Debiutancki album Dommin


Do sprzedaży trafił debiutancki album filatelistyczny amerykańskiej grupy Dommin.

Katie Melua ponownie przed Anią Dąbrowska


Najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce jest "The House" gruzińskiej wokalistki Katie Melua. Jest to czwarta płyta w dorobku 25-letniej artystki.

Carey Mulligan w "My Fair Lady"?


bez ustanku nie wiemy czy Carey Mulligan ("Była sobie dziewczyna") wystąpi w ramake'u musicalu "My Fair Lady". najpierw informację o jej roli potwierdziła scenarzystka Emma Thompson, w dalszym ciągu zdementowała ją sama zainteresowana.

Pierce Brosnan zagra z synem


Pierce Brosnan wystąpi u boku swojego syna Seana w thrillerze "Bonded" w reżyserii debiutanta Mohita Ramchandaniego.

Archiwalne dokumenty i współczesne fotografie w albumie "Chopin"


Dziesiątki ilustracji, archiwalnych dokumentów a współczesnych fotografii znalazło się w ekskluzywnym albumie "Chopin", opatrzonym tekstami chopinologa prof. Mieczysława Tomaszewskiego. awans albumu odbyła się w środę w Warszawie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego