Oasis: I na nowo 1. położenie


Na 1. miejscu brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się płyt znalazł się zespół Oasis, kto został rozwiązany w sierpniu 2009 roku.

Zbigniew Hołdys odwołuje występ


umyślny na 10 czerwca koncert Zbigniewa Hołdysa (pierwszy od 10 lat!), jaki pył się odbyć w warszawskim klubie Stodoła, nie dojdzie do skutku - poinformował twórca na Facebooku.

Stone Sour nagrywa z producentem Green Day


Zespół Stone Sour pracuje nad nową płytą. Nad produkcją dzieła czuwać będzie Rob Cavallo.

Martin Scorsese w dalszym ciągu na szczycie


sztuka "Wyspa tajemnic" Martina Scorsese utrzymał pozycję lidera amerykańskiego box office.

Marley pomoże zza grobu


w toku przypadającej w sobotę (6 lutego) 65. rocznicy urodzin króla reggae Boba Marleya zostanie zorganizowana impreza wsparcia dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi na Haiti.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego