Pozostało do rozpoznania 20 ciał ofiar katastrofy


wykapany czas powiększa się liczba zidentyfikowanych ciał. w tym momencie z 96 ofiar katastrofy pod Smoleńskiem rozpoznano 76 osób.

19 najważniejszych filmów polskich lat 90.


narzekanie na dziesiąta muza polskie jest modne. Można je do woli opluwać, wyśmiewać się z niego i jego twórców, lamentować nad kondycją intelektualną i rozrywkową, po czym skojarzyć na każdorazowo naszą rodzimą kinematografię z permanentnym marazmem.

Repo 105 - przepis na okpienie


Lehman Brothers na bez liku miesięcy poprzednio bankructwem mydlił oczy inwestorom z racji księgowym sztuczkom. Czy to możliwe, że po skandalu Enronu i Worldcom przez cały czas działają podobne schematy?

Czy będzie bankructwo BP?


wypływająca ciecz ropy w Zatoce Meksykańskiej z platformy należącej do koncernu BP, sprawił, że wartość spółki spadła o 40 proc., a ceny obligacji osiągnęły poziom śmieciowych.

Będzie referendum w Łodzi


17 stycznia w Łodzi odbędzie się referendum w sprawie przedwczesnego zakończenia kadencji prezydenta miasta Jerzego Kropiwnickiego.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego