Co Michael Jackson sądził o Polakach?


Sensacyjne pertraktacje Michaela Jacksona z prowadzącym w Polsce interesy francuskim biznesmenem, w których jawnie mówi, co sądzi o Polsce i Polakach, nie były dotąd przenigdy upublicznione. Ich treść będzie można poznać dziś w programie Superwizjer TVN.

Premiera płyt Misteria Paschalia Collection


Po raz pierwszy w historii Festiwalu Misteria Paschalia organizatorzy przygotowali płyty sygnowane marką Festiwalu. Znalazły się na nich rejestracje koncertów, które odbyły się w ramach kolejnych edycji tego wydarzenia.

spięty na falach absurdu


naciągnięty "Antyszanty", OpenSources / Antena Krzyku

Robyn w duecie ze Snoop Doggiem


Szwedzka gwiazdor Robyn planuje wydać w tym roku trzy nowe albumy. dziewiczy z nich ukaże się wiosną.

Sąd w Los Angeles bez decyzji w sprawie Polańskiego


przedtem kalifornijskim sądem apelacyjnym w Los Angeles odbyło się w czwartek przesłuchanie w sprawie Romana Polańskiego. Sąd nie wydał orzeczenia; filia Associated Press pisze, że oczekuje się, iż sędziowie wydadzą je całkowicie na piśmie, ale nie wskazuje, kiedy może to nastąpić.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego