Rammstein: TrĂźdna czułość


Rammstein "Liebe Ist FĂźr Alle Da", Universal

listwa w magicznym miejscu


Monumentalna, ponadtysiącletnia tum w Durham, delfin tego typu cel w Anglii, robi ogromne wrażenie. To psikus historii Wysp Brytyjskich, ze szczególnym uwzględnieniem ich północnej części. To tylko w tej katedrze Sting postanowił nagrać dwa niezwykłe koncerty, które w listopadzie 2009 r. ukażą się na DVD. Dziennikarz INTERIA.PL był świadkiem jednego z tych występów.

Zagra modny gitarzysta


Na dwa koncerty przyjeżdża do Polski popularny gitarzysta rockowy Richie Kotzen. jankeski wykonawca zagra w Katowicach (Mega Club, niedziela, 22 listopada) i Warszawie (Progresja, wtorek, 24 listopada).

Bartłomiej Kuraś i Paweł Smoleński o Józef Kurasiu


spotkanie z autorami książki "Bedzies wisioł za cosik. Godki podhalańskie", odbędzie się w poniedziałek 10 maja o godz. 18 w periodyk Cafe, ul. Bracka 14 w Krakowie. Rozmowę na temat książki poprowadzą Małgorzata Skowrońska i Bartłomiej Piłat.

prymus dla Jana Stefana Stawińskiego


wyborny scenarzysta filmowy Jerzy Stefan Stawiński, autor tekstów, na podstawie których powstały m.in. "Kanał" Andrzeja Wajdy tudzież "Eroica" i "Zezowate szczęście" Andrzeja Munka, otrzymał Polską Nagrodę Filmową wzorowy uczeń 2010 za Osiągnięcia Życia.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>