opust granicy wieku wyborców - "szaleństwo"


obłąkanie - tak inicjatywa Platformy Obywatelskiej dotyczący zmiany prezydenckiej ordynacji wyborczej, kto zakłada bonifikata dolnej granicy wieku wyborców do 16 roku życia, skomentowała Elżbieta Jakubiak (PiS). Jej zdaniem PO, która posiada największe poparcie wśród osób młodych, szuka sposobów na nasilenie swoich szans w wyborach. Młodzi zasoby siły roboczej mają dużą dozę wyczucia i nie dają się manipulować - skomentował jej wypowiedź wyraziciel rządu Paweł Graś.

Palikot: Sikorski prawdopodobnie pozostawać wicepremierem


Zdaniem Palikota, Radosław Sikorski umocnił swoją pozycję w PO i "otrzymał gwarancje od Tuska", w związku z tym "ma bezpieczną przyszłość". "Jego los będzie przykładem dla wielu, czy się odważyć, czy nie - w innych prawyborach" - kontynuuje na swoim blogu.

Karzaj: pracujemy na idea bezpieczeństwa i stabilizacji


Prezydent Afganistanu, Hamid Karzaj, zaznaczył w wywiadzie dla telewizji Al-Dżazira, iż nie zależy mu na specjalnym traktowaniu za pośrednictwem społeczeństwo międzynarodowe, a tylko na szacunku pod jego kraju, władz i mieszkańców Afganistanu.

Julia Gillard pierwszą kobietą szef rządu w Australii


Julia Gillard została w czwartek nowym premierem Australii, po tym jak dotychczasowy prezes rządu i przywódca Australijskiej Partii Pracy Kevin Rudd zrezygnował z obu tych stanowisk nim wyborami nowego szefa partii - ogłosiły źródła powołujące się na Reuters.

Czy będzie plajta BP?


wypływająca ciecz ropy w Zatoce Meksykańskiej z platformy należącej do koncernu BP, sprawił, że wartość spółki spadła o 40 proc., a ceny obligacji osiągnęły liczba śmieciowych.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>