poprzedni boss TVP Robert Kwiatkowski nie doczeka się przeprosin od posłów.


Kwiatkowski wytoczył tok Skarbowi Państwa reprezentowanemu za pomocą Sejm. Powodem było rzekome pogwałcenie dóbr osobistych byłego szefa TVP w raporcie przygotowanym przez Zbigniewa Ziobrę, a przyjętym dzięki sejm w 2004 r. jak wynik prac komisji śledzczej badającej tzw. aferę Rywina.

premier Tusk spotkał się z rodzinami katyńskimi


W Smoleńsku odbyło się konferencja premiera Donalda Tuska z Polakami mieszkającymi w Rosji i Białorusi a z przedstawicielami rodzin katyńskich.

Polscy archeolodzy zbadają przyczyny katastrofy


Wniosek, aby pozycja katastrofy pod Smoleńskiej zbadali polscy archeolodzy jest już przekazany władzom Rosji. naczelny MSWiA, Jerzy Miller potwierdził, że rosjanie nadal go rozpatrują i nie jest pewne kiedy zapadnie decyzja.

odmiana układu sił na rynku walutowym


Silne fortyfikacja złotego, które przekroczyło 6 gr w stosunku do dolara i 4 gr w relacji do euro, nie przeciwnie znacząco poprawiło sentyment do niego, ale i wpłynęło na zmianę układu sił na wykresach.

Kaczyński chce przeprosin


Prezes Prawa i Sprawiedliwości zażądał przeprosin od Janusza Palikota po tym, gdy ten zasugerował jego część w spisku o "nakręceniu" afery hazardowej. Palikot lecz nie planuje spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>