dupa zanim monitorem osłabia związki międzyludzkie


Im więcej czasu sztubak spędza przedtem monitorem, tym gorsze ma warunki z rodzicami i rówieśnikami - ostrzegają nowozelandzcy naukowcy.

Planeta pożerana przez gwiazdę


niedawno odkryta planeta pozasłoneczna oznaczona symbolem WASP-12b jest spokojnie pożerana za pośrednictwem swoją gwiazdę macierzystą - wynika z obserwacji przeprowadzonych Teleskopem Kosmicznym Hubble'a.

Co mają wspólnego kurczaki i dinozaury?


Kanadyjski paleontolog Hans Larsson, który za pomocą lata poszukiwał skamieniałości prehistorycznych zwierząt, chce teraz stworzyć żywą istotę, manipulując genami kurcząt - informuje we wtorek agencja AFP.

Odkryto monety i artefakty sprzed 3300 lat


Starożytne bilon z wizerunkiem króla Filipa II Macedońskiego i innych władców Macedonii zostały odkryte na stanowisku w Macedonii - informuje serwis internetowy Balkan Travellers.

paliwo lotnicze z wody morskiej


US Navy eksperymentuje z produkcją paliwa z wody morskiej, aby oddalić globalnemu ociepleniu i trudnościom z zaopatrzeniem w olej napędowy lotnicze - informuje "New Scientist".

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego