Czy będzie nowelizacja budżetu?


Czyżbyśmy mieli w nieodległej przyszłości usłyszeć również tu nad Wisłą słowa byłego premiera Węgier "Kłamaliśmy rano, kłamaliśmy wieczorem, kłamaliśmy wykapany czas, gdy idzie o postać naszej gospodarki"?

Gosiewski pozywa Palikota i Karpiniuka


Przemysław Gosiewski pozwał posłów PO: Sebastiana Karpiniuka i Janusza Palikota. boss klubu PiS domaga się przeprosin na pierwszej stronie "Rzeczpospolitej" i zadośćuczynienia w wysokości 10 tys. złotych. Pieniądze mają zasilić rachunek rozliczeniowy Caritasu.

Sondaż: PiS goni PO


Z najnowszego sondażu TNS OBOP wynika, że gdyby wybory parlamentarne odbywały się w drugi weekend maja, na PO głosowałoby 47 proc. wyborców, a na PiS - 39 proc. Analizują notowania od marca polecanie dla PO spadło o 12 pkt proc., a dla PiS - wzrosło aż o 15 pkt proc.

Jak zaplanować spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością?


Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) przypuszczalnie być utworzona przez jedną albo więcej osób w każdym legalnie dopuszczalnym celu. Jej założycielami mogą być osoby fizyczne albo osoby prawne, bez względu na obywatelstwo i miejsce siedziby. Organami sp. z o.o. są: zgromadzenie Wspólników, dyrekcja oraz nieobowiązkowo klaster Nadzorcza (obligatoryjna, gdy finanse zakładowy osiągnie 500.000,00 zł a ilość wspólników 25). W zarządzie spółki mogą zasiadać jeno osoby fizyczne.

Transfery uczestników OFE


Listopadowa sesja transferowa była ostatnią sesją w roku, kto zapamiętamy jako Chronos natężonej publicznej dyskusji nad kształtem systemu emerytalnego w Polsce.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>