Marilyn Manson w Warszawie


17 listopada w warszawskiej Stodole wystąpi pokupny amerykański zespół Marilyn Manson dowodzony dzięki rockowego skandalistę Briana Wernera, posługującego się pseudonimem Marilyn Manson.

Helmet wróci w czerwcu


22 czerwca ukaże się dziewiczy album zespołu Helmet. Krążek nosi tytuł "Seeing Eye Dog".

Jackson żyje? niesamowity film!


W sieci wolno przypatrzeć się zaskakujący film, kto ma być dowodem na to, że umrzyk 25 czerwca Michael Jackson żyje! Do autorstwa przyznała się niemiecka telewizornia RTL.

Skiba, Wyszkoni i Lubert jurorami "Shibuya 3"


Startuje trzecia wydanie programu "Shibuya". W roli jurorów zobaczymy tym wraz Krzysztofa Skibę, Anię Wyszkoni i Tomasza Luberta.

Polacy najchętnej kupują Agnieszkę Chylińską


Nowości płytowe triumfują na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (OLIS). Na pierwszym miejscu znalazł się album filatelistyczny Agnieszki Chylińskiej "Modern Rocking", a tuż za nią nowe nagrania grupy Hey i Stinga.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego