Michael Haneke bierze na manufaktura sieć


Michael Haneke zmienił plany dotyczące realizacji kolejnego filmu.

modny artysta dramatyczny ma raka


U gwiazdora Hollywood - Dennisa Hoppera zdiagnozowano raka prostaty. Stało się to zaledwie nieco tygodni po tym, jak opuścił on szpital, do którego trafił z silnymi objawami grypy.

To lubi Enrique Iglesias! hit lata?


Tylko na stronach INTERIA.PL możecie dojrzeć nieznany klip Enrique Iglesiasa. Letnia, taneczna piosenka "I Like It" zapowiada album "Euphoria", jaki ukaże się 5 lipca.

Rozwiąż quiz o "Mam talent!"


Wspólnie z serwisem quizon.pl chcieliśmy zaprosić Was do sprawdzenia swoich wiadomości na sprawa naszego programu. Przygotowaliśmy dla Was quiz składający się z 13 pytań, których problematyka dotyczy "Mam talent!" - sprawdźcie czy wiecie pełnia o II edycji programu?

Röyksopp zapowiada nowy album filatelistyczny


od razu po wakacjach ukaże się nieznany longplay Röyksopp. klaser "Senior" to kontynuacja zeszłorocznego krążka "Junior".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego