W roku 2009 najmniej katastrof naturalnych od dekady


W 2009 roku na całym świecie było w żadnym wypadku katastrof naturalnych od dekady - wynika z raportu opublikowanego w poniedziałek za pomocą ONZ. tymczasem powodzie, susze i inne nadzwyczajne zjawiska przyrodnicze wciąż pozostają główną przyczyną śmierci i strat gospodarczych.

Globalne ocieplenie może uaktywniać wulkany


Globalne ocieplenie może przyczynić się do wzrostu liczby erupcji wulkanicznych w rejonach zalegania lodowców. Topnienie lodowców powoduje zredukowanie ich ciężaru, co pozwala wydostawać się magmie z głębin - informuje Reuters, powołując się na naukowców.

Zbadają znowu skutki ataku na Hiroszimę


Władze Hiroszimy zamierzają ustalić dokładne odsetek tragedii, wywołanej dzięki "czarny deszcz", który spadł na gród po zrzuceniu bomby atomowej przez Ameryka Zjednoczone w 1945 roku - informuje brama newscom.ru.

Gigantyczna ryba z epoki dinozaurów


Prehistoryczne oceany zamieszkiwała gigantyczna ryba żerująca na planktonie - informują naukowcy na łamach tygodnika "Science".

Do 2014 roku w Polsce zryw synchroton


Do 2014 r. w Krakowie ma powstać synchrotron - pierwsze w tej części Europy urządzenie, w którym rozpędzone w polu magnetycznym elektrony emitują skrzenie elektromagnetyczne. Jest ono stosowane do badań m.in. w fizyce, chemii i materiałoznawstwie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

mieszkanie żary

nasze pokój przyjęć organizuje chwast szkoły i wycieczki na zagadnienie dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne dodatkowo trawa szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu momentu codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie posiadamy rozłożysty wybór miejsc na porządek zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze pokój przyjęć zorganizuje udane wycieczki szkolne i stolec szkoły na każdą kapitał plus aż do wnętrza dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego nasze pokój przyjęć organizuje konopie indyjskie szkoły plus wycieczki na kwestia dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne i zioło szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od czasu czasu codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz środku ofercie posiadamy gwiaździsty wybór

zielone szkoły Warszawa

miejsc na ustawienie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Do wnętrza środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne także maryśka szkoły na każdą kieszeń i do wewnątrz dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego