rozkład komety C2007 Q3 (Siding Spring)


Kometa C2007 Q3 (Siding Spring) rozpadła się bodaj na dwójka części - informuje komplet naczyń stołowych internetowy AstronomyNow.

Powstanie siedlisko Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii


ponad 42 mln zł wsparcia z funduszy Unii Europejskiej otrzymał Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny na budowę centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii - poinformował w poniedziałek eksponent uczelni Stanisław Heropolitański.

Polka laureatką nagrody UNESCO w dziedzinie kultury arabskiej


Prof. Anna Parzymies, założycielka Zakładu Islamu Europejskiego na Wydziale Orientalistycznym UW, otrzyma we wtorek po południu w Paryżu nagrodę UNESCO/Sharjah 2009 za wkład w promowanie i upowszechnianie kultury arabskiej.

Co mają wspólnego kurczaki i dinozaury?


Kanadyjski paleontolog Hans Larsson, który przy użyciu lata poszukiwał skamieniałości prehistorycznych zwierząt, chce obecnie stworzyć żywą istotę, manipulując genami kurcząt - informuje we wtorek agencja AFP.

dzisiejszy system solarny w gorzowskim szpitalu


W szpitalu wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim (Lubuskie) oddano do użytku dzisiejszy system kolektorów solarnych do podgrzewania wody. Koszt inwestycji, w większości sfinansowanej z wykorzystaniem Unię Europejską, to ok. 2,5 mln zł.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego