Rewolucja w telefonach komórkowych


Spółka Google kończy opracowywanie rewolucyjnej technologii, która umożliwi tłumaczenie rozmów przez telefony komórkowe, w trakcie ich trwania, na każdy język jakiego zażyczy sobie subskrybent - poinformowała brytyjska nadajnik BBC.

Boeing 777 musi mieć nowe program


Amerykański urząd lotnictwa cywilnego (FAA) zażądał nowego oprogramowania dla samolotu Boeing 777, mającego zapobiec nieumyślnemu uruchomieniu mechanizmu autopilota zanim startem i ewentualnym wypadkom.

Odkopano studnia do sztolni pod Zabrzem


Odkopano już główny studnia do ciągnącej się pod Zabrzem XIX-wiecznej sztolni. Specjaliści rozpoczęli udrażnianie wyrobisk łączących jego podszybie ze sztolnią, a władze Zabrza ogłosiły przetarg na projekty obiektów, które powstaną pod ręką wejściach do sztolni i koncepcję interaktywnych wystaw, które w nich się znajdą.

Zmiany w liczbie kodujących fragmentów DNA podstawą autyzmu


Delecje czyli ubytki i duplikacje sporych fragmentów DNA z różnych miejsc genomu odgrywają rolę w rozwoju chorób ze paleta autyzmu - informują naukowcy na łamach pisma "Nature".

prostytutka wypadła przez otwór okienny na przestrzeni pracy


Czarnoskóra 20-letnia bladź wypadła w Moskwie za pomocą okno. zapewne została pobita i wyrzucona z apartamentu za pomocą swojego klienta - informuje "Pravda".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego