etylina lotnicze z wody morskiej


US Navy eksperymentuje z produkcją paliwa z wody morskiej, aby zażegnać globalnemu ociepleniu i trudnościom z zaopatrzeniem w paliwo lotnicze - informuje "New Scientist".

Rafy koralowe mogą przetrwać skrajne zmiany klimatyczne


Rafy koralowe są w stanie przetrwać chociażby skrajne zmiany klimatu w tym obniżanie i podnoszenie się poziomu morza - odkrył międzynarodowy zespół naukowców. Według nich, odkrycie budzi nadzieję, że rafy przetrwają także zmiany klimatyczne XXI wieku.

Tajemnicze zmiany na powierzchni Plutona


Orbitalny teleskop Hubble wykrył, że nawierzchnia jednego z najbardziej odległych od Słońca ciał Układu Słonecznego - Plutona zmienia zabarwienie a znajdujące się na powierzchni pola azotowego lodu zmieniają kształt.

Odkryto farbę, która pochłania dwutlenek węgla


Nowa jucha do malowania elewacji może przekształcić budynki w ośrodki pochłaniania dwutlenku węgla - uważa Rachel Armstrong z University College London (UCL), która wynalazła farbę.

Dno morskie odsłoniło bezcenne znalezisko


Naukowcy pracujący niedaleko zatopionym wraku chińskiego statku handlowego z przełomu XVI/XVII wieku wydobyli na powierzchnię ponad 100 przedmiotów z chińskiej porcelany - informuje komplet naczyń stołowych internetowy People's Daily Online.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego