Czy będzie ożywienie na rynku nieruchomości?


Rok 2009 był od czasu do czasu poważnego kryzysu na rynku nieruchomości. Obyło się tymczasem bez spektakularnej fali bankructw, a dzisiaj wydaje się, że gros firm największe problemy ma już za sobą - nowy rok przyniósł ożywienie na rynku mieszkaniowym. W zeszłym roku oddano do użytku nad 160 tys. mieszkań i domów jednorodzinnych, inaczej o 3,7 % mniej niż w roku 2008.

Niewielkie zmiany, kierunek ten sam


O godzinie 18:14 bieg USD/PLN testował poziom 2,8723 zł, a EUR/PLN 4,2557 zł wobec słusznie 2,8860 zł i 4,2530 zł w piątek pod dosyć tego dnia.

Komentarze polityków po wywiadzie Drzewieckiego


"Żegna się z polityką" - stwierdził Stanisław Żelichowski z PSL. "Powiedział to, co myślał" - podsumowała Elżbieta Jakubiak z PiS. Politycy będący gośćmi "Siódmego dnia tygodnia" w radiu Zet komentowali fragmenty wywiadu Mirosława Drzewieckiego, kto pokazał TVN24.

adnotacja PiS staną przed komisją hazardową


W wyniku ostatnich doniesień o zastanawiających związkach Przemysława Gosiewskiego, Krzysztofa Jurgiela i Roberta Draby z pracami nad ustawą hazardową za rządów PiS, zapisek Platformy złożyli morał o ich przesłuchanie.

tylko nieliczne fundusz inwestycyjne potrafią "pobić rynek"


Dominującymi w klasyfikacji są środki pieniężne rynków z rodziny BRIC, a na skroś trzech z nich - Brazylii, Rosji i Indii. Nie przypadkiem to być zaskoczeniem, gdyż indeks S&P BRIC 40 odnotował od lutego ponad 93% wzrostu, a moskiewski RST aż o tyle o ile 170%!

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego