz Hlebowicz.

przenośny dysk surowy odporny na wstrząsy


Nowy płyta alegoryczny PQI H560 2.5" wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim oryginalną obudową. w zamian plastiku lub metalu wykorzystano ponadplanowy budulec podobny do gumy.

Tusk: Komorowski i Sikorski to najlepsi kandydaci


według premiera Donalda Tuska Bronisław Komorowski i Radosław Sikorski to jedyni realni pretendenci PO do walki o fotel prezydencki.

Miller: casus powodziowa jest gorsza niż przewidywano


- fala powodziowa na Wiśle jest wielce dłuższa niż na Odrze. Na najdłuższej polskiej rzece ma ona rozciągłość 6 dni, na Odrze - dwa - oznajmił minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller. Powiedział również, że przypadek powodziowa jest gorsza niż się spodziewano.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>