Orła cień, czyli o promocji polskiej gospodarki za granicą


Mamy dziesiątka logotypów Polski. brzeg i gospodarkę promuje 60 instytucji. Pomagają dyplomaci odpowiedzialny dwóm resortom. mimo tej obfitości nasz biznesmen za granicą musi zliczać na siebie.

Polak walczy w Strasburgu o 25 milionów euro


Szczeciński człowiek biznesu Grzegorz smolny pozwał do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka niemieckie władze celne, które bezprawnie zażądały od niego 25 mln euro cła za podobno przemycone papierosy.

Prezydent włosie chce odrzeć z Napieralskiego immunitetu


Prezydent szczecina Piotr Krzystek domaga się odebrania immunitetu Grzegorzowi Napieralskiemu. W tym celu przedłożył komisji regulaminowej i spraw poselskich należyty wniosek.

Transfery uczestników OFE


Listopadowa posiedzenie transferowa była ostatnią sesją w roku, który zapamiętamy jako okres natężonej publicznej dyskusji nad kształtem systemu emerytalnego w Polsce.

Sikorski: nie ma obaw o śledztwo


Minister spraw zagranicznych, Radosław Sikorski, powiedział podczas wizyty w USA, że nie trzeba się obawiać o historia śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem. Sikorski skrytykował również głosy prawicy nawołujące, by Kraj nad Wisłą przejęła od Rosji to dochodzenie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego