Do oglądania po ciemku


Minęło kilka dekad i z trudem dałoby się wynaleźć przegląd sztuk wizualnych bez ruchomych obrazków. jakkolwiek dekadę prym wśród plastycznych dyscyplin wiodło tradycyjne malarstwo sztalugowe, wszelako drugi raz się odkręciło na profit wideoartu.

miasto prawa, filmu i praktyk antywampirycznych...


dziewiczy jednostka nazwy miasto zawdzięcza swemu założycielowi Piotrowi Duninowi, zwanemu Włostowicem. Drugi został nadany w czasach nowożytnych. Nieprzypadkowo, gdyż przez 214 lat od 1578 r. w Piotrkowie miał siedzibę sąd rozstrzygający - sąd Król Niebios dla Wielkopolski, Mazowsza i Prus Królewskich.

dzień dzisiejszy pożegnamy prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego


Pogrzeb Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie, odbędzie się dziś w Warszawie.

Komorowski lub Sikorski. Kto na prezydenta?


Nie będzie prawyborów w Platformie. Kandydata na prezydenta wskaże zarząd. Jak powiedział w Polskim Radiu wyraziciel rządu Paweł Graś nazwisko kandydata poznamy już w przyszłym tygodniu. dyrekcja zbiera się we wtorek. Graś wykluczył zarazem opcję prawyborów.

Kredyty zagrożone zniknęły z tabel NBP


Próżno poszukiwać kredytów zagrożonych w tabelach NBP za marzec. Z nieledwie 49 mld zł kredytów zagrożonych firm i gospodarstw domowych w lutym, w marcu nie zostało nic.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego