INTERIA.PL na planie filmu Holland


Agnieszka Holland pracuje aktualnie w Łodzi nad swym nowym filmem "Ukryci". Na planie produkcji, której impreza rozgrywa się w czasach Holocaustu, był ekstra delegat INTERIA.PL.

Szczepkowska o pośladkach na premierze "Persona. Ciało Simone"


Przekroczyłam ograniczenia, obnażając pośladki stworzyłam dzielnica "własnej kompromitacji" - napisała Joanna Szczepkowska w oświadczeniu na sprawa swojego niecodziennego zachowania w czasie sobotniej premiery w warszawskim Teatrze Dramatycznym.

Tomas Venclova w Salonie Poezji


W ramach Nadzwyczajnego Krakowskiego Salonu Poezji gościem Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku będzie Tomas Venclova. Z poetą, tłumaczem, eseistą rozmawiać będą: Krystyna i Stefan Chwinowie. konferencja odbędzie się w niedzielę, 21 marca o godz. 11. w Ratuszu Staromiejskim.

Titus' Tommy Gunn w trasie


Titus Tommy Gunn, inaczej solowy wzorzec Titusa z Acid Drinkers rusza w trasę.

DJ Cube przedtem The Herbaliser we Wrocławiu


powstawanie The Herbaliser przyjechała do lokalny na dwa kolejne koncerty. Dziś, 15 listopada, formację będzie można zobaczyć w krakowskim klubie Rotunda a jutro we wrocławskim WZ.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego